הקודם
הבא

קרן השתלמות​

קרן השתלמות הינה מכשיר פיננסי להשקעות מהטובים ביותר שקיימים בישראל. הקרן הינה קופת חיסכון אשר עצמאים יכול לפתוח בצורה עצמאית באחת מחברות הביטוח או בתי ההשקעות ומעסיקים יכולות לעשות עבור העובדים שלהם. היתרונות של קרן השתלמות הינה שמדובר בכלי השקעה יחסית טוב עם תשואות שנעות בין 5% ל-15% בשנה (תלוי בגוף ובמסלולים שהקרן נמצאת) והכסף הופך להיות זמין לאחר 6 שנים ולכן בגלל שמדובר ביחסית זמן קצר אז אפשר להגיד שמדובר בתוכנית השקעה שבה הכסף זמין.

היתרונות המשמעותיים ביותר של קרן השתלמות הינם שסכום ההשקעה מידי חודש מוגדר כהוצאה מוכרת עבור מס הכנסה (עד לתקרה של כ-1550 ש"ח בחודש) והכי חשוב, הרווחים פטורים ממס רווחי הון ולכן מדובר אולי בהשקעה הכי משתלמת מבין כל המכשירים הפיננסים.

קרן השתלמות צוברת עוד רווחים וגודלת בזכות אפקט הריבית דה ריבית ובגלל שהרווחים פטורים ממס, מומלץ בחום לא למשוך את הכסף לאחר 6 שנים ובכלל. במידה ורוצים להשתמש בכסף אפשר לקחת הלוואה מהקרן בתנאים מאד אטרקטיבים של ריבית מינוס פריימ ולהנות משני העולמות.

רוצה לפתוח קרן השתלמות או לבדוק את המצב של הקיימת?

השאר פרטים ואחד הסוכנים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

הקודם
הבא

קופת גמל

מי שרוצה להשקיע בשוק ההון אך חסר ניסיון בתחום וחושש מלהתחיל, קופת גמל הינה הפתרון האידאלי. קופת גמל הינה מכשיר יעודי להשקעה שבו ניתן להפקיד (נכון לאוגוסט 2021) עד 70,913 ש”ח פר אדם ותעודת זהות. ישנם מספר מסלולים שבהם ניתן לבחור שהקופה תשקיע ולפי רמות סיכון שונות.
קופת גמל הינה מכשיר השקעה נזיל ולכן ניתן למשוך את הכסף בכל שלב אך חשוב להבין שנדרש לשלם מס על רווחי ההון שנצברו בזכות הקופה. במידה ומושכים את הקופה עד לגיל הפרישה, נהנים מהטבות מס ופטור מתשלום מס על רווחי הון. אין קנסות או צורך בתשלום מיסוי כלשהו במעבר בין קופות גמל בין גופים שונים ולכן מומלץ ללמוד את השוק ולנייד את הכסף לקופות המוצלחות אשר מתפרסמות מידי רבעון.

רוצה לפתוח קרן השתלמות או לבדוק את המצב של הקיימת?

השאר פרטים ואחד הסוכנים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

הקודם
הבא

קרן פנסיה וביטוח מנהלים​

על פי החוק בישראל, גם שכירים וגם עצמאים, חייבים להפריש מידי חודש הפרשה פנסיונית או לקרן פנסיה או לביטוח מנהלים. במקרה של שכירים ההפרשה צריכה להיות כ-6 אחוזים מגובה השכר ועוד כ-12 אחוזים נוספים המעסיק צריך להפריש. גם קרן פנסיה וגם ביטוח מנהלים הינם מכשירי חיסכון לטווח הארוך (עד לגיל הפרישה) וזאת זכות בעל הפוליסה לבחור באיזה חברת ביטוח או בית השקעות תנוהל וכמובן על ידי איזה סוכן (לא חייב סוכן מטעם העבודה ואפילו רצוי שלא). ניתן להחליף גופים מבלי לשלם קנס או דמי העברה כלשהם.

קרן פנסיה וביטוח מנהלים הינם מכשירים אשר הכסף בהם מושקע לפי מסלולים שונים ולפי רמות סיכון שונות ולכן מומלץ לבדוק להתאים את המסלול לצרכים של הלקוח. לדוגמא, בגיל צעיר עדיף לקחת יותר סיכון וככל שמגיעים לגיל הפרישה להוריד את הסיכון באמצעות השקעה במסלולים סולידיים.

ישנם דמי ניהול יחסית נמוכים בקרן הפנסיה כי המדינה מעודדת את זה החיסכון בגוף זה ולעומת זאת, ישנם דמי ניהול גבוהים יותר בביטוח מנהלים איך ישנם יתרונות אחרים. ראשית חשוב להבין שחוץ ממרכיב החיסכון ישנו גם פוליסת ביטוח של חיים ואובדן כושר עבודה הנכללים בקרן פנסיה ובביטוח מנהלים והיתרון של ביטוח מנהלים הינו הפוליסה והתנאים של הביטוח שבו הינם גבוהים יותר.

כאשר מגיעים לגיל הפרישה, ניתן לבחור מבין מסלולים שונים המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות (לא חייב לבחור בחברה שניהלה את הכסף עד לגיל הפרישה) את קבלת התשלום לפי מקדם קצבה וגובה סכום בתנאים שונים. לדוגמא ככל שמבקשים סכום יותר גבוהה, כך ניתן להשאיר ליורשים יותר.

הקודם
הבא

ביטוח חיים

ביטוח חיים הינה פוליסה (הסכם) בין המבוטח לחברת הביטוח אשר בשפה הפשוטה ביותר אומר שבמידה והמבוטח נפטר, המוטבים אשר הגדיר או היורשים יהיו זכאים לסכום מסוים. גובה התגמול ורמת הסיכון שבה נמצא המבוטח(גיל מבוגר למשל) כך יאלץ המבוטח לשלם יותר כסף מידי חודש בעבור הפוליסה.

מדוע צריך פוליסה חיים?

הצורך בביטוח חיים יכול להתקיים במגוון רב של סיבות, לדוגמא, כאשר המבוטח/ת בעלי משפחה עם ילדים וירצה לוודא שחלילה במקרה של פטירה של אחד ההורים, תקבל המשפחה תגמול כספי שיעזור להם להתמודד עם הקשיים הכלכליים הקשורים למצב קשה זה.  

אז בכל מקרה שבו ישנו צורך להשאיר סכום כספי שיעזור לשאר המשפחה במקרה של פטירה, פוליסת ביטוח חיים הינה המוצר הרלוונטי ביותר. גובה הסכום לתגמול, עלות הפוליסה הינה תלויים לפי הצרכים והרצונות של המבוטח.

מתעניין בביטוח חיים או רוצה לבחון את הקיימת?

השאר פרטים ואחד הסוכנים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

הקודם
הבא

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא הינו ביטוח חיים כאשר המוטב הינו הבנק לפי גובה המשכנתא שהמבוטח חייב.

כאשר לוקחים משכנתא מהבנק חוב כספי שמשולם מידי חודש. הבנק רוצה להבטיח שבמקרה של פטירה מצד בעל המשכנתא, הוא יהיה מוגן והחוב יסגר. כלומר במידה והמבוטח נפתר וגובה המשכנתא היה למשל 200 אלף ש"ח, זהו יהיה גם גובה התגמול והבנק יקבל את הסכום, המשכנתא תיסגר(כמובן שאין קשר לנכס והיורשים של הנפטר מקבלים אותו פשוט ולבנק את זכות עליו במקרה זה).

שימו לב, מכיוון שסכום המשכנתא יורד עם השנים, גובה הסכום לתשלום עבור הפוליסה לביטוח משכנתא אמור לרדת בהתאם גם כן. חשוב להבין שביטוח משכנתא אמנם מאפשר ליורשים לקבל את הנכס ללא צורך בתשלום משכנתא עתידי אך אין ביטוח זה מספק להם גם כסף נזיל ובמידה ויש צורך ורצון להשאיר עוד כסף ליורשים אז יש צורך בביטוח חיים בנפרד.

מי צריך ביטוח משכנתא?

כל מי שלוקח משכנתא, כפי שצוין מחויב בביטוח משכנתא ולכן זה השימוש העיקרי בפוליסה מסוג זה.

מתעניין בביטוח משכנתא או רוצה לבחון את הקיימת?

השאר פרטים ואחד הסוכנים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

הקודם
הבא

ביטוח תאונות אישיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות נועד לעזור לאחר תאונה ועם מצבים בעלי השלכות כלכליות כבדות כגון, אשפוז, אובדן ימי עבודה רבים וכן הוצאות נלוות עקיפות וישירות הנובעות מכך.הביטוח כולל בין היתר, את הכיסויים הבאים: פיצוי למקרה מוות מתאונה, פיצוי למקרה של נכות מתאונה, פיצוי למקרה שברים וכוויות, פיצוי למקרה אשפוז בבית חולים.

למי ביטוח תאונות אישיות מתאים?

ביטוח תאונות אישיות מתאים כל אדם אשר היה רוצה לגדר את הסיכון שמסביב לתאונה ושלא יפגע המצב הכלכלי שלו כתוצאה מתאונה עם פציעה אשר תפגע ביכולתו לעבוד.

מתעניין בביטוח תאונות אישיות או רוצה לבחון את הקיימת?

השאר פרטים ואחד הסוכנים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

הקודם
הבא

ביטוח בריאות​

במערכת הבריאות הציבורית בישראל ישנה בעיה ויש חוסרים במסגרת הכיסויים של סל הבריאות הממלכתי ושל קופות החולים ולכן חברות הביטוח מציאות פוליסה של ביטוח בריאות מהווה את ההשלמה לאותם חוסרים.

חשוב להבין שמוצרי הבריאות הציבור בישראל הוא מעולה והכיסויים אכן מספיקים ברמת השגרה, הבעיה היא כשמדובר בבעיות בריאות יותר מורכבים כמו למשל של ניתוח, השתלה או בדיקה אצל רופא מומחה שכפי שיודעים יכולת לקחת המון זמן בהמתנה, וכמובן שבמקרים רבים במחלות קשות, רכישת תרופות אינן כלולות בסל הבריאות יכולים לעלות עשרות אלפי שקלים ולכן פוליסת בריאות שומר על המבוטח במקרים אלו.

למי מתאים ביטוח בריאות?

לצערנו הרב מחלות ובעיות בריאותיות אינם ניתנות לצפייה או הכנה מוקדמת וזה נכון ורלוונטי לכל גיל, אפילו לתינוקות ולכן ביטוח בריאות מקיף מתאים לכל אדם בישראל אשר רוצה להתכונן למקרה ותגיע סערה. מצד שני, ישנם אנשים אשר עלויות של ביטוח בריאות יכולות לפגוע במצב הכלכלי השוטף שלהם ולכן נדרשת הכרה והתאמה בהתאם לצרכים והיכולות הכלכליות של המבוטח ולמצוא את האיזון שמתאים למצב זה.

מתעניין בביטוח בריאות או רוצה לבחון את הקיימת?

השאר פרטים ואחד הסוכנים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

הקודם
הבא

ביטוח מחלות קשות​

כאשר מתגלה מחלה קשה כמו לדוגמא סרטן, בעל פוליסת מחלות קשות זכאי לתגמול פיצוי חד פעמי בסכום אשר תלוי בגובה תשלום הפוליסה. הסכום הכספי מתקבל בפעימה אחת.

למי מתאים ביטוח מחלות קשות?

חשוב להבין שמחלה קשה כרוכה בהרבה הוצאות מעבר להוצאות הבריאותיות, כמו למשל אובדן יכולת לעבוד, תמיכה פסיכולוגית ועוד. לצערנו מחלות קשות פוקדות אנשים ללא כל צפי או התראה ולכן חשוב לשקול האם חלילה במידה והמצב הבריאותי יפגע, יהיה צורך בפיצוי הכספי שהפוליסה מספקת ואם כן באיזה סכום.

מתעניין בביטוח מחלות קשות או רוצה לבחון את הקיימת?

השאר פרטים ואחד הסוכנים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

הקודם
הבא

ביטוח נסיעות לחו''ל​

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד כמובן לאנשים אשר יוצאים מגבולות ישראל לנפוש, לטייל או אפילו לבצע ספורט אתגרי. במידה וחלילה מתרחש אירוע רפואי בזמן השהייה בחו"ל, ההוצאות במדינת היעד יכולות להיות מאד גבוהות, פוליסת ביטוח נסיעות תפקידה לוודא שלא תפגעו כלכלית מאותו מקרה.

דוגמאות להוצאות שכיסוי ביטוח נסיעות מכסה הינם הוצאות רפואיות באשפוז, פינוי אווירי לבית חולים, הטסה רפואית לישראל, טיפולי חירום בשיניים, איתור וחילוץ, חבות לצד שלישי ועוד.

למי מתאים ביטוח נסיעות?

בגדול התשובה האחראית והמלאה היא כמובן לכל מי שיוצא מגבולות ישראל ובני משפחתו. אך חשוב להתאים את ההוצאה והיקף הביטוח לפי מדינת היעד, אופי הטיול, מצב בריאותי וגיל המבוטחים.

מתעניין בביטוח נסיעות לחו''ל?

השאר פרטים ואחד הסוכנים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים ונציג שלנו ייצור איתכם קשר