יכול להיות שהשתגענו, יכול להיות שלא תהיה עוד הזדמנות כזו - אבל זו הזדמנות שאסור לך להפסיד

מסלולי הנוסטרו הכי טובים שלנו – קריפטו ומניות – במחיר בלעדי ליומיים בלבד בעזרתם תוכל להפוך לסוחר מקצוען בשני מסלולי ההשקעה הכי טובים ולייצר לעצמך הכנסה חודשית נוספת לכל החיים.
וכל זה מבלי לסכן שקל מהכיס שלך

מבצע שערורייתי בביגשוט:

2 הכשרות הדגל שלנו במחיר בלעדי (לזמן מוגבל בלבד) תקדים!

נוסטרו קריפטו

נוסטרו מניות

תוכנית ההטבות של 2 ההכשרות נפתחת ל-15 איש בלבד למשך 72 שעות. כל הקודם זוכה. אחרי היומיים או אחרי שיתמלאו המקומות המחיר יחזור לעלות הרגילה שלו (שזה כמעט פי 2).
ולכן היום יש לך הזדמנות להצטרף לקהילה מצומצמת שתעזור לך להפוך לסוחר מצליח ולהרוויח מאות ואלפי אחוזים כמו שהרוויחו הסוחרים שלנו בשנה האחרונה.

כאן מדברים ישירות עם יועץ המסחר שלנו כדי לשמור מקום

חלק א'
זה מה שאתה הולך לקבל בתוכנית:
נוסטרו מניות

חלק א'
זה מה שאתה הולך לקבל בתוכנית: נוסטרו מניות

איך להפוך לסוחר מצליח שמסיים כל חודש עם הכנסה שלא תבייש את הסוחרים המנוסים של Wall-Street

₪17,290

קבל את תכנית הנוסטרו שלנו - No Risk! הנה בדיוק מה שכלול בתכנית ההכשרה

תיק מסחר על סך $10,000

העיניים שלך לא מטעות אותך. אנחנו נספק לך תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון, ונאפשר לך לסחור במניות על הכסף שלנו מבלי לסכן אפילו שקל אחד מהכיס שלך. זו הצעת WIN - WIN מטורפת שתאפשר לך לנטרל את אלמנט הפחד במסחר (כי אתה סוחר על הכסף שלנו ולא מסכן את הכסף שלך). יאפשר לך לעבוד על תיקי מסחר הגדולים באמת.

ההכשרה המקיפה ביותר בישראל למסחר בשוק ההון

אתה תקבל מאיתנו את תכנית ההכשרה המקיפה והמעמיקה ביותר שאי פעם נראתה בישראל, שלא רק תלמד אותך תיאוריה, אלא תתן לך כלים והדרכות פרקטיות שיעזרו לך להתחיל לטרוף את שוק ההון מהרגע שתסיים לצפות בקורס.

מיילים מיועצים + חדר לימודים

דמיין לעצמך כמה קל יהיה לך להרוויח ממסחר, אם יועץ השקעות ישלח לך בכל יום אימייל עם המניות החמות ביותר. מייל שיחסוך לך זמן יקר וימקסם את הרווחים שלך. תן לצוות הסוחרים שלנו לעבוד בשבילך, ולהוריד ממך את העול של ישיבה ממושכת מול מסכים בניסיון לנתח את השוק. אנחנו עושים את העבודה הקשה בשבילך! כדי שאתה תתרכז במה שחשוב…

הכשרה מלאה ואיכותית

הכשרה מלאה הכוללת 15 שיעורים שתלמד אותך את הכל. מהשלב הראשון ועד לאסטרטגיות מסחר מתקדמות בוול-סטריט.

חשבון מסחר עם 10 אלף דולר

חשבון מסחר עם 10 אלף דולר כוח קנייה, שגדל עד ל-100 אלף דולר ככל שהעסקאות שלך יהיו טובות יותר. חשבון שיקנה לך ניסיון מעשי מבלי לסכן את הכסף הפרטי שלך.

תכנית עבודה לגדילת החשבון

תכנית עבודה מסודרת והדרגתית לגדול מחשבון מסחר קטן לחשבון ענק

טכנולוגיית מסחר

טכנולוגיית מסחר ותוכנה לבקרת סיכונים שתמנע ממך הפסדים לא רצויים

מייל יומי מיועץ

מייל יומי שישלח לך ישירות מחדר המסחר והסוחרים שלנו ובו סקירת שווקים יומית, המלצות למעקב אחרי מניות והזדמנויות חדשות בשוק ההון

קהילה

קהילה עוטפת שסוחרת ולומדת יחד למען מטרה אחת > להצליח כלכלית בעזרת השקעה חכמה במניות עם פוטנציאל הרווח הגדול ביותר.

קבוצת פייסבוק

קבוצת פייסבוק בלעדית לקהילת הסוחרים - להתייעצות, תמיכה וסיעור מוחות.

ערוץ דיסקורד

תקבל התראות בזמן אמת על עסקאות חמות

המחיר הרגיל של תכנית ה-No Risk: ₪17,290

חלק ב'
זה מה שאתה הולך לקבל בתוכנית:
נוסטרו קריפטו

חלק ב'
זה מה שאתה הולך לקבל בתוכנית: נוסטרו קריפטו

למד איך להגדיל את אפיקי ההשקעות שלך ולדאוג לעתיד כלכלי חזק עבור הילדים שלך המשפחה שלך והעצמך

₪18,900

קבל את תכנית הקריפטו נוסטרו שלנו - הנה בדיוק מה שכלול בתכנית ההכשרה

תיק מסחר על סך $20,000

מודל מהפכני ופורץ דרך דרכו תוכלו להרוויח ממטבעות דיגיטליים מבלי לסכן שקל מהכיס הפרטי עכשיו יש לך הזדמנות להצטרף לצוות סוחרי הקריפטו שלנו שהרוויחו תשואות של מאות ואלפי אחוזים בשנה האחרונה ע"י ליווי צמוד של מיטב המומחים בארץ וטכנולוגיות מסחר המגנות עליהם מהפסדים גדולים. העיניים שלך לא מטעות אותך. אנחנו נספק לך תיק על סך $20,000 כח קנייה למסחר במטבעות דיגיאטליים, זו הצעת WIN - WIN מטורפת שתאפשר לך לנטרל את אלמנט הפחד במסחר (כי אתה סוחר על הכסף שלנו ולא מסכן את הכסף שלך). יאפשר לך לעבוד על תיקי מסחר הגדולים באמת.

ההכשרה המקיפה ביותר בישראל למסחר במטבעות דיגיטליים

אנחנו מאמינים שנמאס לך לשמוע על הטירוף שקורה בשוק הקריפטו ולא לקחת חלק בחגיגה. אז אם אתה רוצה להרוויח ממהפכת המטבעות הדיגיטליים אבל פחדת להפסיד את החסכונות - הדרך הטובה ביותר בשבילך לעשות זאת ועכשיו היא ע"י מודל מהפכני בו אתה תהיה חלק מקהילת סוחרים שכבר הרוויחו מאות ואלפי אחוזים בשנה האחרונה. אתה תקבל מאיתנו את תכנית ההכשרה המקיפה והמעמיקה ביותר שאי פעם נראתה בישראל, שלא רק תלמד אותך תיאוריה, אלא תתן לך כלים והדרכות פרקטיות שיעזרו לך להתחיל לטרוף את שוק ההון מהרגע שתסיים לצפות בקורס.

CRYPTO-X

הטכנולוגיה היחידה בישראל המקנה לך כרטיס כניסה לעולם הקריפטו ומעניקה לך חוויית מסחר מלאה בזירת השוק האמיתית – מבלי שתסכן שקל מהכיס שלך ולפני שאתה שולף את האשראי ושופך כסף על קורסים. החלטנו לצאת בפרויקט מהפכני שמטרתו לחשוף אנשים להזדמנות הענקית של עולם הקריפטו ולתת להם אפשרות להתנסות במסחר ולחוות הצלחה עוד לפני שהם שמים שקל על קורסים או מסכנים כסף בפלטפורמת המסחר.

חשבון מסחר עם 20 אלף דולר

חשבון מסחר עם 20 אלף דולר בתור התחלה שגדל עד ל-200 אלף, שיקנה לך ניסיון מעשי בלי לסכן את הכסף הפרטי שלך.

הכשרה מלאה ואיכותית

הכשרת קריפטו מלאה הכוללת 12 שיעורים בלייב שתלמד אותך את הכל. מהשלב הראשון ועד לאסטרטגיות מתקדמות.

תכנית עבודה לגדילת החשבון

תכנית עבודה מסודרת והדרגתית לגדול מחשבון מסחר קטן לחשבון ענק

טכנולוגיית מסחר

טכנולוגיית מסחר ותוכנה לבקרת סיכונים שתמנע ממך הפסדים לא רצויים

חמ"ל קריפטו לייב

חמ"ל קריפטו לייב פעמיים בשבוע עם טובי סוחרי הקריפטו בישראל בו נסקור את השוק ונחפש הזדמנויות חדשות יחד עם אפשרות לשאול שאלות בזמן אמת.

קהילה

קהילה עוטפת שסוחרת ולומדת יחד למען מטרה אחת > להצליח כלכלית בעזרת השקעה נכונה במטבעות דיגיטליים.

קבוצת פייסבוק

קבוצת פייסבוק בלעדית לקהילת הסוחרים - להתייעצות, תמיכה וסיעור מוחות.

ערוץ דיסקורד

תקבל התראות בזמן אמת על עסקאות חמות ועל מטבעות שהולכים להתפוצץ

המחיר הרגיל של תכנית ה- קריפטו נוסטרו: ₪18,900

חלק ג'
BONUS

כל הכלים שיעזור לך וילוו אותך ואת אפיקי ההשקעות לך לעצמאות כלכלית

₪5,452

קבל את השירות לפרוש מיליונר עם פרופ' ירון זליכה

הקורס שיחזיר לך את השליטה על חשבון הבנק והמצב הפיננסי שלך. נכון, לא קיבל חינוך פיננסי מההורים, מבית הספר וכמובן לא בצבא, אבל אף פעם לא מאוחר ללמוד איך לחסוך אלפי שקלים ברמה המיידית ולצמוח כלכלית.

קבל מאיתנו צ'ק אפ פיננסי מלא

כמו שאתה כבר יודע, אנחנו בביגשוט תופסים את שוק ההון ככלי מינוף ליצירת הכנסה נוספת (או עיקרית). אבל בעיקר אנחנו מאמינים שלכל אדם, ללא קשר לרקע או למצבו הפיננסי, חייבות להיות תודעה וראייה כלכלית מחושבות לטווח הרחוק. אז בדיוק בגלל זה התכנסו כאן ויצרנו עבורך "צ'ק אפ פיננסי" מקיף ואקסקלוסיבי שיעזור לך "להעיף" את ההוצאות המיותרות שלך ולחסוך מאות אם לא אלפי שקלים כל חודש!

קבל את הכשרת מסחר באופציות האקסקלוסיבית והיחידה במדינת ישראל

מסחר באופציות הוא הכלי שייתן לך את ההבנה הכי עמוקה ויסודית בשוק ההון. אם אתה באמת רוצה להבין את האסטרטגיות המתוחכמות ביותר שמתאימות לכל מצב שוק, ו/או לגדר את תיק המניות שלך, אתה חייב ללמוד מחסר באופציות ונגזרים פיננסים.

קבל את קורס הנדל"ן המלא של ביגשוט

אנחנו מזמינים אותך לגלות צעד אחרי צעד איך להפוך ליזם או משקיע נדל"ן מצליח בעזרת כלים וידע פרקטיים שיתנו לך את הסיכוי הטוב ביותר למצוא את העסקה החמה הבאה בשוק. זו ההזדמנות הנדירה שלך להפוך ל"כריש" בתחום הנדל"ן.

אז כמו שאתה רואה אנחנו נותנים לך את כל הכלים וההכשרות שאתה צריך כדי לצאת לחופש כלכלי אמיתי.

אבל השאלה החשובה באמת היא: במה אתה מתכוון להשקיע את הכסף שלך?

אופציה א'

לשרוף את הכסף שלך על מוצרים שיגרמו לך "להרגיש עשיר"

אופציה ב'

להשקיע את הכסף שלך בהכשרות המקיפות ביותר שאי פעם יצאו לאור בישראל שכנראה יסדרו לך את שנת 2021

את מי אנחנו כן מחפשים

את מי אנחנו לא מחפשים

בטח שאלת את עצמך

למה בכלל שניתן לך לסחור על הכסף שלנו?

אנחנו בביג שוט מגדלים את סוחרי הנוסטרו הבאים של מדינת ישראל ובעולם, מה שאומר שאנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור בשוק ההון על הכסף שלנו מבלי לסכן את הכסף שלהם. הדבר יוצר סיטואציית WIN-WIN מדהימה גם לנו וגם לתלמידים שלנו מהסיבה הפשוטה שאם התלמיד מפסיד הוא מפסיד את הכסף שלנו, אבל אם הוא מרוויח אנחנו מתחלקים 50-50 ברווחים.

נכון להיום קיימים בביג שוט למעלה מ-1,000 סוחרי נוסטרו שסוחרים על הכסף שלנו ברגעים אלו. מדובר במעל 5 מיליון דולר שכרגע נסחרים ע"י אנשים שהיו במקום בו אתה נמצא ממש עכשיו.

לא משנה באיזה סטטוס אתה כרגע בחיים בין אם אתה עובד או בחל"ת תוכל לקבל הזדמנות שווה להצטרף למשפחת ביגשוט ולצוות סוחרי העילית שלנו ולהפוך לסוחר מצליח בשוק ההון.

אנחנו רוצים שתשקיע אצלנו את הכסף שלך ותקבל את כל תכניות ההכשרה שאי פעם הוצאנו לאור, כדי שתוכל להרוויח הרבה יותר ממה שאתה מרוויח היום וסוף סוף תחיה את החיים שמגיעים לך.

אם אתה להוט להתחיל ולהרוויח, עכשיו זה הזמן שלך לפעול! אנחנו יודעים שאתה מצפה לכך שתג המחיר על כל ההכשרות שאי פעם הוצאנו לאור יהיה גבוה. וזה הגיוני, המחיר הכולל של כל מה שאתה מקבל היום עולה על 50,000 ש"ח.

ההצלחה שלך = הרווח של שנינו

הסיבה השנייה היא:

עשרות שנים של מסחר ולימודי השקעות לימדו אותנו שהמפתח להצלחה בשוק ההון הוא ניהול סיכונים. או במילים פשוטות: לא שמים את כל הביצים בסל אחד. הדבר הזה קורה כאשר הכסף מנוהל על ידי הרבה סוחרים מיומנים במספר חשבונות קטנים, במקום בחשבון אחד גדול. איך אמר המיליארדר ג'ון פול גטי?

"אני מעדיף 1% ממאמץ של 100 אנשים,
מאשר 100% ממאמץ של אדם אחד".

תלמידים מספרים

שאלנו את התלמידים שלנו מה הם חושבים על ההכשרות. זה מה שהם אמרו שוק ההון מתאים כמעט לכל גיל, מין ואינו תלוי מה המקצוע העיקרי שלך בחיים. כל מה שצריך זה רצון ורצינות. הנה דוגמה למגוון האנשים שהחליטו להיכנס לשוק ההון והצליחו

מסר מגיא ברנד

מנכ"ל ביגשוט

קורא יקר.
הרבה מאוד פעמים אנחנו רואים הבטחות מכל מיני "יזמים אינטרנטיים" שמנסים למכור לנו קורסים או שירותים.
אני חושב שההבטחה הרווחת ביותר היא: "קנה את הקורס שלי וצא לחופש כלכלי".

אבל השאלה שלי אליך היא: מה זה חופש כלכלי בשבילך?

אני יכול לומר לך שעבורי, חופש כלכלי זה לא יאכטות, רכבי פאר ושמפניות ליד קוויאר. אם זו המשמעות שאתה נותן לחופש כלכלי, בבקשה אל תעלב ממני.

אבל תסגור את הדף הזה ובוא ניפרד כידידים, כי ההצעה המיוחדת שלנו ל – Black Friday לא מתאימה לך.

עבורי, חופש כלכלי זה להיות רגוע.

רגוע כי אני יודע שאת החודש אני לא רק סוגר, אלא גם פורח בו. רגוע כי אני יודע שאני יכול לתת לילדים שלי ולבת הזוג שלי את כל מה שהם צריכים כדי לקיים חיים מלאים ומספקים מבלי לחשוב פעמיים.

רגוע כי אני יכול הרשות לעצמי להנות מבלי ל"אכול סרט" על כל שקל שאני מוציא.

כמה פעמים אתה רואה זוגות שיוצאים לארוחת ערב במסעדה, אבל התחושה שלהם רעה, כי במקום להנות אחד עם השנייה, הם רק חושבים על הכסף שהם היו "צריכים" להוציא על המנות שלהם.

לעומת זאת, דמיין אותך לוקח את בן או בת הזוג שלך איתך במסעדה.

דמיין אתכם צוחקים, נהנים כמו שלא נהנתם כבר המון זמן…

יוצאים יחד מחובקים לרכב וחוזרים הביתה להמשך ערב רומנטי…

כל זה אפשרי כשיש לך את האפשרות ל"הרשות לעצמך" את ההנאות הקטנות של החיים.

זה חופש כלכלי אמיתי. ואם זה מה שאתה רוצה להשיג, ההצעה שלנו תביא אותך לשם!

אם נמאס לך לחיות חיים ממוצעים אם נמאס לך להוציא כסף על דברים שלא מכניסים לך כסף תעשה את הצעד הזה, השאר פרטים כאן בדף וקבל את כל תכניות הכשרה שאי פעם הוצאנו לאור במחיר רצפה שלא יחזור אף פעם.
בהצלחה!

חשוב לציין!

אנחנו נמצאים בתקופה מאוד לא ברורה מבחינת השווקים.

מצד אחד עליות מחירים, אינפלציה גוברת והיחלשות מטבעות קיימים, מצד שני הזדמנויות מדהימות בתחום הקריפטו והשקעות לטווח ארוך.

אם אתה רוצה להצטרף ל״חוכמת העשירים״ ולהבין איך להרוויח בשווקים גם בזמנים מעורפלים וגם בזמנים של עליות חדות – הנה ההזדמנות שלך.

תוך 15 נרשמים או 48 שעות ההצעה הזו תיעלם לתמיד (הראשון מבין השניים). זו יכולה להיות תוכנית הבריחה שלך הכי טובה מכל מצב כלכלי עתידי

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy

כאן מדברים ישירות עם יועץ המסחר שלנו כדי לשמור מקום