כמו בכל שנה שמרנו לך את ההפתעה הכי טובה לבלאק פריידיי

משדר הכרזה רשמי ובלעדי לדבר שכולם מחכים לו ושהולך להגן עליך מפני האינפלציה, מפני היחלשות הדולר ובעיקר לסדר אותך כלכלית לשנים הבאות

צפה עכשיו:

*המבצע בתוקף לבלאק פריידיי בלבד

אנחנו נמצאים בתקופת פוסט קורונה בה העולם מנסה לחזור לשגרה אחרי פגיעה כלכלית לא פשוטה. פגיעה שהביאה לשינויים דרסטיים בענפי מסחר רבים בעולם: תעופה, מלונאות, מסחר קמעונאי, תחבורה ורכבים, עולם הבידור ועוד.

פגיעות שמזרזות עליות מחירים גבוהות, מגבירות את האינפלציה ומחלישות את המטבעות המובילים בעולם, בעיקר את הדולר.

כרגיל, אלו שיש להם מספיק כסף לא הולכים להיפגע. להיפך הם הולכים להתעשר יותר. כמו שקרה בתקופת הקורונה. כמו שקרה כשהנפט עלה וכמו שהולך לקרות בקרוב.

והם יודעים איך לעשות את זה הכי נכון

ואלו שהולכים להפסיד בגדול הם אלו שיישארו באותו מקום ״בטוח״ של הכסף:

כדי שלא תישאר מאחור הכנו לך מבצע מיוחד על הכשרת הקריפטו מניות שלנו שתוציא אותך מכל משבר שעלול להגיע או לחילופין תסדר לך חיים הרבה יותר טובים ונוחים. החיים שבאמת חלמת עליהם.

*המבצע בתוקף לבלאק פריידיי בלבד

בשביל זה אתה חייב להזיז את עצמך ולא להישאר במקום ה״בטוח״ שלך. כי אחרת עלול להיות לך קר.

אז שלב ראשון זה להשאיר פרטים כדי שאחד היועצים שלנו יחזור אליך לפני שההטבה תיגמר.

זה הולך להיות מבצע חד פעמי לבלאק פריידיי בלבד!

*המבצע בתוקף לבלאק פריידיי בלבד

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy