גם אתה מעוניין בהכנסה נוספת מקריפטו ומניות?

קח את 2 ההכשרות הכי מבוקשות שלנו למסחר בקריפטו ובמניות ב-60% הנחה, וקבל מאיתנו תיק מסחר טעון ב-$30K כסף אמיתי - בהתחייבות!

אלפי תלמידים כבר קיבלו מאיתנו כלים עוצמתיים שעזרו להם להרוויח הכנסה חודשית נוספת לכל החיים מקריפטו ומניות. היום, גם אתה יכול לשים יד על אותן ההכשרות בדיוק במחיר נמוך במיוחד לכבוד הבלאק פריידיי

* אחרי שתלחץ על הכפתור תועבר ליועץ המסחר שלנו שישריין לך מקום בהכשרות הקריפטו והמניות

מדברים עלינו ב:

תפסיק להיות תלוי במקור הכנסה אחד, ותיפטר מהדאגות הכלכליות שלך אחת ולתמיד באמצעות 2 מסלולי ההשקעה הכי רווחיים ב-2021

ישראלי יקר,

האם גם אתה אתה מוטרד מיוקר המחייה שמטפס, ומהעובדה שאתה תלוי רק בהכנסה שלך כשכיר? האם גם אתה חולם על הכנסה חודשית נוספת ועל ראש שקט מדאגות כלכליות? אם כן, אתה נמצא בדיוק במקום הנכון בזמן הנכון. זו הסיבה:

קוראים לי גיא ברנד ואני מומחה למסחר במניות ובקריפטו. בנוסף, אני המנכ"ל של חברת ביג שוט. ביג שוט מתמחה בהשקעות בשוק ההון והקריפטו, ובשנים האחרונות עזרנו לאלפי ישראלים להרוויח הכנסה נוספת באמצעות מסחר בקריפטו ובמניות.

כמו שאתה בטח יודע, בשנה האחרונה שוק ההון עלה בחדות. מניות ומטבעות דיגיטליים שכולנו מכירים זינקו בחדות תוך זמן קצר יחסית, והניבו למשקיעים תשואות של אלפי אחוזים תוך זמן קצר.

ממש עכשיו, גם אתה יכול להצטרף לאלפי ישראלים שכבר מרוויחים הכנסה חודשית נוספת מהתחום המטורף הזה, ולשפר את המצב הכלכלי שלך אחת ולתמיד.

קבל 60% הנחה על ההכשרה היחידה בישראל שנותנת לך תיק מסחר טעון ב-$30,000 כסף אמיתי למסחר בקריפטו ובמניות (ומתחלקת איתך ברווחים 50-50)

הכשרת נוסטרו קריפטו

הכשרת נוסטרו מניות

המבצע בתוקף ל-15 איש בלבד למשך 48 שעות. כל הקודם זוכה. אחרי 48 שעות או אחרי שיתמלאו המקומות המחיר יחזור לעלות הרגילה שלו.
היום בלבד יש לך הזדמנות להצטרף לקהילה מצומצמת שתתן לך את הכלים להרוויח הכנסה חודשית נוספת של אלפי ועשרות אלפי שקלים מקריפטו ומניות בלי לסכן את ההון העצמי שלך.

לחץ כאן כדי לשריין מקום ולקבל 60% הנחה על הכשרת הקריפטו והמניות

חלק א'
זה מה שאתה הולך לקבל בתוכנית:
נוסטרו מניות

חלק א'
זה מה שאתה הולך לקבל בתוכנית: נוסטרו מניות

איך להפוך לסוחר מצליח שמסיים כל חודש עם הכנסה נוספת שלא תבייש את הסוחרים המנוסים של וול סטריט

₪17,290

קבל את תכנית הנוסטרו שלנו - No Risk! הנה בדיוק מה שכלול בתכנית ההכשרה

תיק מסחר טעון ב-$10,000 כסף אמיתי

העיניים שלך לא מטעות אותך. אנחנו נספק לך תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון, ונאפשר לך לסחור במניות על הכסף שלנו מבלי לסכן אפילו שקל אחד מהכיס שלך. זו הצעת WIN - WIN מטורפת שתאפשר לך לנטרל את אלמנט הפחד במסחר (כי אתה סוחר על הכסף שלנו ולא מסכן את הכסף שלך). יאפשר לך לעבוד על תיקי מסחר הגדולים באמת.

ההכשרה המקיפה ביותר בישראל למסחר בשוק ההון

אתה תקבל מאיתנו את תכנית ההכשרה המקיפה והמעמיקה ביותר שאי פעם נראתה בישראל, שלא רק תלמד אותך תיאוריה, אלא תתן לך כלים והדרכות פרקטיות שיעזרו לך להתחיל לטרוף את שוק ההון מהרגע שתסיים לצפות בקורס.

מיילים מיועצים + חדר לימודים

דמיין לעצמך כמה קל יהיה לך להרוויח ממסחר, אם יועץ השקעות ישלח לך בכל יום אימייל עם המניות החמות ביותר. מייל שיחסוך לך זמן יקר וימקסם את הרווחים שלך. תן לצוות הסוחרים שלנו לעבוד בשבילך, ולהוריד ממך את העול של ישיבה ממושכת מול מסכים בניסיון לנתח את השוק. אנחנו עושים את העבודה הקשה בשבילך! כדי שאתה תתרכז במה שחשוב…

הכשרה מלאה ואיכותית

הכשרה מלאה הכוללת 15 שיעורים שתלמד אותך את הכל. מהשלב הראשון ועד לאסטרטגיות מסחר מתקדמות בוול-סטריט.

חשבון מסחר עם 10 אלף דולר

חשבון מסחר עם 10 אלף דולר כוח קנייה, שגדל עד ל-100 אלף דולר ככל שהעסקאות שלך יהיו טובות יותר. חשבון שיקנה לך ניסיון מעשי מבלי לסכן את הכסף הפרטי שלך.

תכנית עבודה לגדילת החשבון

תכנית עבודה מסודרת והדרגתית לגדול מחשבון מסחר קטן לחשבון ענק

טכנולוגיית מסחר

טכנולוגיית מסחר ותוכנה לבקרת סיכונים שתמנע ממך הפסדים לא רצויים

מייל יומי מיועץ

מייל יומי שישלח לך ישירות מחדר המסחר והסוחרים שלנו ובו סקירת שווקים יומית, המלצות למעקב אחרי מניות והזדמנויות חדשות בשוק ההון

קהילה

קהילה עוטפת שסוחרת ולומדת יחד למען מטרה אחת > להצליח כלכלית בעזרת השקעה חכמה במניות עם פוטנציאל הרווח הגדול ביותר.

קבוצת פייסבוק

קבוצת פייסבוק בלעדית לקהילת הסוחרים - להתייעצות, תמיכה וסיעור מוחות.

ערוץ דיסקורד

תקבל התראות בזמן אמת על עסקאות חמות

המחיר הרגיל של תכנית ה-No Risk : ₪17,290

חלק ב'
זה מה שאתה הולך לקבל בתוכנית:
נוסטרו קריפטו

חלק ב'
זה מה שאתה הולך לקבל בתוכנית: נוסטרו קריפטו

למד איך להגדיל את אפיקי ההשקעות שלך ולדאוג לעתיד כלכלי חזק עבור הילדים שלך המשפחה שלך ועצמך

₪18,900

קבל את תכנית הקריפטו נוסטרו שלנו - הנה בדיוק מה שכלול בתכנית ההכשרה

תיק מסחר על סך $20,000

מודל מהפכני ופורץ דרך דרכו תוכלו להרוויח ממטבעות דיגיטליים מבלי לסכן שקל מהכיס הפרטי עכשיו יש לך הזדמנות להצטרף לצוות סוחרי הקריפטו שלנו שהרוויחו תשואות של מאות ואלפי אחוזים בשנה האחרונה ע"י ליווי צמוד של מיטב המומחים בארץ וטכנולוגיות מסחר המגנות עליהם מהפסדים גדולים. העיניים שלך לא מטעות אותך. אנחנו נספק לך תיק על סך $20,000 כח קנייה למסחר במטבעות דיגיאטליים, זו הצעת WIN - WIN מטורפת שתאפשר לך לנטרל את אלמנט הפחד במסחר (כי אתה סוחר על הכסף שלנו ולא מסכן את הכסף שלך). יאפשר לך לעבוד על תיקי מסחר הגדולים באמת.

ההכשרה המקיפה ביותר בישראל למסחר במטבעות דיגיאטליים

אנחנו מאמינים שנמאס לך לשמוע על הטירוף שקורה בשוק הקריפטו ולא לקחת חלק בחגיגה. אז אם אתה רוצה להרוויח ממהפכת המטבעות הדיגיטליים אבל פחדת להפסיד את החסכונות - הדרך הטובה ביותר בשבילך לעשות זאת ועכשיו היא ע"י מודל מהפכני בו אתה תהיה חלק מקהילת סוחרים שכבר הרוויחו מאות ואלפי אחוזים בשנה האחרונה. אתה תקבל מאיתנו את תכנית ההכשרה המקיפה והמעמיקה ביותר שאי פעם נראתה בישראל, שלא רק תלמד אותך תיאוריה, אלא תתן לך כלים והדרכות פרקטיות שיעזרו לך להתחיל לטרוף את שוק ההון מהרגע שתסיים לצפות בקורס.

CRYPTO-X

הטכנולוגיה היחידה בישראל המקנה לך כרטיס כניסה לעולם הקריפטו ומעניקה לך חוויית מסחר מלאה בזירת השוק האמיתית – מבלי שתסכן שקל מהכיס שלך ולפני שאתה שולף את האשראי ושופך כסף על קורסים. החלטנו לצאת בפרויקט מהפכני שמטרתו לחשוף אנשים להזדמנות הענקית של עולם הקריפטו ולתת להם אפשרות להתנסות במסחר ולחוות הצלחה עוד לפני שהם שמים שקל על קורסים או מסכנים כסף בפלטפורמת המסחר.

חשבון מסחר עם 20 אלף דולר

חשבון מסחר עם 20 אלף דולר בתור התחלה שגדל עד ל-200 אלף, שיקנה לך ניסיון מעשי בלי לסכן את הכסף הפרטי שלך.

הכשרה מלאה ואיכותית

הכשרת קריפטו מלאה הכוללת 12 שיעורים בלייב שתלמד אותך את הכל. מהשלב הראשון ועד לאסטרטגיות מתקדמות.

תכנית עבודה לגדילת החשבון

תכנית עבודה מסודרת והדרגתית לגדול מחשבון מסחר קטן לחשבון ענק

טכנולוגיית מסחר

טכנולוגיית מסחר ותוכנה לבקרת סיכונים שתמנע ממך הפסדים לא רצויים

חמ"ל קריפטו לייב

חמ"ל קריפטו לייב פעמיים בשבוע עם טובי סוחרי הקריפטו בישראל בו נסקור את השוק ונחפש הזדמנויות חדשות יחד עם אפשרות לשאול שאלות בזמן אמת.

קהילה

קהילה עוטפת שסוחרת ולומדת יחד למען מטרה אחת > להצליח כלכלית בעזרת השקעה נכונה במטבעות דיגיטליים.

קבוצת פייסבוק

קבוצת פייסבוק בלעדית לקהילת הסוחרים - להתייעצות, תמיכה וסיעור מוחות.

ערוץ דיסקורד

תקבל התראות בזמן אמת על עסקאות חמות ועל מטבעות שהולכים להתפוצץ

המחיר הרגיל של תכנית ה-קריפטו נוסטרו: ₪18,900

חלק ג'
BONUS

כל הכלים שיעזור לך וילוו אותך ואת אפיקי ההשקעות שלך לעצמאות כלכלית

₪5,452

קבל את קורס ההשכלה הפיננסית 'לפרוש מיליונר' של פרופ' ירון זליכה

הקורס שיחזיר לך את השליטה על חשבון הבנק והמצב הפיננסי שלך. נכון, אולי לא קיבלת חינוך פיננסי מההורים, מבית הספר וכמובן לא בצבא, אבל אף פעם לא מאוחר ללמוד איך לחסוך אלפי שקלים ברמה המיידית ולצמוח כלכלית.

קבל מאיתנו צ'ק אפ פיננסי מלא

כמו שאתה כבר יודע, אנחנו בביגשוט תופסים את שוק ההון ככלי מינוף ליצירת הכנסה נוספת (או עיקרית). אבל בעיקר אנחנו מאמינים שלכל אדם, ללא קשר לרקע או למצבו הפיננסי, חייבות להיות תודעה וראייה כלכלית מחושבות לטווח הרחוק. אז בדיוק בגלל זה התכנסו כאן ויצרנו עבורך "צ'ק אפ פיננסי" מקיף ואקסקלוסיבי שיעזור לך "להעיף" את ההוצאות המיותרות שלך ולחסוך מאות אם לא אלפי שקלים כל חודש!

קבל את הכשרת המסחר באופציות האקסקלוסיבית והיחידה במדינת ישראל

מסחר באופציות הוא הכלי שייתן לך את ההבנה הכי עמוקה ויסודית בשוק ההון. אם אתה באמת רוצה להבין את האסטרטגיות המתוחכמות ביותר שמתאימות לכל מצב שוק, ו/או לגדר את תיק המניות שלך, אתה חייב ללמוד מחסר באופציות ונגזרים פיננסים.

קבל את קורס הנדל"ן המלא של ביג שוט

אנחנו מזמינים אותך לגלות צעד אחרי צעד איך להפוך ליזם או משקיע נדל"ן מצליח בעזרת כלים וידע פרקטיים שיתנו לך את הסיכוי הטוב ביותר למצוא את העסקה החמה הבאה בשוק. זו ההזדמנות הנדירה שלך להפוך ל"כריש" בתחום הנדל"ן. הנה בדיוק מה שתקבל בקורס הנדל"ן הפרקטי

אז כמו שאתה רואה אנחנו נותנים לך את כל הכלים וההכשרות שאתה צריך כדי לצאת לחופש כלכלי אמיתי.

השאלה היחידה היא, על מה אתה הולך לשים את הכסף שלך ב - Black Friday הזה?

כרגע יש לך באמת 2 אופציות

אופציה א'

לשרוף את הכסף שלך על מוצרים שיגרמו לך "להרגיש עשיר"

אופציה ב'

להשקיע את הכסף שלך בהכשרות המקיפות ביותר שאי פעם יצאו לאור בישראל שכנראה יסדרו לך את שנת 2021

את מי אנחנו כן מחפשים

את מי אנחנו לא מחפשים

בטח שאלת את עצמך

למה בכלל שניתן לך לסחור על הכסף שלנו?

אנחנו בביג שוט מגדלים את סוחרי הנוסטרו הבאים של מדינת ישראל ובעולם, מה שאומר שאנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור בשוק ההון על הכסף שלנו מבלי לסכן את הכסף שלהם. הדבר יוצר סיטואציית WIN-WIN מדהימה גם לנו וגם לתלמידים שלנו מהסיבה הפשוטה שאם התלמיד מפסיד הוא מפסיד את הכסף שלנו, אבל אם הוא מרוויח אנחנו מתחלקים 50-50 ברווחים.

נכון להיום קיימים בביג שוט למעלה מ-1,000 סוחרי נוסטרו שסוחרים על הכסף שלנו ברגעים אלו. מדובר במעל 5 מיליון דולר שכרגע נסחרים ע"י אנשים שהיו במקום בו אתה נמצא ממש עכשיו.

לא משנה באיזה סטטוס אתה כרגע בחיים בין אם אתה עובד או בחל"ת תוכל לקבל הזדמנות שווה להצטרף למשפחת ביגשוט ולצוות סוחרי העילית שלנו ולהפוך לסוחר מצליח בשוק ההון.

אנחנו רוצים שתשקיע אצלנו את הכסף שלך ותקבל את כל תכניות ההכשרה שאי פעם הוצאנו לאור, כדי שתוכל להרוויח הרבה יותר ממה שאתה מרוויח היום וסוף סוף תחיה את החיים שמגיעים לך.

אם אתה להוט להתחיל ולהרוויח, עכשיו זה הזמן שלך לפעול! אנחנו יודעים שאתה מצפה לכך שתג המחיר על כל ההכשרות שאי פעם הוצאנו לאור יהיה גבוה. וזה הגיוני, המחיר הכולל של כל מה שאתה מקבל היום עולה על 50,000 ש"ח.

ההצלחה שלך = הרווח של שנינו

הסיבה השנייה היא:

עשרות שנים של מסחר ולימודי השקעות לימדו אותנו שהמפתח להצלחה בשוק ההון הוא ניהול סיכונים. או במילים פשוטות: לא שמים את כל הביצים בסל אחד. הדבר הזה קורה כאשר הכסף מנוהל על ידי הרבה סוחרים מיומנים במספר חשבונות קטנים, במקום בחשבון אחד גדול. איך אמר המיליארדר ג'ון פול גטי?

"אני מעדיף 1% ממאמץ של 100 אנשים,
מאשר 100% ממאמץ של אדם אחד".

תלמידים מספרים

שאלנו את התלמידים שלנו מה הם חושבים על ההכשרות. זה מה שהם אמרו שוק ההון מתאים כמעט לכל גיל, מין ואינו תלוי מה המקצוע העיקרי שלך בחיים. כל מה שצריך זה רצון ורצינות. הנה דוגמה למגוון האנשים שהחליטו להיכנס לשוק ההון והצליחו

מסר מגיא ברנד

מנכ"ל ביגשוט

קורא יקר.
הרבה מאוד פעמים אנחנו רואים הבטחות מכל מיני "יזמים אינטרנטיים" שמנסים למכור לנו קורסים או שירותים.
אני חושב שההבטחה הרווחת ביותר היא: "קנה את הקורס שלי וצא לחופש כלכלי".

אבל השאלה שלי אליך היא: מה זה חופש כלכלי בשבילך?

אני יכול לומר לך שעבורי, חופש כלכלי זה לא יאכטות, רכבי פאר ושמפניות ליד קוויאר. אם זו המשמעות שאתה נותן לחופש כלכלי, בבקשה אל תעלב ממני.

אבל תסגור את הדף הזה ובוא ניפרד כידידים, כי ההצעה המיוחדת שלנו ל – Black Friday לא מתאימה לך.

עבורי, חופש כלכלי זה להיות רגוע.

רגוע כי אני יודע שאת החודש אני לא רק סוגר, אלא גם פורח בו. רגוע כי אני יודע שאני יכול לתת לילדים שלי ולבת הזוג שלי את כל מה שהם צריכים כדי לקיים חיים מלאים ומספקים מבלי לחשוב פעמיים.

רגוע כי אני יכול הרשות לעצמי להנות מבלי ל"אכול סרט" על כל שקל שאני מוציא.

כמה פעמים אתה רואה זוגות שיוצאים לארוחת ערב במסעדה, אבל התחושה שלהם רעה, כי במקום להנות אחד עם השנייה, הם רק חושבים על הכסף שהם היו "צריכים" להוציא על המנות שלהם.

לעומת זאת, דמיין אותך לוקח את בן או בת הזוג שלך איתך במסעדה.

דמיין אתכם צוחקים, נהנים כמו שלא נהנתם כבר המון זמן…

יוצאים יחד מחובקים לרכב וחוזרים הביתה להמשך ערב רומנטי…

כל זה אפשרי כשיש לך את האפשרות ל"הרשות לעצמך" את ההנאות הקטנות של החיים.

זה חופש כלכלי אמיתי. ואם זה מה שאתה רוצה להשיג, ההצעה שלנו תביא אותך לשם!

אם נמאס לך לחיות חיים ממוצעים אם נמאס לך להוציא כסף על דברים שלא מכניסים לך כסף תעשה את הצעד הזה, השאר פרטים כאן בדף וקבל את כל תכניות הכשרה שאי פעם הוצאנו לאור במחיר רצפה שלא יחזור אף פעם.
בהצלחה!

חשוב לציין!

אנחנו נמצאים בתקופה מאוד לא ברורה מבחינת השווקים.

מצד אחד עליות מחירים, אינפלציה גוברת והיחלשות מטבעות קיימים, מצד שני הזדמנויות מדהימות בתחום הקריפטו והשקעות לטווח ארוך.

אם אתה רוצה להצטרף ל״חוכמת העשירים״ ולהבין איך להרוויח בשווקים גם בזמנים מעורפלים וגם בזמנים של עליות חדות – הנה ההזדמנות שלך.

תוך 15 נרשמים או 48 שעות ההצעה הזו תיעלם לתמיד (הראשון מבין השניים). זו יכולה להיות תוכנית הבריחה שלך הכי טובה מכל מצב כלכלי עתידי

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy

כאן מדברים ישירות עם יועץ המסחר שלנו כדי לקבל 60% הנחה