חודש ראשון ללא עמלות מסחר למצטרפים​

מבצע קיץ בקולמקס פרו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

קולמקס פרו

כששוק ההון פוגש טכנולוגיית מסחר מתקדמת

בימים בהם השוק מוצף אפשרויות מסחר, קולמקס פרו מציגה את קולמקס פרו 2.0, מערכת מסחר חדשה ומתקדמת שנותנת לסוחרים בה את כל מה שצריך בשביל מסחר יומי מוצלח ונוח. הטכנולוגיה המתקדמת של קולמקס פרו מנגישה את היכולת לבצע פקודות מהירות וחכמות, לקבל ניתוח סטטיסטי מעמיק בזמן אמת, לאתר הזדמנויות מסחר וזה אפילו לא הכול…

מסחר עם מינוף

קולמקס פרו מאפשרת לך לבחור במינוף של עד 1:4 על הכסף.

בלי עמלות

למצטרפים כעת חודש ללא עמלות מסחר

יש על מי לסמוך

כברוקראז' מהמובילים בשוק ההון אנו רואים את ביטחון לקוחותינו וכספם כערך עליון ושומרים על סטנדרט אבטחה וביטחון לקוח מהגבוהים ביותר. חברת קולמקס פרו הינה חברה בעלת רשיון מטעם CySEC ופועלת בהתאם למסגרת הרגולטורית של האיחוד האירופאי בנוגע למתן שירותי השקעות.

השליטה בידיים שלך

מערכת מסחר מתקדמת ומותאמת למסחר במניות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאיר ברק, מייסד קולמקס

"כשם שקרדיולוג לא מנתח בעזרת סכין מטבח, כך גם אני לא סוחר בכלי מסחר חובבניים. כשאני ניגש ליום מסחר אני משתדל להיות מדויק כמו רופא מנתח, ואת זה אי אפשר לעשות בלי הכלים המקצועיים ביותר"

הודעה חשובה

חברת Colmex Pro Ltd היא בעלת רשיון ומפוקחת על ידי רשות ניירות ערך קפריסין (CySEC), באמצעות מספר רישיון 123/10. מסחר בניירות ערך ו/או שימוש במינוף טומן בחובו סיכון גבוה ועלול שלא להתאים לכל המשקיעים. מסחר במניות כרוך בסיכון/ מחירי הפתיחה יכולים להיות נמוכים ממחיר ההנפקה / הצעה לציבור. השתתפות בהנפקות כרוכה בסיכונים . לפני שתחליט לסחור במוצרים הפיננסיים המוצעים על ידי החברה, עליך לבחון היטב את מטרותיך, מצבך הכלכלי, צרכיך ורמת הניסיון שלך, לקרוא ולהבין את התנאים וההגבלות וההסתייגות של החברה.