תוכן מקודם

תמיד רצית להשקיע בקריפטו אבל הפחד שם לך "תמרור עצור" בלב?

לראשונה (אי פעם) בישראל:
פלטפורמת מסחר מהפכנית לתרגול מסחר במטבעות דיגיטליים!

הטכנולוגיה היחידה בישראל המקנה לך התנסות פרקטית בעולם הקריפטו ומעניקה לך חוויית מסחר בזירת השוק האמיתית – בלי לסכן שקל מהכיס ובלי לשלוף את האשראי ולשפוך כסף על קורסים או "מומחים".
ללא התחייבות ומכל מקום בעולם!

השאירו פרטים והתחילו להתנסות בפלטפורמה פורצת הדרך שלנו!

מסחר בקריפטו הוא 'הדבר הבא' בעולם ההשקעות.

זהו עולם שלם עם הזדמנויות בשפע שעשויות להכניס לך רווח שיוציא אותך לפנסיה מוקדמת. מנגד, אתה חייב להכיר בעובדה שלא הכל ורוד ב"ממלכת הקריפטו" ובדיוק באותה המהירות שאתה עשוי להיות לעשות כסף, אתה עלול באותה המהירות להפסיד אותו.

אז תהיה חכם. ואל תתחיל להשקיע אם לך אין מושג מה אתה עושה ואין לך ניסיון. כי אתה ממש לא רוצה להיות כמו אותם "מהמרים" שמרוויחים פעם פעמיים ואז מפסידים את כל הכסף.

היום גם אתה יכול לקחת חלק בחגיגת המטבעות הדיגיטליים ולהצטרפות לדור מתעשרי הקריפטו החדשים

ככה פרוייקט קריפטו-X עובד בפועל:

01

צופים בהכשרה פרקטית על מסחר בקריפטו שבה תלמד:

02

לאחר מכן תעבור מבחן קצר שיוכיח לנו שאתה אכן רציני ולמדת את החומר בהכשרה הזריזה

03

אתה תקבל גישה במייל להרשמה למערכת המסחר החדשנית שלנו. שדרכה אתה תקבל חוויית מסחר מלאה בזירת השוק האמיתית ותרגיש איך זה להרוויח תשואות של מאות אחוזים תוך זמן קצר מבלי לפחד לסכן כסף מהכיס.

לסיכום

זה מה שאתה הולך לקבל ברגע שאתה נרשם למערכת:

חיבור ל 4 בורסאות הקריפטו הגדולות בעולם

וגישה לתרגול מסחר ב-380 מטבעות דיגיטליים.

מערכת מתקדמת

ו- Super Friendly המאפשרת לך לנתח גרפים בצורה נוחה ופשוטה

סורקים מתקדמים

עדכונים חמים שיפקסו אותך על המטבע שעומד לזנק לשמים

הגדרות חכמות

הגבלת מספר עסקאות ופקודות ועוד מגוון תכונות המספקות עבורך מעטפת של ניהול סיכונים מקיף המגן ומונע הפסדים

בנוסף פרס

הצטרפות לתחרות שבה תוכל לזכות ב
1,000,000 מיליון מטבעות SHIB

הירשם עכשיו וקבל גישה ל-7 ימי מסחר ללא עלות

למה אנחנו עושים את זה?

בזמן שהשוק מוצף ב"מומחים" שמציעים קורסים באלפי שקלים וקבוצת איתותים (שלרוב מצליחה רק שהשוק גם ככה בעלייה).

החלטנו לצאת בפרויקט מהפכני שמטרתו לחשוף אנשים להזדמנות הענקית של עולם הקריפטו ולתת להם אפשרות להתנסות במסחר ולחוות הצלחה עוד לפני שהם שמים שקל על קורסים או מסכנים כסף בפלטפורמת המסחר.

ואותם "מומחים" וקבוצת האיתותים הם האויב הגדול שלך!

האמירה הזאת זה אולי תשמע לך מפתיעה, אבל האמת היא שהספרים, הסרטונים או אפילו הקורסים הדיגיטליים שעשית על מסחר בקריפטו הם למעשה סוג של "אויב" מבחינתך.

וכי למה? כי הם לעולם לא יהיו תחליף לניסיון הפרקטי שאתה צריך לצבור בשטח. ואתה יודע מה "מצחיק"? מצחיק זה שכל ילד בן 18 היום שעשה רווח של כמה מאות דולרים בביטקוין, מטפס על עץ גבוה וקורא לעצמו "מנטור" או "יועץ". ובכלל, כל תעשיית ה"מומחי השקעות" היא משהו שנתפס בעינינו כדבר מסוכן ביותר.

אתה מגיע לחבר'ה שנותנים לך "ייעוץ מקצועי" המתבסס על רווח של עסקה וחצי (בלחץ) אלא שברגע האמת, כשפתאום אתה מפסיד, הם בורחים ומפקירים אותך עם כיס מדמם ועם תחושה נוראית של אכזבה כבדה בלב.

אבל לעומתם? הסוחרים המנוסים, ה-669 של עולם ההשקעות, חבר'ה עם ניסיון של 24 שנים בוול סטריט או ניסיון מעשי בניהול תיקי מסחר הנאמדים בשווי של מאות מיליוני דולרים, הם האנשים שאתה צריך להסתמך עליהם ויכול באמת להחשיב אותם כ"מורי דרך" נכונים בעבורך. שלא במקרה, בדיוק אותם סוחרים נמצאים כאן אצלנו בביג שוט ודוגלים בהשקעות על סמך ניתוח ואסטרטגיה מתוך הבנה שמדובר פה במרתון לטווח ארוך שהדרך היחידה לצלוח אותו היא להצטייד בסבלנות ולפתח משמעת של ברזל.

ובינינו? זה בול מה שאתה צריך כרגע, שיטה מוכחת ועקבית למסחר. לא פוקסים ולא שטיקים. הכוונה מסוחרים שמגיעים עם "קבלות מהשטח"

עם פרויקט Crypto-X אתה תקבל ידע פרקטי בעל ערך ואפשרות לסחור בזמן אמת בשוק עם טכנולוגיות מסחר למשך 7 ימים ללא עלות, ומבלי לסכן שקל מהכיס.

לאחר שתיישם במערכת את מה שנלמד אותך אנחנו נקבל את סטטיסיקות המסחר שלך ונראה אם אתם באמת עובד לפי האסטרטגיות שאנחנו מלמדים ולא סתם מהמר. כי אם אתה טוב אנחנו רוצים אותך איתנו בתוך צוות סוחרי העלית שלנו. (המטרה שלנו בסוף היא לסנן את אלה שמחפשים לעשות כסף מהיר ולתת הזדמנות שווה לאותם חברה נחושים שרוצים להצליח וליצור לעצמם עתיד כללי חזק).

מי שנמצא מתאים לצוות סוחרי הנסטרו שלנו מקבל תיק מסחר עם כסף אמיתי שמתחיל מ20,000 דולר כוח קנייה כדי לסחור בקריפטו. תיק שגדל עד 200,000 דולר!

אותם סוחרים נהנים ממודל של מדהים מהסיבה הפשוטה שאם סוחר מפסיד כסף – הוא מפסיד את הכסף שלנו. אבל מצד שני, אם הוא עושה תשואות אנחנו מתחלקים איתו 50-50 ברווחים.

החזון שלנו בביג שוט הוא להקים את קהילת סוחרי הנוסטרו הגדולה בעולם.

נכון להיום קיימים בביג שוט למעלה מ-1,000 סוחרי נוסטרו שסוחרים על הכסף שלנו ממש ברגעים אלו. מדובר בלמעלה מ- 5 מיליון דולר שנסחרים ע"י אנשים שהיו במקום בו אתה נמצא כרגע.

והאמת? זה ממש לא משנה באיזה סטטוס אתה כרגע. בחיים בין אם אתה עובד או בחל"ת תוכל לקבל הזדמנות שווה להצטרף למשפחת ביגשוט ולצוות סוחרי העילית שלנו ולהפוך לסוחר מצליח בשוק ההון – ממש כמו "זאבים" בוול סטריט.

אחת ההזדמנויות הגדולות ביותר היום ממש כאן מולך! 

ככה שכל מה שנותר לך לעשות זה ללחוץ על הכפתור למטה ולהירשם לפרויקט Crypto-X עכשיו

*ביג שוט אינה ברוקר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה. כתובת החברה: לינקולן 20, תל אביב.

מדיניות פרטיות | צור קשר

 

Real Estate Template Kit by BalikuCreative

Copyright © 2020. All rights reserved.

הצטרפות לתחרות שבה תוכל לזכות במיליון מטבעות  SHIBA INU

השאר פרטים והתחל להתנסות בטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו!