ברכותינו!

אלה הדברים הבאים שאתה צריך לעשות

צפה בסדרת סרטונים קצרה

שיסבירו לך איך להשתמש ב-cryptoX

מלא שאלון קצר

שאלון אמריקאי קצר שיבדוק את הידע שלך בתחום הקריפטו ובפלטפורמה

ויאללה

תתחיל לסחור בפלטפורמה

ועכשיו, צפה בסרטון וגלה את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 90% מהרווחים של סוחרי הקריפטו שלנו

הרשמו עכשיו לאתגר

Crypto Masters

אנחנו כבר נצלול לפלטפורמה וניתן לך גישה של 7 ימים אליה, אבל לפני כן אני רוצה לספר לך על אתגר הסוחרים האדיר שהכנו במיוחד בשבילך

כך תצליח לעבור את אתגר המסחר ולקבל מיליון מטבעות SHIBA INU

כדי למקסם את חווית המשתמש שלך בפלטפורמה, הכנו לך אתגר מסחר קטן, שאם תצליח בו- תוכל לקבל מלא הטבות ופרסים

על אילו תנאים אני צריך לענות כדי לנצח באתגר?

כל סוחר שיגיע לרווח של 2000 דולר וירטואלים בחשבון שלו ויענה על הקריטריונים הנוספים שציינו – יקבל לארנק הדיגיטלי שלו – 1,000,000 מטבעות SHIBA INU בפרס.

*בנוסף – מי שיצלח את האתגר יקבל 30% הנחה לתוכנית הכשרת ה"נוסטרו קריפטו", תוכנית הנוסטרו היחידה בישראל שנותנת ליווי מקצועי לצד 20 אלף דולר כוח קנייה במסחר בקריפטו.

רגע לפני שמתחילים

ענה על שאלון שיבדוק את הידע שלך בפלטפורמה (השאלון פשוט מאוד והוא מבוסס אך ורק על הסרטונים מופיעים למעלה, אם צפית בהם תוכל לענות עליו תוך 2 דקות)

נשמע טוב? אז קדימה, לחץ על הכפתור

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy