סדרת הדרכות חינמית לייצר לעצמך הכנסה נוספת

משדרים של תוכן מקצועי אונליין שישנה לך את התפיסה הכלכלית וייתן לך את הבוסט הראשון להפוך לסוחר רווחי בשוק ההון

רגע לפני שכולם מתחסנים ויוצאים מהסגרים, הנה ההזדמנות שלך לצאת "מחוסן כלכלית" עם יכולת חדשה לייצר עוד אלפי שקלים בכל חודש בהשקעה של עד 3 שעות ביום

הבטח מקומך עכשיו

מלא פרטים ונשלח לך בכל יום לינק להדרכה חדשה אונליין

איך תבטיח לעצמך עצמאות כלכלית?

הכר את נבחרת הסוחרים

עדי גראי מומחה למסחר בשוק ההון הישראלי

יועץ השקעות מורשה מטעם הרשות לניירות ערך. כבר 3 עשורים גראי סוחר ומלמד על שוק ההון הישראלי, עם רקע עשיר של מסחר נוסטרו. לאורך השנים עבד בניהול פוזיציות בקרן גידור, בתיווך עסקאות וייעוץ, וכיום הוא סוחר עצמאי, בעיקר בבורסה בת"א.

גיא ברנד מנכ“ל חברת ביג שוט

יזם, איש עסקים וסוחר בשוק ההון זה למעלה מ 20- שנה. גיא חולל מהפכה בעולם ההשקעות הישראלי כאשר הביא בשנים האחרונות את בשורת הנוסטרו הגדולה - הכשרות מקצועיות למסחר במניות וקריפטו ללא סיכון פיננסי על ההון האישי שהובילה לצמיחתה של קהילת סוחרים חזקה המונה כיום למעלה מ- 12,000 סוחרים מקצועיים.

אילן טננבאום - סוחר בשווקים הגלובליים

אילן הוא סוחר מט"ח המתמקד בשילוב של מסחר תוך יומי וסווינג בבורסות של לונדון וניו יורק. אסטרטגיית המסחר שלו בנויה על כ-70 אחוז ניתוח טכני ו-30 אחוז ניתוח מאקרו.

נתנאל שלו - בקר ניהול סיכונים

נתנאל הוא מנהל סיכונים בביג שוט. את דרכו החל כתלמיד באחת מתוכניות ההכשרה הראשונות של החברה וכבר שנתיים שהוא לומד את עולם שוק ההון.

רון לקס - מומחה למסחר בהנפקות

רון הוא מומחה להנפקות בביג שוט, בעל ניסיון של כעשור בתחום. הוא סוחר במסחר יומי ונחשב לבקיא בתחום

לירון לב - מומחה למסחר והשקעה לטווח בינוני

לירון הוא סוחר בשוק ההון האמריקאי, בעל ניסיון של יותר מארבע שנים בתחום. הוא מבצע מחקרי שוק, אוסף מידע ומאתר מגמות שונות בשוק – פוליטיות, חברתיות ועוד.

נעם עוז - משווק השקעות של בית השקעות גולד

נועם הוא משווק השקעות ויועץ פנסיוני, בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך. בנוסף, הא מרצה ומנחה חדר מסחר לימודי בנירות ערך, מתכנן פיננסי וסוכן ביטוח לפרטיים. בעל 20 שנות ניסיון בשוק ההון.

עידו חדד מומחה שוק ההון ובורסת ניו יורק

מומחה מסחר והשקעות זה למעלה מ 20- שנה. עידו התחיל בשנת 1996 כסוחר נוסטרו בבורסת וול סטריט בניו יורק. ב 2005- הוא שב לישראל והחל לעבוד כמנהל חדר מסחר. משנת 2012 הוא הרצה ולימד במכללות המסחר המובילות בארץ והספיק כבר להכשיר אלפי תלמידים שלא מעט מתוכם הפכו לסוחרים מקצועיים

מוכן לצאת מהסגר מחוסן כלכלית?

רוצה להבטיח את העצמאות הכלכלית שלך לפני שחוזרים לשגרה?

לחץ על הכפתור כדי להבטיח את מקומך בסדרת ההדרכות שתכין אותך לפני כולם

בונוס ענקי למי שישריין מקום לאירוע

ברגע שתירשם לאירוע, נשלח אליך עותק של המדריך המקעוצי והפרקטי שלנו.

המדריך שילמד אותך את הכל המידע, האסטרטגיות, הטיפים והכלים שכל סוחר מוצלח רווחי משתמש בם היום כדי לייצר הכנסה חודשית גבוהה ממסחר בשוק ההון.

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy