יש לך פנסיה, ביטוח או קרן השתלמות?

בדיקת צ'ק אפ פיננסי מקיפה תעזור לך לחסוך אלפי שקלים בשנה תוך 30 יום או פחות… בהתחייבות!

מומחה פיננסי מוסמך יבצע בדיקה מקיפה לכלל הנכסים הפיננסים שלך (ביטוחים, פנסיה, קרנות השתלמות וכו'), יוודא שהם מתאימים לתנאים האישיים שלך, יוזיל עבורך את העלויות משמעותית וישפר את התנאים שאתה מקבל.

83% מאזרחי ישראל משלמים בממוצע מאות שקלים בחודש על מוצרים פיננסים שהם בכלל לא צריכים

כמעט כל אזרח בישראל מחזיק ברשותו נכסים פיננסים מגוונים כגון: קרן פנסיה, קרן השתלמות, ביטוח וכ'.

הבעיה העיקרית היא שרוב האנשים לא יודעים בדיוק על איזה מוצרים ושירותים פיננסים הם משלמים כסף והאם הם בכלל רלוונטים עבורם.

כתוצאה מכך, הרוב המכריע של אזרחי ישראל 'זורקים לפח' מאות אלפי שקלים בחודש על כפל ביטוחים ועל מוצרים פיננסים שבכלל לא מתאימים לצרכים האישיים שלהם.

העניין הוא, שהכספים האלה מצטברים לאלפי שקלים בשנה (ואפילו יותר),
וכפי שתראה בהמשך – פשוט מחרבים את העתיד הכלכלי שלך לאורך שנים.

חושב שיש לך על מי לסמוך? תחשוב שוב!

הסוד הקטן והמלוכלך שחברות הביטוח וההשקעות לא מספרות לך

האם אתה מאמין שחברות הביטוח וההשקעות יספקו לך ייעוץ אובייקטיבי ונטול אינטרסים על כלל המוצרים הפיננסים במשק? תחשוב שוב.

חברות הביטוח וההשקעות מתפרנסות ממכירת מוצרים פיננסים. זו עובדה.
לכן, האינטרס שלהן הוא למכור לך את המוצרים הפיננסים הרווחיים ביותר עבורן, ולא דווקא את אלה שהכי מתאימים לצרכים האישיים שלך.

בנוסף, ברוב המקרים הן מנצלות את חוסר הידע של לקוחותיה, גובות מהם פרמיות שערורייתיות ומחייבות אותם פעמיים על אותם מוצרים פיננסים.

אבל מעכשיו זה ממש לא צריך להיות ככה…

בדיקת צ'ק אפ פיננסי: הצעד הראשון שלך בדרך לעצמאות כלכלית

דמיין שהיית יכול לחסוך מאות שקלים בחודש (או אלפי שקלים בשנה) במקום 'לזרוק' אותם על כפל ביטוחים ועל מוצרים פיננסים שאתה לא צריך – איך החיים שלך היו נראים בעוד עשר, עשרים, שלושים שנה מהיום? אני אספר לך:

בוא נגיד שהיית מצליח לחסוך 700 ש"ח בחודש, והיית משקיע אותם במכשירים פיננסים מגוונים בתשואה שנתית ממוצעת של 7.5%:

תוך 10 שנים היו לך: 127,748 ש"ח
תוך 20 שנים היו לך: 391,041 ש"ח
ותוך 30 שנה היו לך: 933,696 ש"ח. כמעט מיליון שקל!

האם זה לא היה מבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל המשפחה שלך? האם זה לא היה מאפשר לך לפרוש בכבוד בלי להיות תלוי רק בפנסיה עלובה שבקושי מגרדת חצי מהמשכורת שאתה מרוויח היום? בוודאי שכן!

וזה בדיוק מה שאתה הולך לקבל מבדיקת הצ'ק אפ הפיננסי שלנו ב'לפרוש מיליונר'.

3 השלבים שיחסכו לך אלפי שקלים בשנה ויבטיחו את העתיד הכלכלי שלך ושל בני משפחתך:

שלב 1: ניתוח 'תמונת המצב'

פגישה אישית (פרונטלית או בזום) עם המתכנן הפיננסי המוסמך שלנו שיבחן לעומק את 'הפרופיל הפיננסי' שלך: הכנסות, הוצאות, תיק ביטוחי, חובות, נכסים שצברת ועוד. בנוסף, נבין לעומק את המטרות והיעדים הפיננסיים שלך מה ונבנה יחד איתך תוכנית ברורה ומסודרת לניהול חכם ויעיל של ההון שלך.

שלב 2: להגדיל את הנטו בכיס

נבחן וננתח את ההתנהלות הכלכלית הקיימת ונגבש דרכים חדשות כדי לשפר אותה: יש לך ביטוח כפול או מיותר? נפעל לבטל אותו לאלתר, אתה משלם על מוצרים פיננסים שלא מתאימים לך? נקצץ אותם מיידית. אתה משלם ריביות גבוהות על פנסיה, קופת גמל וכו'? נפחית אותן משמעותית. שורה תחתונה: ישארו לך כמה מאות בכיס לפחות כמה מאות שקלים בכל חודש.

שלב 3: לגרום לכסף לעבוד בשבילך

אחרי שעשינו סדר ועזרנו לך להגדיל את הנטו בכיס - עכשיו הגיע הזמן לקחת את הכסף שחסכת ולהשקיע אותו בצורה בצורה אסטרטגית במכשירים פיננסים מגוונים ועתירי תשואה כדי לעזור לך לצבור הון לאורך שנים.

בזכות הצ'ק אפ הפיננסי שושי מצאה כספים אבודים בשווי למעלה מ-500 אלף שקל

קבל צ'ק אפ פיננסי מקיף + ליווי אישי שיחסכו לך אלפי שקלים בכל חודש תוך 30 יום… ויעזרו לך להגדיל ולשמר את ההון אישי שלך לאורך זמן

רוב הישראלים 'זורקים לפח' אלפי שקלים בחודש על מוצרים פיננסים שהם לא צריכים. לכן, פרופ' ירון זליכה וצוות המומחים של 'לפרוש מיליונר' יעשו לך סדר בנכסים הפיננסים, יחסכו לך מאות שקלים בחודש וידאגו לגבש עבורך תוכנית כלכלית מותאמת אישית שתעזור לך לייצר מנוע צמיחה פיננסי להשגת יציבות ושגשוג כלכלי משמעותי לאורך זמן:

שווי הצ'ק אפ הפיננסי והליווי האישי:

4,870 ש"ח

אבל זה ממש לא מה שאתה הולך לשלם היום…

הצ'ק אפ הפיננסי והליווי האישי שלנו עזרו כבר למאות משפחות ישראליות לבנות עתיד כלכלי טוב יותר ולהגדיל את סיכוייהן לפרוש בכבוד. לחודש הקרוב בלבד, נוכח האינפלציה ויוקר המחייה, החלטנו להעניק את תהליך הליווי הכלכלי המבוקש שלנו ב-70% הנחה – כדי שכל אזרח בישראל, ללא יוצא מן הכלל, יוכל לשפר משמעותית את המצב הכלכלי שלו.

זה מה שאתה תשלם אם תנצל את ההצעה שלנו היום:

1,490 ש"ח בלבד!

במקום 4,870 ש"ח

אחריות הכבוד של פרויקט לפרוש מיליונר:

או שנחסוך לך אלפי שקלים - או שתקבל החזר כספי מלא!

כפרויקט לאומי, מטרת העל שלנו ב'לפרוש מיליונר' היא לעזור לכמה שיותר ישראלים לשפר את המצב הכלכלי שלהם באופן משמעותי. חשוב לנו שאתה תהיה מרוצה ושתספר עלינו לחברים ולבני המשפחה. אנחנו עושים את זה באמצעות תכנון פיננסי מקיף וליווי צמוד ואישי. זו הסיבה שאנחנו מתחייבים לספק לך החזר כספי מלא במידה שלא נצליח לחסוך לך אלפי שקלים בשנה תוך 30 יום מתחילת התהליך.

קבל צ'ק אפ פיננסי מקיף + ליווי אישי שיחסכו לך אלפי שקלים בכל חודש תוך 30 יום… ויעזרו לך להגדיל ולשמר את ההון אישי שלך לאורך זמן

רוב הישראלים 'זורקים לפח' אלפי שקלים בחודש על מוצרים פיננסים שהם לא צריכים. לכן, פרופ' ירון זליכה וצוות המומחים של 'לפרוש מיליונר' יעשו לך סדר בנכסים הפיננסים, יחסכו לך מאות שקלים בחודש וידאגו לגבש עבורך תוכנית כלכלית מותאמת אישית שתעזור לך לייצר מנוע צמיחה פיננסי להשגת יציבות ושגשוג כלכלי משמעותי לאורך זמן: