שידור חירום מיוחד

כוננות ספיגה: השבוע הגורלי בוול סטריט!

'חורץ הגורלות'! כך מכנים האנליסטים הבכירים את השבוע הזה, בעודם מצפים בדריכות שיא לקראת פרסום דוחות הרווח של מטא, אפל, גוגל, אמזון ומיקרוסופט שהולכים לקבוע האם השווקים והכלכלה העולמית בדרך לעליות או שצפויה לנו החמרה קיצונית בירידות שעלולה לשחוט לנו את התיקים והפנסיות.

השוק נמצא עכשיו בצומת דרכים מכריע והוא הולך לקבוע לאן פנינו מועדות: לשוק צומח והתאוששות הכלכלה או להמשך הידרדרות והעמקת המיתון והאינפלציה.

אל תיתן לדיווחים הכוזבים בתקשורת לעבוד עליך. יש המון אי דיוקים ובעיקר ספקולציות שאינן מבוססות!

בשידור חירום מיוחד – מומחה בורסת ניו יורק, עידו חדד, הולך לתדרך אותך בכל מה שאתה צריך לדעת על השבוע הדרמטי בוול סטריט ומה אתה יכול לעשות כדי להתכונן כמו שצריך לאתגרים וההזדמנויות שבדרך.

לשריון מקום בשידור
מלאו פרטים בטופס ולחצו על הכפתור הכתום

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy