"הצלחה כלכלית נבנית כשיודעים מתי לחסוך, מתי להשקיע והכי חשוב איך לעשות זאת".

קבוצת מטרות פיננסיות נולדה על ידי יזמים עסקיים ומומחים פיננסים אשר החליטו לספק לציבור הישראלי בית תומך לכל המוצרים והשירותים הפיננסים שלהם ולעבוד ביחד איתם על מנת להשיג את המטרות והשאיפות הכלכליות שלהם.

החברה רואה את עצמם כחלוצה בתחום החינוך הפננסי לציבור ודוגלת בלספק ללקוח ידע וכלים על מנת שיהיה מסוגל לקחת חלק פעיל בבניית המסלול האסטרטגי המותאם לצרכים האישיים שלו.

הדרך הכי טובה לשמור על האינטרס של הלקוחות שלנו הינה לספק להם חשיפה מלאה לדוח המצב שלהם בכל זמן נתון ועוד תכנים והדרכות שיעשירו את הידע של הלקוח.

מה מייחד את

מטרות פיננסיות?

קבוצת מטרות פיננסיות נחשבת לחברה אובייקטיבית לחלוטין שעובדת עם כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח ואין לה שום מחוייבות או העדפה ממניעים שאינם טובת הלקוח. החברה פיתחה שיטת עבודה ייחודית מול הלקוחות שלה הכוללים 3 שלבים מרכזיים.

צ'ק אפ פיננסי מלא

אשר הינו ניתוח מעמיק של המצב הקיים בכלל הנכסים הפיננסים והביטוחים שיש מפירוט המוצרים, עלויות, בעיות מרכזיות כגון כפל מוצרים או מוצרים לא רלוונטים וכל מטרת הצ'ק אפ הפיננסי הינה פשוט ליצור דוח מרוכז עם מסקנות ללקוח שיבין את המצב שבו הוא נמצא נכון לאותה נקודת זמן. חשוב לציין שצ'ק אפ פיננסי הינה פעולה המתבצעת עבור הלקוחות שלנו לפחות אחת לשנה.

חינוך פיננסי

לצערנו הרב, המדינה ומוסדות החינוך לא השכילו לספק לציבור הישראל לימודים הקשורים לעולם הפיננסים ולכן בחלק גדול מהמקרים גופים ומוסדות פיננסים מנצלים את חוסר הידע של הציבור. מטרות פיננסיות החליטה לשים לזה סוף ולספק ללקוחות שלנו את הידע והכלים שיבינו בעצמם את הדו"ח של הצ'ק אפ הפיננסי ושיקחו חלק פעיל בבניית אסטרטגיה מותאמת אישית לפי הצרכים שלהם להשיג את המטרות הפיננסיות שלהם.

המוצרים והשירותים

התאמת המוצרים והשירותים לצרכים של הלקוח. הסוכנים והמומחים הפיננסים שלנו בונים ביחד עם הלקוח תוכנית מסודרת לכלל ההשקעות הפיננסיות שלהם וההגנות שלהם בביטוחים על מנת שהם יוכלו לישון בלילה בשקט בזמן שהכסף שלהם מוגן ועובד בשבילם. המטרה היא להסתכל קדימה ולנסות לצפות את השנות הבאות והצרכים החדשים שיצופו.

כל השירות והמוצרים שתרצה תחת קורת גג אחת

ביטוחים

ביטוח בריאות- ביטוח חיים- ביטוח משכנתא- תאונות אישיות-ביטוח רפואי- ביטוח נסיעות לחו''ל- ביטוח רכב- ביטוח דירה-ביטוח לעסקים- ביטוח אחריות מקצועית- אובדן כושר עבודה

פיננסים

פוליסות חיסכון-קרן פנסיה- ביטוח מנהלים- קרן השתלמות- קופת גמל-השקעות בשוק ההון- ניהול תיקים.

יעוץ וליווי

תכנון פיננסי- ייעוץ התנהלות כלכלית- ייעוץ משכנתאות- ייעוץ משפטי-תכנון פרישה- יעוץ עסקי

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים ונציג שלנו ייצור איתכם קשר