מומחי המסחר של חברת 'ביג שוט' מציגים:

צעד אחר צעד: איך להרוויח ממסחר במניות ובמטבעות קריפטו

2 הדרכות וידאו מלאות בחינם שמזקקות 27 שנות ניסיון במסחר במניות ובקריפטו שילמדו אותך את כל מה שאתה חייב לדעת כדי להרוויח ממסחר במניות ובמטבעות דיגיטליים - ולצאת לעצמאות כלכלית (שווי של 1,297 ש"ח). צפה עכשיו:

מבוא לשוק ההון

בשיעור תלמד את כל מה שאתה חייב לדעת בשביל להתחיל להרוויח ממסחר במניות:

נגן וידאו

חושב שיש לך את מה שצריך כדי להצליח במסחר בשוק ההון?

מלא פרטים על מנת לעבור לשאלון הכרות קצר שיבדוק אם אתה מתאים לתכנית ההכשרה שלנו

מבוא למסחר במטבעות קריפטו

בשיעור תלמד את כל מה שאתה חייב לדעת בשביל להתחיל להרוויח ממסחר במטבעות קריפטו:

נגן וידאו

האם גם אתה רוצה לסחור במניות ובקריפטו על $200,000 כסף אמיתי?

זה נכון שאנחנו מאפשרים לאנשים להצטרף לקהילת הסוחרים שלנו ולסחור על תיקי מסחר של $200,000. אבל, רק מי שיוכיח לנו שיש לו פוטנציאל להרוויח ממסחר במניות ובמטבעות קריפטו זכאי להתקבל לקהילה הסגורה הזו. לכן, הכנו שאלון התאמה קצר שיבדוק האם יש לך את מה שצריך כדי להרוויח ממסחר - ולהצטרף לסוחרי הקריפטו והמניות שלנו שכבר סוחרים על תיקי מסחר עם $200,000.

לחץ עכשיו על הכפתור למטה כדי לבדוק האם אתה מתאים לקהילת הסוחרים הסגורה שלנו ולקבלת תיק מסחר עם $200,000

אלפי התלמידים שלנו כבר מרוויחים ממסחר במניות ובקריפטו. מה איתך?

ההכשרה שלנו מאפשרת לתלמידים לעבור 'מחנה אימונים' בו הם מיישמים את חוקי המסחר ואת האסטרטגיות שלמדו במסגרת תוכנית ההכשרה – ולצאת לעולם האמיתי עם היכולת להרוויח ממסחר במניות ובקריפטו באופן קבוע.

"שוק ההון זה לא חלום ורוד, לא רק מרוויחים. אם אתה רוצה לעשות כסף אתה צריך ללמוד את זה, צריך להסתכל מעבר, להרחיב את טווח ההסתכלות"​

"כשנצמדים לאסטרטגיה ולפרמטרים של התבניות, זה עובד. אני מרגיש שאם הייתי מתחיל לבד לסחור, הייתי עושה מלא טעויות"

"הבנתי באמת את המשקל של האסטרטגיה וכמה שזה נכון להיכנס באסטרטגיה מדויקת. כל פעם סגרתי פערים של המינוס, ואפילו הרווחתי יפה מאוד"

"בעקבות הקורס יש לי מקצוע לכל החיים, יש לי את האפשרות לעבוד מכל מקום. ההצלחה היא ממשית"​

"הליווי הצמוד יחד עם החומר הלימודי שקיבלתי נתן לי את הכלים והביטחון לצאת לדרך ולהתחיל לסחור"​

"אני אוהבת את האדרנלין של לבנות תרחיש ופתאום זה קורה. אנשים מעלים עסקאות, מתייעצים, וזה מאוד עוזר. אתה לא מרגיש לבד"​

"מרגיש שאכפת להם שאני אצליח, כל דבר שאני צריך עונים בוואטסאפ. פתאום הסיכון מאוד קטן"​

"הסוחרים עושים הכול כדי שנצליח בזמן אמת"​

"כשאני רואה את ההצלחות במסחר אני פשוט נהנה. למדתי משהו חדש ואני מצליח בו" ​

לחץ עכשיו על הכפתור למטה

כדי לבדוק האם אתה מתאים לקהילת הסוחרים הסגורה שלנו ולקבלת תיק מסחר עם $200,000

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy