צפו במשדר המיוחד:

זה לא משנה אם יש לך חיסכון של 500 דולר או 5 מיליון דולר, גם אתה יכול להרוויח ממניות דיבידנד!

מדד S&P 500 סיים שנה נוספת בשיא. בתום תקופה של 12 חודשים, הוא סיפק תשואות של 27% למשקיעים ב-2021. עם זאת, חשש להאטה נוספת בגלל גרסאות חדשות של נגיף הקורונה וגל האינפלציה המשתולל יגרמו למשקיעים 'שונאי סיכונים' לחשוב פעמיים לפני שישקיעו בו שוב. במקרה כזה, כדאי להם לשקול השקעה במניות דיבידנד בעלות פוטנציאל תשואה גבוה אשר מציעות הכנסה יציבה.

מה תלמד במשדר?

הדרכה פרקטית מלאה שהולכת להראות לך, צעד אחרי צעד, איך אפשר לבנות תיק השקעות רווחי מהשקעה במניות דיבידנד:

הנה דוגמה למניית דיבידנד רווחית

ענקית הפארמה ג'ונסון אנד ג'ונסון (סימול: JNJ) יש היסטוריית דיבידנדים מרשימה שכבר הספיקה להכניס אותה למועדון העילית של "מלכות הדיבידנד" – חברות שהעלו בקביעות את תשלומי הדיבידנד שלהן 50 שנים רצופות (לפחות) . ג'ונסון אנד ג'ונסון מציעה כיום תשואה של 2.44% מעל הממוצע יחד עם יחס תשלום מזומן של 48%. הביצועים ההיסטוריים של ג'ונסון אנד ג'ונסון יוצאי דופן ומשקיעים שמוכנים להתאזר בסבלנות עשויים לראות ממנה תשואות מוצקות לאורך זמן. ומה איתך???

אבל רגע, חכה!!!

בונוס בלעדי ל-50 הנרשמים הראשונים!

דוח מפורט ישירות למייל עם 9 מניות דיבדנד בעלות תשואה גבוהה

לשריון מקום במשדר

צפו במשדר המיוחד

מלא את הפרטים ולחץ על הכפתור למטה
התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.