צפו במשדר המיוחד

אזהרה: הכסף הפנוי שלך עלול לסבול מירידות ערך. תציל אותו!

תכיר את חבל ההצלה הפיננסי שיכול לעזור לך להבטיח את עתידך הכלכלי!

האינפלציה בחוץ משתוללת וזה ממש לא מבשר טובות: הירקות, המזון, הדלק, הדיור, הכל נמצא במגמת התייקרות בזמן שהכסף שלך "מתנוון בבנק" וממשיך לאבד מהערך שלו. ותאמין או לא, בזמן שאתה נאבק לסגור את החודש, בכל יום נולדים בעולם עשרות מיליונרים חדשים שנחשפו ל-'סודות העושר' שהפכו אותם לכאלה: השקעות ערך במניות ומטבעות דיגיטליים. 

חלקם אפילו היו במצב מאתגר משלך עד שהם גילו את סט הכלים הפרקטי שלא רק חילץ אותם מהבור הפיננסי שנקלעו אליו אלא הפך אותם לעשירים ברמה "מעוררת קנאה".

למה לך לצפות במשדר?

כי אתה הולך לגלות איך לאתר את "הטסלה" או "הביטקוין" הבאים רגעים לפני שהם מתפוצצים. ​

כי נחשוף בפניך את 3 השלבים הפרקטיים שיעזרו לך להבין מתי הכי נכון להיכנס לעסקאות ומתי עליך להתרחק מהן "כמו מאש".​
כי ככה תבין מדוע להשאיר כסף פנוי בעו"ש זו הטעות הפיננסית החמורה ביותר שאתה עושה.​

וגולת הכותרת: גיא ברנד ועידו חדד, מומחי שוק ההון עם ניסיון של 30 שנה – חושפים תוכנית פרקטית שתלמד אותך, צעד אחרי צעד, איך תוכל להגדיל את ההון האישי עם חבילת הכשרות מהפכנית להשקעות בשווקים הפיננסים.​

לשריון מקום במשדר

צפו במשדר המיוחד

מלא את הפרטים ולחץ על הכפתור למטה
התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.