ביג שוט גאה להציג!

INVEST ARENA

זירת ההשקעות הטובה בישראל שתקנה לך כלים שאתה חייב שיהיו לך כדי להציל את הכסף שלך משחיקה בעובר ושב. לגרום לכסף שלך לעבוד עבורך בהשקעות בשוק ההון​ ולהבטיח לך ולמשפחה שלך עתיד פיננסי טוב יותר!​

רוב עשירי העולם עשו את הכסף שלהם מהשקעות בשוק ההון ולא כי הם נולדו עם איזו 'כפית של זהב' בפה, יצאו באקזיט מטורף או "שיחק להם המזל" בלוטו. המשמעות היא שגם אדם מהשורה, אפילו אתה, עשוי לייצר לעצמך הון משמעותי מהשקעות בשווקים פיננסיים – כל עוד יש לך את סט הכלים שיעזור לך לעשות את זה בחוכמה.

אבל מה הבעיה? רוב הישראלים משאירים את הכסף בעו"ש ומייחלים לעשות רווח מריבית שדבוקה לרצפה. אבל בסוף? הבנקים "חוגגים" להם על הגב, סוחרים להם על הכסף, עושים את הרווח הגדול ומשאירים אותם עם 'רווח' שאפילו סיכה לא יכולה לעבור דרכו.

אז ברוך הבא לאינווסט ארנה:

המקום להיות בו כדי להבין איך לגרום לכסף שלך לעבוד עבורך בהשקעות ערך – בלי שטיקים, בלי הבטחות סרק – רק ידע וכלים  פרקטיים שנותנים לך את הכלים כדי להצליח.
מלא פרטים בטופס ולחץ על הכפתור כדי להתחיל

סורי לנפץ לך את המיתוס… תשכח מכל מה ש"ידעת" על מסחר והשקעות…

המון אנשים חושבים ששוק ההון זה הימורים או "קשקוש במיץ עגבניות". אבל תכל'ס? זה לא נכון! כי הימורים זה משחק סכום אפס המבוסס על "מזל" בלבד שהמשמעות הנובעת ממנו היא ש"הבית" ביתרון יחסי עליך. לעומת זה, מסחר בשוק ההון שמבוסס על ניתוח מגמות אוטומטית מעביר את היתרון היחסי הזה אליך. מעבר לזה, יש את השלב הבא שהוא השקעות. שם כבר יכולים לייצר ערך לאורך תקופות ממושכות. לדוגמה: אם היית קונה בשנת 91 את מיקרוסופט בדולר אחד היית עושה תשואה של 26,000% היום.

אגב, המודעות ללימודי שוק ההון היום היא הרבה יותר גבוהה ממה שהייתה בעבר. ובמיוחד עכשיו, בעידן הקורונה, כשהביטחון הכלכלי שלנו עומד בסימן שאלה – אלפי ישראלים מתחילים להפנים שמדובר כאן בידע שהם חייבים שיהיה להם שיכול לעזור להם לצלוח משברים פיננסיים ולהבטיח לעצמם עתיד כלכלי טוב יותר.

וזה משהו שקורה אגב בכל שכבות האוכלוסייה – החל מצעירים בגילאי 20 ועד זוגות, משפחות ואפילו אנשים מבוגרים. "גל הנהירה לבורסה" סוחף את מדינת ישראל!

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

אז מה מחכה לך בתוכנית INVEST ARENA?

איך להפוך לסוחר מצליח

הכשרה #1

מבוא לשוק ההון ונכסים נוספים

מרצה

עידו חדד

קהל ידע

מתחילים

שעות

משך הקורס

הכשרה #2

מסחר סווינג

מרצה

עידו חדד

קהל ידע

מתחילים

שעות

משך הקורס

הכשרה #3

השקעות ערך לטווח ארוך

מרצה

עידו חדד

קהל ידע

מתחילים

שעות

משך הקורס

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

אבל זה לא מספיק…

החלטתנו להפתיע אתכם בעוד כמה שירותים, שבכנות, רק בשבילם שווה להצטרף.

כי תכלס, עד כמה שהחומרים האלה יעשירו אותך בידע, הם רק חצי מ"כלי הרכב" שהולך לקחת אותך מ-A ל-B: ממצב של דאגות בלתי פוסקות על המצב הפיננסי שלך לחוסן כלכלי אמיתי לך ולבני המשפחה שלך. אז בדיוק בשביל זה – אתה גם הולך לקבל מאיתנו תוכנית ליווי משלימה:

חדר מסחר ללקוחות עם יועצי השקעות מבית "גולד"

(בלעדי לחברת ביג שוט!)

כל יום שני עד חמישי מהשעה 16:00 עד 21:00, שידור לייב מחדר המסחר שלנו. אם תמיד חלמת לראות איך אותו קמצוץ של סוחרים מצליחים מנהל את העסקאות בזמן אמת, ומה הם הסודות שלו – הנה ההזדמנות שלך חדר המסחר ביג שוט בשיתוף פעולה עם בית השקעות גולד.

פגישות פעם ברבעון עם יועץ השקעות מוסמך שיעבור על תיק ההשקעות שלך

אנחנו היחידים שעושים את זה בישראל! גישה מלאה לחדר מסחר המפוקח ומנוהל ע"י בית ההשקעות "גולד". תקבל שם גישה 'ללב הפועם' של עולם ההשקעות עם אפשרות לסחור ולהתפתח יחד איתנו. חדר מסחר הוא כלי לימוד חסר תקדים שנותן לך אפשרות לתרגל את מה שלמדת ולראות איך 'אסטרטגיות על הנייר' מתורגמות לפרקטיקה שיכולה להכניס לך כסף.

פגישה פעם בשנה עם מומחה לפיננסים

ייעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי מיועץ פנסיוני מגוף גדול ומפוקח שדואג לעבור איתך, מא' ועד ת' – על כל החסכונות ארוכי הטווח שלך (קרן פנסיה, קופת גמל, ביטוח מנהלים וכו') ולבחון את הכדאיות של כל מכשיר פיננסי ובעיקר לעשות לך סדר ולוודא שאתה נהנה מן התנאים הטובים ביותר.

עושים איתך את הדרך עד להצלחה

עדכונים מיידיים בדיסקורד

בעזרת אפליקציית דיסקורד תוכל לתקשר עם הסוחרים שלנו בצ'אט, לנצל את הידע שאתה מקבל מהם בזמן אמת ולקבל אינדיקציות מקצועיות לקנייה ומכירת נכסים.

מייל מסוחרים עם עדכונים וסקירות על השווקים

(בלעדי לחברת ביג שוט!)

בכל יום, ללא יוצא מן הכלל, אתה מקבל ישירות למייל סקירות ועדכונים ממומחי המסחר שלנו עם כל מה שקורה בשווקים המובילים (נאסד"ק, S&P500, ראסל ועוד) לצד שורת סקירות על מניות מעניינות שכדאי לשים לב אליהן ולהכניס אותן לרשימת המעקב שלך.

מערכת דמו סימולטור לתרגול מסחר

מערכת הדמו תאפשר לך לתרגל מסחר בזירת השוק האותנטית לפני שאתה קופץ למים וסוחר על כסף אמיתי. הסטטיסטיקה מלמדת ש-97% מהסוחרים נוטים להפסיד כסף ואחת הסיבות העיקריות לכך היא שאין להם התנסות פרקטית. נצל את זה!

הצטרף לזירת ההכשרות INVEST ARENA, נצל את הידע המטורף שאתה מקבל מאיתנו וסוף סוף תוכל:

נגן וידאו
מלא פרטים בטופס ולחץ על הכפתור כדי להתחיל

האם משהו עוצר בעדך להתחיל??

הסיבה העיקרית לכישלון בתחומי המסחר וההשקעות היא המנטליות והפסיכולוגיה של הסוחר. זה מתחיל ונגמר שם. הבעיה היא שרוב האנשים מקבלים החלטות מ"הבטן"; פועלים מהרגש על בסיס 'תחושות' בלבד במקום לפעול ממקום ריאלי ולנתח נתונים כדי לעשות החלטות נכונות.

להצלחה בעולם המסחר יש 3 מפתחות:

קור רוח

תחזיות ומדדים משתנים כל הזמן, לעתים באופן קיצוני ובתוך זמן קצר, והחכמה היא לדעת לצרוך את המידע בקור רוח ולא להיגרר לפעולות קיצוניות שנובעות מעצבים רופפים.

סבלנות

"שוק ההון הוא כלי להעברת כסף מאנשים חסרי סבלנות לאנשים עם סבלנות".

משמעת

מסחר בשוק ההון מציב מול הסוחר בבורסה רצף בלתי פוסק של פיתויים אשר לא פשוט לעמוד בפניהם. ... חשוב לא פחות מאשר ידע על הבורסה – משמעת עצמית במסחר

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

למי זה מתאים?

למי זה לא מתאים?

רגע, מי אתם בכלל?

אנחנו ביג שוט. חברה עם אג'נדה לעזור לישראלים להשיג עצמאות כלכלית בעזרת הכשרות מקצועיות למסחר. האני מאמין שלנו זה שכל אחד, ללא קשר לרקע שהוא מגיע ממנו או רמת הידע הפיננסי שיש לו, יכול להגיע לרווחה כלכלית דרך זיהוי הזדמנויות של השקעה בשווקים הפיננסים. כדי לעזור לך לעשות את זה, פיתחנו 'נוסחה מנצחת' שעשויה מ-3 מרכיבים:

סדרת הכשרות אפקטיבית

שמביאה לך ידע וכלים פרקטיים שעוזרים לך להפוך לסוחר מקצועי ורווחי גם אם מעולם לא שמת שקל במניות (או בקריפטו) או שהמילה "בורסה" נשמעת לך כמו מאפה טורקי.

סקירות ועדכונים

מנבחרת הסוחרים שלנו הכוללים, בין היתר, העלאה ושיתוף מיידי של עסקאות מוצלחות, תחזיות מקצועיות על השווקים, הסברים בהירים ומפורטים על מה מניע אותם לנקוט בפעולות מסוימות ובאילו אסטרטגיות מסחר הם מאמינים שנכון להשתמש. זה פרייסלס!

תמיכה וליווי

בחדר מסחר עם יועצי השקעות מנוסים שממש יושבים ומראים לך, צעד אחרי צעד, איך לזהות מגמות בזמן , כל מה שצריך לדעת על פקודות מסחר, איך לנהל סיכונים כדי להגן על הכסף שלך, קריאת גרפים, נרות יפניים, הכול! הכול! הכול!

למה לך לבטוח בנו?

המומחים שלנו יגידו לך

גיא ברנד - יזם בשוק ההון ומנכ"ל חברת ביג שוט

"מאז 2016 אנחנו מעניקים לישראלים כלים של תקווה שעוזרים להם להתגבר על משברים פיננסיים באמצעות ההכשרות שלנו למסחר במניות וקריפטו. באיזשהו מקום אנחנו פועלים כמו רובין הוד; אנחנו לוקחים את 'סודות ההשקעה' שהפכו את עשירי העולם למה שהם ומנגישים אותם לאנשים שרוצים לדאוג לעתיד שלהם או אפילו ליצור לעצמם הכנסות משמעותיות לאורן זמן. כיזם וסוחר שוק ההון כבר למעלה מ-20 שנה ומי שעזר להצמיח קהילת סוחרים שמונה היום למעלה מ- 12,000 איש - אני יכול 'לחתום על הצ'ק' ולהעיד שזו שיטה שעובדת. תבדוק אותנו!"

עידו חדד - מומחה שוק ההון ובורסת ניו יורק

"אתה יכול להיקרא 'מומחה במשהו' כשיש לך צ'ק עם כיסוי. בעברית פשוטה, זה אומר שאתה חייב לעמוד בהצהרות שלך ולהוכיח את עצמך בשטח. את דרכי בעולם המסחר התחלתי ב-1996. הייתי סוחר נוסטרו בבורסת ניו יורק ואחרי שהשתפשפתי וצברתי "ניסיון קרב" חזרתי לארץ ב- 2005 והתחלתי לשמש כמנהל בחדר מסחר. החל מ-2012 אני מלמד ומרצה על עולמות המסחר והספקתי להכשיר כבר אלפי תלמידים שגם לא מעט מתוכם הפכו לסוחרים רווחיים. רוצה לדעת איך להפוך למשקיע מוצלח? מצוין! אז בוא תלמד את זה אצל מומחים אמיתיים עם קבלות!"

אילן טננבאום - מומחה לקריפטו ומסחר מט"ח.

"תאמין או לא, גם אני הייתי פעם בנעליים 'מאתגרות'. שנים ניסיתי לפתח קריירה כמתופף מקצועי אבל זה לא צלח. במקום זה מצאתי את עצמי מעביר שיעורי תיפוף לילדים ביסודי באיזה מתנ"ס במודיעין. כסף? ממש לא היה שם. ושנאתי (ברמות) את העבודה שלי. ידעתי שמגיע לי יותר. באיזשהו שלב, אחרי שנים של ייסורים פיננסיים, נחשפתי לראשונה לעולם המסחר שעזר לי לשנות את המצב שלי. התחלתי בתחום המט"ח ובשנים האחרונות אני סוחר במטבעות דיגיטליים ומשמש כמנהל המקצועי של תחום הקריפטו בביג שוט. עם יד על הלב? אני מקנא בך. כי אם היה לי בזמנו את סט הכלים שאתה יכול לקבל בחבילת ההכשרות היום, מעולם לא הייתי נקלע לקשיים הכלכליים שחוויתי. באחריות!"

עדי גראי - מומחה למסחר בשוק ההון הישראלי.

"ישראלים ממהרים להשקיע באירופה ואמריקה כי כמות ההזדמנויות שם היא גדולה יותר. זה ברור לי לגמרי. אבל חשוב גם להכיר את מה שקורה אצלנו, בזירה המקומית, יש כאן פוטנציאל אדיר שאנשים כמעט לא מכירים אותו. בשביל זה אני מביא את 30 שנות הניסיון שלי כסוחר מקצועי בבורסת תל אביב וספציפית את הניסיון שצברתי בתיווך וייעוץ עסקאות. אני מזמין אותך לנצל את הידע שלי כדי לכבוש את הבורסה הישראלית".

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

איך אתה מצטרף ל-INVEST ARENA?

מה שמפריד בינך לבין גישה בלתי מוגבלת לזירת הכשרות המסחר שלנו – זה מספר צעדים קלילים:

אבל רגע, חכה!!!

אם תהיה אחד מ-50 המצטרפים הראשונים תקבל הטבה בלעדית!

שתי הכשרות בונוס בשווי 23,700 שקלים חינם!

הכשרת בונוס 1#

השקעות בבורסה הישראלית

מרצה

עדי גראי

קהל ידע

מתחילים

שעות

משך הקורס

הכשרת בונוס 2#

שוק הקריפטו והסחורות

מרצה

אילן טננבאום

קהל ידע

מתחילים

שעות

משך הקורס

כדי לצאת לדרך ולהצטרף לזירת ההכשרות שלנו
כדי לצאת לדרך ולהצטרף לזירת ההכשרות שלנו
אחריות בלעדית!

אנחנו מתחייבים לצייד אותך בכל הידע, הכלים, התמיכה והליווי האישי כדי שתוכל להצליח בעולם ההשקעות ולהפוך למשקיע מוצלח.
אם מסיבה כלשהי תרגיש שהתכנים שלנו לא מתאימים לך או לא עוזרים לך להגשים את היעד 
עד 14 יום מרגע ההרשמה – תקבל את מלוא כספך חזרה. בהתחייבות!

שאלות נפוצות ששאלו אותנו במהלך הדרך:

שאלה מצוינת! זה שגוגל הוא מנוע חיפוש פופולרי לא אומר שתוכל למצוא בו את הכלים הפרקפטיים שיהפכו אותך למשקיע מוצלח. שלא לדבר על הליווי המקצועי שאתה מקבל מאיתנו, ייעוץ בחדר מסחר במשך שנה, מיילים מסוחרים מומחים… בקיצור, הבנת את הרעיון 🙂

הלוואי ותצליח! העניין הוא שמציאות פיננסית של אינפלציה גוברת (ומגפה לאחרונה) יצרה פה כאוס חסר תקדים וזה ממש מצריך ממך לחשב מסלול מחדש כדי למצוא דרכים נוספות להבטיח עתידך הכלכלי. מקווה שזה עונה לך על השאלה 🙂

אין לך מה לדאוג. בנינו את ההכשרה בצורה ידידותית וכל פרק הוא בין 4-10 דקות. 

דאגנו לזקק עבורך ידע מקצועי טהור שמבוסס על ניסיון ממשי שהסוחרים שלנו צברו בשטח. אם עד שבועיים תגיע למסקנה שהתכנים שקיבלת הם לא בשבילך – תקבל את הכסף שלך חזרה. בלי שאלות ועל המקום!

כדי לצאת לדרך ולהצטרף לזירת ההכשרות שלנו

מלא פרטים בטופס ולחץ על הכפתור בהמשך

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.