זה יום המזל שלך!

קבל, לכבוד יום הרווקים הסיני את ההכשרות שלנו במבצע מטורף זה אומר כמעט 40% הנחה! ל-24 שעות בלבד.

ההטבה היא לזמן מוגבל בלבד!

רוצה ליהנות מההטבות הכי טובות השנה, להגיע לרמה הכי גבוהה בשוק ההון ולהצטרף לנבחרת הסוחרים שלנו?

מסלול הנוסטרו קריפטו שלנו במחיר מיוחד ליום הרווקים

שמתקיים ב-11.11. והמחיר בהתאם כשתצטרף לתכנית ההכשרה שלנו במטבעות דיגיטאליים ותהפוך לסוחר נוסטרו, תקבל:

1. תיק מסחר על סך 20,000$ כח קנייה למסחר במטבעות קריפטוגריים. תהיה לך האפשרות לסחור במבטעות בכי חמים בשוק ולנצל הזדמניות כדי לייצר רווחים מבלי לסכן אפילו שקל אחד מהכסף האישי שלך.

2. חמ"ל קריפטו – פעמיים בשבוע הסוחרים שלנו עולים לשידור לייב בו הם סורקים את השוק, החדשות הזדמנויות הגדולות, מציגים מטבע/פרוייקט שאנשים לא מכירים, וסוחרים יחד. (ראשון וחמישי בזום החל מהחודש השני)

3. קבוצת דיסקורד – עם התראות על עסקאות חמות ששווה להיכנס אליהם. המומחים שלנו, מנתחים עסקאות חמות ומתריאים עליהם דרך ערוץ הדיסקורד שלנו + הסבר בגרף/וידאו על כל עסקה שנשלחת.

4. קבוצת פייסבוק סגורה לסוחרים בלבד – היתרון הכי גדול זה שהסוחרים הם חלק מקהילה. קבוצת פייסבוק סגורה שבה החברים מתייעצים ומשתפים אחד עם השני מה הם עושים.

וקיבלת לבחירתך

לפרוש מיליונר

לפרויקט החינוך הפיננסי החינמי "לפרוש מיליונר" בהובלת פרופ' ירון זליכה ותיחשף לאמת המטרידה שמונעת מהציבור לצמוח כלכלית.

שוק ההון הישראלי

חברות ישראליות חדשות מונפקות, מדדים מרכזיים טסים, במאות אחוזים. תצטרף לצוות המומחים של שוק ההון הישראלי

שני מסכים מחשב למסחר איכותי

כיסא גיימינג שיתמוך בך בכל מצב

ההטבה היא לזמן מוגבל בלבד!

רוצה ליהנות מההטבות הכי טובות השנה, להגיע לרמה הכי גבוהה בשוק ההון ולהצטרף לנבחרת הסוחרים שלנו?

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy