״הטרנדים החמים בקריפטו, במניות ובתחומים נוספים בשוק ההון״

בית רובינשטיין

28.10.2021

3 דוברים

כיבוד

סדנת מסחר פתוחה לקהילת ביג שוט

חדשים בעולם המסחר? מתעניינים ביצירת הכנסה נוספת וקבועה? רוצים להכיר את אפיקי ההשקעה השונים בשוק ההון?
חברת ביג שוט פותחת את שעריה לקהל העוקבים שלנו ומזמינה אותך לאירוע מקצועי שישודר בשידור חי, בו נדבר על שיטות ייחודיות לייצר רווחים משוק ההון, אסטרטגיית השקעות במטבעות דיגיטליים שאסור לפספס, טרנדים, מגמות וכל מה שחשוב כדי לייצר לעצמך עתיד כלכלי טוב יותר

*שים לב השתתפות בסדנת המסחר של ביג שוט מותנת בשיחת עם נציג על מנת לוודא שאתה עומד בכל התנאים הרגולטוריים

Facebook

Twitter

WhatsApp

הסוחרים שתכירו

נבחרת המרצים שלנו כוללת מומחים מתחומי שוק ההון, מט"ח ומטבעות ווירטואלים עם ניסיון של מעל 20 שנה

גיא ברנד

מנכ"ל ביג שוט

עידו חדד

מומחה למסחר בוול סטריט, ביג שוט

אילן טננבאום

מנהל תחום הקריפטו, ביג שוט

*שים לב השתתפות בסדנת המסחר של ביג שוט מותנת בשיחת עם נציג על מנת לוודא שאתה עומד בכל התנאים הרגולטוריים

מה תלמד בכנס?

יום פתוח של Big Shot יתקיים השנה זו בפעם הרביעית, בתאריך 17+19.10.21 במשרדינו בבית רובינשטיין.

אז מה צפוי להיות? כנס גדול יותר, מעניין יותר וחדשני יותר מכל הכנסים הקודמים שעשינו!

יום מלא הרצאות מעשירות ממיטב המומחים, הזדמנות להתעדכן, להכיר את כל מה שחדש, להשתתף בפאנלים והכי חשוב- נטוורקינג עם אנשים שחיים ונושמים מסחר.

בשני הימים הפתוחים שלנו תוכלו לשמוע הרצאות בתחומים שונים כך שתוכלו לצאת עם ארגז כלים מעודכן ומשופר.

השוק מלא ב"מומחים" שלא באמת נותנים ידע וניסיון פרקטי. ולכן עשרות אלפי ישראלים מאבדים את כספם בזמן שיש מאות ישראלים שכבר הבינו שלמסחר יש חוקים משלו ובעזרת אסטרטגיות המסחר והליווי שלנו הם סוחרים בצורה בטוחה ומצליחה.

אנחנו מאמינים שנמאס לך לשמוע על הטירוף שקורה בשווקים ולא לקחת חלק בחגיגה.


אז אם אתה רוצה להיות חלק ממהפכת 2021 אבל פחדת להפסיד את החסכונות – הדרך הטובה ביותר בשבילך היא להבין איך השוק הזה עובד, איזו אסטרטגיה כדאי לך לבחור ואילו מטבעות חמים יש היום בשוק.

לוח זמנים

יום חמישי

28.10.2021

17:00-19:00

הטרנדים החדשים של הקריפטו, מטבעות והזדמנויות - אילן טננבאום, מומחה למסחר בקריפטו

*שים לב השתתפות בסדנת המסחר של ביג שוט מותנת בשיחת עם נציג על מנת לוודא שאתה עומד בכל התנאים הרגולטוריים

למי שלא מכיר אותנו?

את חברת Big Shot הקימו, גיא ברנד ואלון קריאף, בשנת 2016. המטרה הייתה לבנות את קהילת הסוחרים הגדולה בעולם. התחלנו בהכשרות בסיסיות למסחר בשוק ההון והגענו עד לפיתוח מודל הנוסטרו.

מדובר במודל חדשני שלקוח מחברות ענק בוול-סטריט ומאפשר לתלמידים שלנו לסחור על הכסף שלנו. את המודל לקחנו לעולם ההכשרות ללימודי מסחר. זוהי תוכנית מהפכנית שכוללת לימודים מקוונים בהתאמה אישית, ליווי צמוד של סוחרים ויועצים בזמן אמת, מסחר משותף, ניהול סיכונים ושיתוף התלמידים במה שנעשה בחדר המסחר.

תוך שנה, הגענו ליותר מ-5,000 תלמידים שעברו את ההכשרה וקיבלו מאיתנו תיקי מסחר. חלקם כבר סוחרים בשוק ההון, מרוויחים ושותפים מלאים בחדר. 

את הרצון שלנו לבנות קהילת סוחרים גדולה ולהנגיש את חוקי המסחר לכל אדם, הפכנו למציאות. אלפי אנשים הגיעו, בהם שכירים, עצמאים שמחפשים הסבת קריירה, פנסיונרים, צעירים שנמשכים לתחום וכאלה שמחפשים הכנסה נוספת שמאפשרת להם יותר זמן פנוי ומפתחת עבורם עצמאות כלכלית.

*שים לב השתתפות בסדנת המסחר של ביג שוט מותנת בשיחת עם נציג על מנת לוודא שאתה עומד בכל התנאים הרגולטוריים

קצת מהכנסים האחרונים שלנו

הכנס בבית ציוני אמריקה

כנס ההשקה לתוכנית המהפכנית שלנו ביג שוט נו ריסק. תוכנית הליווי המהפכנית אליה הצטרפו מאות סוחרים ובה אנחנו מספקים תיק מסחר לסוחרים שהם סוחרים על הכסף שלנו ללא סיכון לכסף שלהם.

הכנס בסינימה סיטי

גיל מרנץ, חזי דין, הסוחרים שלנו ואתם נפגשנו לכנס מיוחד ושמח במיוחד שמיועד לחיילים משוחררים שרוצים לנצל את הפיקדון הצבאי שלהם לטובת לימוד מקצועי בתחום המסחר.

יום פתוח בביג שוט

יום מקצועי בו נפגשנו, הכרנו ולמדנו אסטרטגיות מסחר חשובות שעוזרות לנו להרוויח יותר על מסחר יומי ומסחר סווינג, ראינו איך חדש המסחר פועל בלייב ודיברנו עם הסוחרים שלנו על כל מה שמעניין.

שאלות תשובות

אז קודם כל לא, הכנס לא עולה כסף. חלק מהחזון שלנו, זה לאפשר כמעט לכל אדם ליהנות מרווחים בשוק ההון.

שוק ההון מלא בהזדמנויות להרוויח, אבל ללא ידע מוקדם וליווי מקצועי, אי אפשר להפוך לסוחרים מקצועיים שרווחיים לאורך זמן. אנחנו מאמינים שניתן להנגיש את הידע הזה לכמה שיותר ישראלים ואנחנו עושים הכול הכול כדי לעשות את זה.

לא, הכנס מיועד לאנשים שמתעניינים בשוק ההון ומסחר ווירטואלי. ידע מוקדם זה תמיד טוב אבל רק אתם יודע כמה זמן יש לכם ללמוד תחום חדש. אנחנו כאן כדי להנגיש לך את המידע, לפתוח אותך לתחום החדש הזה שניקרא קריפטו וכמובן שוק ההון.

בכנס אתה תלמד איך מתחילים לגשת בכלל לתחום, איפה קוראים את התוכן שיתן לך מידע ואיזה מטבעות כדי להשקיע ומי פה כדי להשאר לאורך זמן ומי יעלם בעוד מספר חודשים.

בשני הימים הפתוחים שלנו תוכלו לשמוע הרצאות בתחומים שונים כך שתוכלו לצאת עם ארגז כלים מעודכן ומשופר.

השוק מלא ב"מומחים" שלא באמת נותנים ידע וניסיון פרקטי. ולכן עשרות אלפי ישראלים מאבדים את כספם בזמן שיש מאות ישראל שכבר הבינו שלמסחר יש חוקים משלו ובעזרת האסטרטגיות מסחר והליווי שלנו הם סוחרים בצורה בטוחה ומצליחה.

אנחנו מאמינים שנמאס לך לשמוע על הטירוף שקורה בשווקים ולא לקחת חלק בחגיגה.


אז אם אתה להיות חלק ממהפכת 2021 אבל פחדת להפסיד את החסכונות – הדרך הטובה ביותר בשבילך היא להבין איך השוק הזה עובד, איזה אסטרטגיה כדאי לך לבחור ואילו מטבעות חמים יש היום בשוק.

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy

שידור חי של סדנת המסחר של קהילת ביג שוט

חברת ביג שוט מזמינה אותך לאירוע מקצועי בו נדבר על כל מה שחדש, כל מה שכדאי לעקוב אחריו וכל מה שחשוב כדי לייצר לעצמך עתיד כלכלי טוב יותר.

השידור יועבר לייב בערוץ היוטיוב של ביג שוט