תודה לכל מי שהשתתף

שמחנו לראות אתכם.

ולמי מכם שלא הצליח לשמור מקום או להגיע, צילמנו עבורכם את הרגעים החשובים בסדנה עם כל החומר המקצועי שלא כדאי לפספס

מה בסדנה?

רוצה להיכנס לעולם המסחר ולייצר לעצמך הכנסה חודשית נוספת ועתיד כלכלי בטוח? לא רוצה לסכן את הכסף שלך?

אנחנו מזמינים אותך לבדוק את התאמתך לתוכנית ליווי מהפכנית למסחר בקריפטו. מודל נוסטרו פורץ דרך בו תהיה לך אפשרות להרוויח ממטבעות דיגיטליים מבלי לסכן שקל מהכיס הפרטי שלך.

בימים אלו אנחנו פותחים מחזור נוסטרו-קריפטו מס' 2.

רק 25 איש מתקבלים ונהנים מתיק מסחר על חשבוננו. אם מסחר בשווקים מעניין אותך, אם הכנסה נוספת בחיים מדברת אליך ואם אתה רוצה להבין איך להפוך לסוחר קריפטו מקצועי, אנחנו מזמינים אותך לבדוק את התאמתך כאן.

  • ימים אחרונים להצעת הבאנדל שלנו: נוסטרו קריפטו + נוסטרו מניות. אם מתאים לך לקבל מאיתנו 2 תיקי מסחר ולצאת מקצוען בשני התחומים הכי חזקים בהשקעות. אנחנו זמינים בוואטסאפ לפני שנגמר. לחץ על הכפתור למעלה כדי להגיע ללינק.

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy

רק רגע!

ימים אחרונים להצעת הבאנדל "נוסטרו קריפטו" ו"נוסטרו מניות" במחיר אטרקטיבי במיוחד

אם מתאים לך לקבל מאיתנו תיק מסחר על סך 20K$ ותיק נוסף למניות על סך 10K$ ולצאת מקצוען גם על מניות וגם על קריפטו,

אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר עם נציג ולשמור לעצמך מקום לפני שנגמר.