וובינר חירום מיוחד

איך תלמדו להרוויח מהמשבר בסקטור השבבים?

תעשיית השבבים נאמדת ב-450 מיליארד דולר, שהם בערך עשרה אחוזים יותר מכל התמ"ג של ישראל. המספר הזה עדיין מחוויר בהשוואה לערך האמיתי שהתעשייה הזו מייצרת, שכן השבבים מהווים היום את עמוד השדרה של כל טכנולוגיה מתקדמת.

השילוב של הקורונה, המתיחות בין ארה"ב לסין ולאחרונה גם המלחמה באוקראינה, גרמו לשיבוש בשרשרת אספקת השבבים הגלובלית ולמחסור קיצוני שנמשך כבר מעל לשנתיים. האם מחסור בשבבים הוא משהו שנצטרך להתרגל אליו או שמא חברות הטכנולוגיה ימצאו דרך לעקוף את הבעיה? והכי חשוב – איך תנצלו (ברגע האמת) את ההזדמנויות הכלכליות החד פעמיות שהמשבר הזה מייצר כבר עכשיו?

מה תלמדו בוובינר?

מנכ"ל אנבידיה ג'נסן הואנג:

"אנחנו מתכוננים לגל הגדול ביותר בהיסטוריה של מוצרים מבוססי שבבים. השבבים והמערכות החדשים שלנו יקדמו מאוד את אינספור התעשיות שהטכנולוגיות הללו משפיעות עליהן. כבר החזרנו לבעלי המניות שלנו 2.10 מיליארד דולר ברכישה חוזרת של מניות ודיבידנדים במזומן"

האם תוכלו להרוויח ממשבר השבבים העולמי?

כן, אבל…

תעשיית השבבים עמוסה בהזדמנויות עכשיו וזה קריטי שתדעו לזהות אותן בזמן כדי שלא תפספסו את "רכבת הכסף" המתקרבת.
לשריון מקום בשידור
מלאו פרטים בטופס ולחצו על הכפתור הכתום

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy