גם אתה תלוי רק במקור הכנסה אחד?

"אדם המשועבד למקור הכנסה אחד לעולם לא ייצא לחירות כלכלית"

ההכשרות שלנו יעזרו לך לייצר 5-7 מקורות הכנסה מגוונים ורווחיים שיאפשרו לך לצאת לחירות כלכלית אמיתית

חושב שאתה חופשי כלכלית? תחשוב שוב!

האמת המכוערת על 'העבדות המודרנית' נחשפת

הכמיהה לחירות טבועה בדנ"א שלנו משחר האנושות.
למרות זאת, לאורך ההיסטוריה בודדים הם האנשים שבאמת הצליחו להשיג אותה.

כיום, רוב תושבי העולם המערבי חושבים שהם חופשיים.
אבל מדובר באשלייה שהחדירו למוחנו בחסות 'המודרניזציה' ו'הנאורות'.

במציאות? נכון ל-2022, למעלה מ-87% מאזרחי ישראל תלויים נטו בהכנסה שלהם כשכירים!

מחקרים מוכיחים ש-83% מהמשפחות בישראל לא סוגרות את החודש!

כולנו קורסים תחת הנטל הכלכלי של יוקר המחייה המתגבר.

אנחנו משועבדים למקור הכנסה אחד (ולא מתגמל), אין לנו את החופש לחיות ע"פ הרצונות והבחירות שלנו ואנחנו מפספסים את החיים, החלומות וזמן האיכות עם המשפחה ונקרעים בעבודה שוחקת בשביל החופש הכלכלי של מישהו אחר.

זה ממש לא חייב להיות ככה….

גלה איך לייצר לעצמך ריבוי מקורות הכנסה רווחיים שיוציאו אותך לחירות כלכלית אחת ולתמיד!

Big-Shot
4.5
Based on 186 reviews
powered by Google
יעקב אליהויעקב אליהו
08:03 30 Mar 22
שלום לכולםרוצה להתחיל בזה שבתור בחור שלא ידע כלום בעולם הקריפטוומעוד רצה להיכנס לזה חייב לציין שיש המון רעש וצלצולים בחוץ .נכנסתי להכשרת הנוסטרו קריפטו של ביג שוט עד לפני כמה חודשיםבודדים אני חייב להודות שהידע שיש לי היום פשוט מטורף.לכל מי שרוצה להכינס לעולם הזה ממליץ בחום לעשות את זה דרך ביג שוט !הדרך הנכונה והבטוחה ביותר (מנסיון)ובזה אני רוצה להודות לצוות התמיכה של ביג שוט שליוו אותי אותי לאורך כל הדרךעם רמת הסבר שכמעט משאירה אותי ללא שאלותאני רוצה להודות גם לנתנאל ואילן התותחים שכל שאלה הם מיד עוזרים !ללא ספק שמגיע לכם 100 כוכבים ולא 5 והדרך עוד לפנינו.אוהב אותכם !
Ahmad HejleAhmad Hejle
17:55 21 Mar 22
אני רוצה להתחיל שבאתי לחברת ביג שוט עם 0 נסיון ובלי שום ידע בשוק ההון, אך קיום אחרי כחודשיים וחצי אני יכול לנתח ולקרוא מגמות, לנתח דוחות של חברות ועם ידע גדול שצברתי מהשיעורים שהם מלמדים, מחדר המסחר שתורם מלא ידע ונסיון כל יום מחדש ובנוסף מהתמיכה ומהשירות לקוחות שיש להם שתמיד זמינים ותמיד פנויים לשאות ועונים מהר אם זה משהו טכני ואם זה משהו שקשור לחומר הלימוד.אני מאוד ממליץ לכל מי שרוצה תמיכה צמודה ליווי לאורך כל המסלול של הלמידה ועד למסחר החיי שיבוא ויכנס למשפחה שנקראת ביג שוט.
DAVE BEZDAVE BEZ
20:22 17 Mar 22
שלום לכולםםם!שמי דייב תלמיד ביג שוט מניות + קריפטוקודם המוןןן תודה לאילן התותח ,לעמית התותח , לתום המקסים שקלט אותי.לעומר המדהים שמתקשר אלי בלי סוף לשאול לשלומי ואיך אני מתקדם ובא לעזרתי.וכמובן לצוות התמיכה שנותן מענה מהיר ובאותו הרגעלכל בעיה קושי ועזרה בלימודים.מפציצים אותנו בחומר לימוד והמון תכנים .מתחילים מהבסיס ממש כמו בכיתה א׳.וכשהתחלתי עם ביג שוט הייתי ממש עם אפס אפס אפסידע בתחום .עם כל הקושי והבנה לכל תלמיד לחיים האישיםוליכולות של כל תלמיד.הם נותנים תחושה ש ״ אני מאמין בך״ .וכל אחד לפי הקצב שלו…עם זאת בואו נהיה כנים הכל תלוי בנו הלימודים ברמה גבוההובסופו של דבר צריך להשקיעוללמוד וללמוד וללמוד.ולנצל את חלון ההזדמנות שבחג שוט פתח לנו.ולא להרים ידיים ולהתמיד ולהתמיד ולהתמידעד שתצליחו !!!מאוד ממליץ לכולם להיות חלק מביג שוטהזדמנות שפעם בחיים!חבל על כל רגע !בהצלחה לכולםםםותודה למלאכים של ביג שוט😇😇😇
yehuda ouaknineyehuda ouaknine
17:15 09 Mar 22
חברת ביג שוט זו החברה הכי מקצועית בארץ בתחום הקריפטו שמלמדים אותך את כל רזי המקצוע של שוק ההון והמסחר בכלל והקריפטו בפרט , והדרך היחידה להתמקצע בתחום ולהגיע לרמה של סוחר מקצועי ומנוסה מן המניין יש להם אחלה שירות לקוחות ותמיכה זמינה 24/7 אני רוצה לציין בעיקר את יועד שהסביר על התוכנית בצורה רהוטה ובסבלנות ואת נתנאל שנותנים המון מעצמם ומשרים אוירה של רוגע וביטחון ןמסבירים צעד אחרי צעד כיצד המודל של החברה עובד ללא ספק לא בכדי זו הצליחה החברה הזאת בארץ וגם בחו"ל מקצועיות ,מצויינות,ושירות זה 3 כללים שאי אפשר לפספס איתם
omri benomri ben
17:04 16 Feb 22
אהלן חבריםאני במחזור ה2 של הנוסטרו קריפטו,בדיוק סיימנו את ההכשרה, ועכשיו קיבלנו את תיק המסחר שלנו במערכת הקריפטוX,ואני רוצה לפרגן לכל הנוגעים בדבר!קודם כל לאילן, כי הגעתי בלי ניסיון בתחום וחששתי לא מעט, כי שמעתי מחברים שזה תחום מסוכן, אבלבאמת מהשיעור הראשון כבר לומדים מלא ומרגישים ביטחון, תמיד זמין לכל שאלה, ומסביר פשוט מצוין על התחום.ההכשרה בנויה מצויין, קודם כל לומדים, לאחר מכן משתפשפים במסחר דמו של ביגשוט (לא מצאתי כזה בשום מקום אחר),ורק אחרי התנסות ומבחן מקבלים חשבון מסחר חי, וככה מרגישים ביטחון כבר בעסקה הראשונה, לדעתי זאת הדרך הכי נכונה להיכנס לתחום.המערכת קריפטוX פשוט גאונית ונוחה מאוד לשימוש, אפשר להיכנס לעסקה תוך 5 שניות וכל הניהול סיכונים מובנה שם,והכי חשוב זה שהמערכת בונה לך פרופיל לפי העסקאות שלקחת וככה אתה יודע בדיוק מה צריך לשפר ומה לא וזה מאוד מקצר את תהליך ההצלחה והלמידה..תודה ענקית גם לדימה ולכל מי שאחראי על הדיסקורד, שמה מעלים סקירות שוק כל הזמן, המלצות לעסקאות מעולות, ממה צריך להיזהר וכו'..ובכלל כל קהילת הסוחרים שם פעילה ולדעתי זה הדבר הכי חשוב שיש כדי להתמיד ולהצליח. גם הוואטספ של המחזור מאוד עוזר לקבל עידכונים וכל מה שצריך בהכשרה.לסיום רוצה לומר תודה לעמית ולכל צוות התמיכה של ביגשוט, תמיד זמינים לכל דבר, עוזרים עם כל שאלה או בעיה טכנית,ונותנים הרגשה שההצלחה של הסוחרים שלהם בעדיפות ראשונה, כל הכבוד!ממליץ בחום לכל אחד שרוצה להיכנס לתחום לעשות את זה דרך ביגשוט
js_loader

תעשה את זה ותייצר לעצמך 5-7 מקורות הכנסה רווחיים תוך 365 יום או פחות

תזכור את זה: אף אחד לא ייתן לך חופש כלכלי. אתה צריך לקחת אותו בעצמך.

מה זה חופש כלכלי? זה שיש לך מספיק משאבים כדי לשלם את הוצאות המחיה שלך ולאפשר לעצמך להגשים את רוב היעדים בחיים מבלי שתאלץ להיות משועבד למקור הכנסה אחד. יותר מזה, זו היכולת לעסוק בדברים שאתה אוהב ולהעניק למשפחה שלך את כל מה שהיא צריכה.

ב-2022, ליצור מקורות הכנסה נוספים זה קל מאי פעם:
כל ישראלי, בלי קשר לרקע שלו, יכול בלחיצת כפתור פשוטה ליצור הכנסה נוספת באמצעות השקעות סולידיות וחכמות:

והרשימה עוד ארוכה…..

אם היית משקיע ב-S&P 500 כ-500 דולר בחודש לתקופה של 10 שנים,

היום היו לך כבר למעלה מ-100,000 דולר בכיס.

אם היית שם 3,000 ש"ח על מניית נטפליקס לפני 10 שנים

היום היו לך למעלה מ-100,000 ש"ח!

אבל האמת היא, ש-97% מהאנשים בישראל לא מצליחים לייצר לעצמם מקורות הכנסה נוספים כי אין להם את הידע והכלים הנדרשים לכך. לכן, אם אתה רוצה להשתחרר ממעגל העבדות ולצאת לחירות כלכלית אמיתית – אתה חייב לרכוש את הידע והכלים האלה.

לא עוד יום, לא עוד שבוע, לא בעוד חודש אלא ברגע זה ממש!

ימים
שעות
דקות
שניות

מבצע פסח בביג שוט

(לזמן מוגבל בלבד)

המצרים קיבלו 10 מכות אבל אתה תקבל מאיתנו 10 הכשרות שיכולות להוציא אותך לחירות כלכלית:

"קבל את 10 ההכשרות שכבר הספיקו להוציא למעלה מ-8,000 ישראלים לחירות כלכלית אמיתית תוך פחות מ-365 יום… ב-84% הנחה!"

במשך 6 השנים האחרונות ההכשרות שלנו נתנו לאלפי ישראלים ידע וכלים שעזרו להם "לנצח את פרעה" ולצאת לחירות כלכלית. מה איתך? 

מה אתה הולך לקבל?

נוסטרו מניות

ספרים, סרטונים וקורסים דיגיטליים זה מעולה, אבל הם ממש לא תחליף לניסיון מסחר אמיתי בשטח. אצלנו תלמד את הידע, האסטרטגיות, הטיפים והכלים שכל סוחר מוצלח משתמש בהם - היישר ממומחי מסחר 'עם קבלות' שמלווים אותך יד ביד בחדר מסחר אמיתי. והדובדבן שבקצפת - תקבל מאיתנו תיק מסחר עם עד $100,000 כוח קנייה למסחר בשוק ההון כשאנחנו סופגים את ההפסדים במידה שיהיו, ומתחלקים ברווחים בחלוקה שנקבעת מראש. בנוסף, תקבל גישה למנגנון מסחר חדשני ופשוט לשימוש שפיתחנו בחברת ביג שוט שישמור עליך מהפסדים מיותרים וימקסם את הרווחים שלך.

שווי ההכשרה: 17,290 ש"ח

נוסטרו קריפטו

תקבל את הכלים והאסטרטגיות שיעזרו לך לייצר הכנסה משמעותית נוספת ממסחר במטבעות דיגיטליים ו-NFT's. בנוסף, תקבל גישה למנגנון פורץ דרך מבוסס בינה מלאכותית וביג דאטה לניהול סיכונים מתקדם שישמור עליך מהפסדים וימקסם את הרווחים שלך . ואם זה לא מספיק, תקבל מאיתנו תיק מסחר עם עד $200,000 כוח קנייה אמיתי למסחר במטבעות כמו ביטקוין, איתריום שיבה אינו ונוספים - כשכל הסיכון הוא עלינו וצוות המומחים שלנו ילווה אותך יד ביד כדי לסייע לך להפוך לסוחר מוצלח ורווחי.

שווי ההכשרה: 18,900

השקעות ערך לטווח ארוך

למד לבחור מניות עם פוטנציאל צמיחה גבוה שיכולות להניב לך 15-25% תשואה שנתית באמצעות כלים ואסטרטגיות מסחר מתקדמות.

שווי ההכשרה: 4,500 ש"ח

מסחר סווינג

למד איך להרוויח בטווח הקצר או הבינוני בכל מצב של השוק: בעליות, בירידות, בדשדוש או בכל המצבים במקביל. בנוסף, תלמד אסטרטגיית כניסה ויציאה ממסחר - לרבות שימוש בפקודות Stop Loss ו- Take Profit כדי למזער סיכונים ולמקסם את שורת הרווח.

שווי ההכשרה: 4,400 ש"ח

השכלה פיננסית עם פרופ' ירון זליכה

תקבל ליווי אישי של מומחים פיננסיים מנוסים שיחשפו אותך למודל צמיחה לשימור והגדלת ההון שלך.

שווי ההכשרה: 1,800 ש"ח

השקעות בבורסה הישראלית

למד מא' ועד ת' את זירת המסחר המקומית: עקרונות יסוד, מאפייני השוק ואיך לאתר הזדמנויות השקעה במניות ומדדים מובילים.

שווי ההכשרה: 2,990 ש"ח

מבוא לאופציות ונגזרים פיננסים:

מבוא לאופציות ונגזרים פיננסים: למד לעומק נגזרים פיננסיים (פורוורד, חוזים עתידיים, אופציות וסוואפס) ואיך להשקיע בהם בצורה חכמה כדי להצליח לייצר לעצמך הכנסה יציבה ורווחית.

שווי ההכשרה: 939 ש"ח

השקעות נדל"ן

למד איך להשקיע בנדל"ן גם אם אין לך הון עצמי גדול. אתה תיחשף לטכניקות מקצועיות כדי לאתר ולהעריך בביטחון הזדמנויות השקעה בנדל"ן (נכסים למגורים, מסחרי, לוגיסטיקה, התחדשות עירונית וכו'). ההכשרה הזו מלאה בידע שלא יסולא בפז שיכול לחסוך לך זמן ולייצר לך הכנסה משמעותית.

שווי ההכשרה: 1,800 ש"ח

בונוס 1

גישה אקסקלוסיבית לקהילת הדיסקורד הסגורה שלנו

בעזרת אפליקציית דיסקורד תוכל לתקשר עם הסוחרים שלנו בצ'אט, לנצל את הידע שאתה מקבל מהם בזמן אמת ולקבל אינדיקציות מקצועיות לקנייה ומכירה של נכסים פיננסיים.

שווי השירות: 2,700 ש"ח

בונוס 2

חדר מסחר מיועץ בזמן אמת

כל יום שני עד חמישי מהשעה 16:00 עד 21:00, שידור לייב מחדר המסחר שלנו. אם תמיד חלמת לראות איך אותו קמצוץ של סוחרים מצליחים מנהל את העסקאות בזמן אמת, ומה הם הסודות שלו – הנה ההזדמנות שלך: חדר המסחר של ביג שוט בשיתוף פעולה עם בית השקעות "גולד".

שווי השירות: 4,500 ש"ח

מה ההשקעה שלך?

במקום 61,406 ש"ח לכל ההכשרות

מבצע פסח לזמן מוגבל:

קבל את 10 ההכשרות ב- 84% הנחה!

*ל-10 הראשונים בלבד!*
Big-Shot
4.5
Based on 186 reviews
powered by Google
יעקב אליהויעקב אליהו
08:03 30 Mar 22
שלום לכולםרוצה להתחיל בזה שבתור בחור שלא ידע כלום בעולם הקריפטוומעוד רצה להיכנס לזה חייב לציין שיש המון רעש וצלצולים בחוץ .נכנסתי להכשרת הנוסטרו קריפטו של ביג שוט עד לפני כמה חודשיםבודדים אני חייב להודות שהידע שיש לי היום פשוט מטורף.לכל מי שרוצה להכינס לעולם הזה ממליץ בחום לעשות את זה דרך ביג שוט !הדרך הנכונה והבטוחה ביותר (מנסיון)ובזה אני רוצה להודות לצוות התמיכה של ביג שוט שליוו אותי אותי לאורך כל הדרךעם רמת הסבר שכמעט משאירה אותי ללא שאלותאני רוצה להודות גם לנתנאל ואילן התותחים שכל שאלה הם מיד עוזרים !ללא ספק שמגיע לכם 100 כוכבים ולא 5 והדרך עוד לפנינו.אוהב אותכם !
Ahmad HejleAhmad Hejle
17:55 21 Mar 22
אני רוצה להתחיל שבאתי לחברת ביג שוט עם 0 נסיון ובלי שום ידע בשוק ההון, אך קיום אחרי כחודשיים וחצי אני יכול לנתח ולקרוא מגמות, לנתח דוחות של חברות ועם ידע גדול שצברתי מהשיעורים שהם מלמדים, מחדר המסחר שתורם מלא ידע ונסיון כל יום מחדש ובנוסף מהתמיכה ומהשירות לקוחות שיש להם שתמיד זמינים ותמיד פנויים לשאות ועונים מהר אם זה משהו טכני ואם זה משהו שקשור לחומר הלימוד.אני מאוד ממליץ לכל מי שרוצה תמיכה צמודה ליווי לאורך כל המסלול של הלמידה ועד למסחר החיי שיבוא ויכנס למשפחה שנקראת ביג שוט.
DAVE BEZDAVE BEZ
20:22 17 Mar 22
שלום לכולםםם!שמי דייב תלמיד ביג שוט מניות + קריפטוקודם המוןןן תודה לאילן התותח ,לעמית התותח , לתום המקסים שקלט אותי.לעומר המדהים שמתקשר אלי בלי סוף לשאול לשלומי ואיך אני מתקדם ובא לעזרתי.וכמובן לצוות התמיכה שנותן מענה מהיר ובאותו הרגעלכל בעיה קושי ועזרה בלימודים.מפציצים אותנו בחומר לימוד והמון תכנים .מתחילים מהבסיס ממש כמו בכיתה א׳.וכשהתחלתי עם ביג שוט הייתי ממש עם אפס אפס אפסידע בתחום .עם כל הקושי והבנה לכל תלמיד לחיים האישיםוליכולות של כל תלמיד.הם נותנים תחושה ש ״ אני מאמין בך״ .וכל אחד לפי הקצב שלו…עם זאת בואו נהיה כנים הכל תלוי בנו הלימודים ברמה גבוההובסופו של דבר צריך להשקיעוללמוד וללמוד וללמוד.ולנצל את חלון ההזדמנות שבחג שוט פתח לנו.ולא להרים ידיים ולהתמיד ולהתמיד ולהתמידעד שתצליחו !!!מאוד ממליץ לכולם להיות חלק מביג שוטהזדמנות שפעם בחיים!חבל על כל רגע !בהצלחה לכולםםםותודה למלאכים של ביג שוט😇😇😇
yehuda ouaknineyehuda ouaknine
17:15 09 Mar 22
חברת ביג שוט זו החברה הכי מקצועית בארץ בתחום הקריפטו שמלמדים אותך את כל רזי המקצוע של שוק ההון והמסחר בכלל והקריפטו בפרט , והדרך היחידה להתמקצע בתחום ולהגיע לרמה של סוחר מקצועי ומנוסה מן המניין יש להם אחלה שירות לקוחות ותמיכה זמינה 24/7 אני רוצה לציין בעיקר את יועד שהסביר על התוכנית בצורה רהוטה ובסבלנות ואת נתנאל שנותנים המון מעצמם ומשרים אוירה של רוגע וביטחון ןמסבירים צעד אחרי צעד כיצד המודל של החברה עובד ללא ספק לא בכדי זו הצליחה החברה הזאת בארץ וגם בחו"ל מקצועיות ,מצויינות,ושירות זה 3 כללים שאי אפשר לפספס איתם
omri benomri ben
17:04 16 Feb 22
אהלן חבריםאני במחזור ה2 של הנוסטרו קריפטו,בדיוק סיימנו את ההכשרה, ועכשיו קיבלנו את תיק המסחר שלנו במערכת הקריפטוX,ואני רוצה לפרגן לכל הנוגעים בדבר!קודם כל לאילן, כי הגעתי בלי ניסיון בתחום וחששתי לא מעט, כי שמעתי מחברים שזה תחום מסוכן, אבלבאמת מהשיעור הראשון כבר לומדים מלא ומרגישים ביטחון, תמיד זמין לכל שאלה, ומסביר פשוט מצוין על התחום.ההכשרה בנויה מצויין, קודם כל לומדים, לאחר מכן משתפשפים במסחר דמו של ביגשוט (לא מצאתי כזה בשום מקום אחר),ורק אחרי התנסות ומבחן מקבלים חשבון מסחר חי, וככה מרגישים ביטחון כבר בעסקה הראשונה, לדעתי זאת הדרך הכי נכונה להיכנס לתחום.המערכת קריפטוX פשוט גאונית ונוחה מאוד לשימוש, אפשר להיכנס לעסקה תוך 5 שניות וכל הניהול סיכונים מובנה שם,והכי חשוב זה שהמערכת בונה לך פרופיל לפי העסקאות שלקחת וככה אתה יודע בדיוק מה צריך לשפר ומה לא וזה מאוד מקצר את תהליך ההצלחה והלמידה..תודה ענקית גם לדימה ולכל מי שאחראי על הדיסקורד, שמה מעלים סקירות שוק כל הזמן, המלצות לעסקאות מעולות, ממה צריך להיזהר וכו'..ובכלל כל קהילת הסוחרים שם פעילה ולדעתי זה הדבר הכי חשוב שיש כדי להתמיד ולהצליח. גם הוואטספ של המחזור מאוד עוזר לקבל עידכונים וכל מה שצריך בהכשרה.לסיום רוצה לומר תודה לעמית ולכל צוות התמיכה של ביגשוט, תמיד זמינים לכל דבר, עוזרים עם כל שאלה או בעיה טכנית,ונותנים הרגשה שההצלחה של הסוחרים שלהם בעדיפות ראשונה, כל הכבוד!ממליץ בחום לכל אחד שרוצה להיכנס לתחום לעשות את זה דרך ביגשוט
js_loader

ואם היית משקיע 1,000 ש"ח במטבע סאנד בתחילת 2021

תוך 12 חודשים כבר היו לך 269,000 ש"ח!

אחריות הכבוד של גיא ברנד, מנכ"ל ביג שוט

100% שביעות רצון או שתקבל מאיתנו החזר כספי מלא!

המטרה שלנו היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להפסיק להיות תלויים במקור הכנסה אחד ולצאת לחירות כלכלית. אנחנו עושים את זה באמצעות הכשרות מקיפות מקיפות וליווי אישי צמוד. לכן, אם לא תהיה שבע רצון ב-100% מההכשרות שלנו אתה תקבל מאיתנו החזר כספי מלא ע"פ התקנון – בהתחייבות!

קבל את 10 ההכשרות שכבר הספיקו להוציא למעלה מ-8,000 ישראלים לחירות כלכלית אמיתית תוך פחות מ-365 יום…

אז מה נשתנה? שהפסח הזה תוכל לרכוש את הידע והכלים שישחררו אותך סופית ממעגל העבדות ויעזרו לך לצאת לחירות כלכלית אמיתית. אל תחמיץ את ההזדמנות הזאת!
מה יקרה אחרי שתשאיר פרטים:

1. יועץ הלימודים שלנו יתקשר אליך כדי לבדוק התאמה. במידה ותמצא מתאים מנהל התוכנית יצרף אותך להכשרה.

2. תקבל גישה לכל ההדרכות באתר הלימודים של ביג שוט. בנוסף, נצרף אותך לקהילת הסוחרים שלנו בווטסאפ ובדיסקורד ונשלח לך לו"ז לכל שיעורי הלייב.

3. לאחר זמן קצר מתחילת ההכשרה תתחיל לתרגל מסחר במניות ובמטבעות דיגיטליים על חשבון דמו. ברגע שתרגיש מוכן זה תקבל מאיתנו תיק נוסטרו שיאפשר לך להרוויח ממסחר במניות ובקריפטו בלי לסכן את ההון העצמי שלך.