רוצה להבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל בני משפחתך?

גלה איך להגדיל את ההון שלך באמצעות דפוס קבוע שחוזר על עצמו בכל פעם ששוק המניות מתרסק… כבר מעל ל-50 שנה!

(תקרא עד הסוף - יש הוכחה)

זה לא משנה אם יש לך 500 שקל או חצי מיליון שקל. היום אתה תלמד איך להיות אחד מהאנשים היחידים בעולם שמנצלים מחזוריות קבועה שמתרחשת בשוק המניות פעם ב-7 שנים בממוצע כדי להזניק את תיק ההשקעות שלהם במאות אחוזים דווקא בזמן ש-99% מהמשקיעים בעולם מפסידים את כל החסכונות שלהם.

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

אנחנו נמצאים בעיצומו של חלון הזדמנויות היסטורי בשוק ההון

(ואתה ממש לא רוצה לפספס אותו…)

מחקרים חדשים מוכיחים שלאורך 50 השנים האחרונות רק 1% מהמשקיעים הצליחו לייצר תשואות מסיביות בתקופות של משברים כלכליים. זאת, למרות שהשוק נשחט באכזריות ו-99% מהמשקיעים הפסידו את כל חסכונות חייהם.

הם לא היו גאונים בכלכלה.

הם לא ידעו "לחזות את העתיד"

ובניגוד לדעה הרווחת, הם לא קנו "כשהדם זרם ברחובות ומכרו ברגע שכולם רצו לקנות".

הם פשוט השתמשו בדפוס קבוע שמתרחש בכל פעם ששוק ההון מתרסק, וככל שההתרסקות הייתה חדה יותר, כך הרווחים שלהם גדלו בצורה מסיבית יותר.

החדשות הטובות הן, שממש ברגע זה, אנחנו נמצאים במשבר הכלכלי החריף ביותר שהעולם ידע מאז מלחמת העולם ה-2.

ואם זה לא מספיק, העלאות ריבית של מעל ל-5% צפויות להתרחש בטווח הזמן בקרוב ולזעזע קשות את הכלכלה העולמית.

אז אם אתה חכם, אתה בטוח מבין שהחודשים הקרובים הם חלון ההזדמנויות שחיכית לו כל חייך כדי להגדיל את ההון שלך בצורה מסיבית ולהבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל המשפחה שלך…

"מחזוריות קבועה שמתרחשת בשוק ההון פעם ב-7 שנים מאפשרת לנו לחזות בדיוק של 87.1% עליות וירידות של מניות… ולהרוויח מהן בענק"

שים לב לנתון המעניין הבא: כל 7 שנים בממוצע מתרחש משבר כלכלי שמזעזע את שוק ההון:

בשנת: 1973​

התחולל משבר אנרגיה עולמי שגרם לשוק המניות להתרסק ב-48%.

בשנת: 1980

מיתון כלכלי חמור השפיע על חלק גדול מהעולם עד שנת 1983 ונחשב למיתון החמור ביותר מאז סיומה של מלחמת העולם השנייה.

בשנת: 1987

המדדים בבורסות המובילות בעולם קרסו באירוע במעל ל-34% שזכה לכינוי "יום שני השחור".

בשנת: 1990

מיתון שנמשך במשך 8 חודשים וצניחה של 20% בשווקים.

בשנת: 2000

בועת הדוט-קום התפוצצה והשווקים נפלו ב-49% (!)

בשנת: 2008

משבר גלובלי חריף מכה ברחבי העולם והשווקים התרסקו ב-56%

בשנת: 2020

מגפת הקורונה מובילה למיתון כלכלי ולירידה קיצונית של 34% בשווקים.

העניין הוא שכל משבר כלכלי כזה יוצר פאניקה אצל המשקיעים, שגורמת לעליות וירידות קיצוניות בשווקים שנראות "בלתי צפויות לחלוטין". אבל האמת היא שזה אפשרי לחלוטין לצפות אותן, ואפילו הרבה יותר קל ממה שאתה אולי חושב – כל עוד אתה משתמש באסטרטגיה הנכונה כמובן….

'הכסף החכם' לא רוצה שהמשקיע הממוצע יגלה על קיומה של המחזוריות הזו בשוק ההון, כדי לשמור לעצמו מכרה זהב נוצץ של מאות מיליארדי דולרים

"כשהדם זורם ברחובות אני קונה. כשכולם קונים אני מוכר". המשפט המיתולוגי הזה של וורן באפט הוא רק חצי אמת. וכמו שכולנו יודעים, חצי אמת = שקר מכוער שעולה ביוקר.

וורן באפט, הבנקים, קרנות הגידור ושאר המשקיעים הגדולים משתמשים במחזוריות הקבועה הזאת כדי לחזות מהו הזמן הטוב ביותר לקנות את המניה, ומה הזמן הטוב ביותר למכור אותה כדי לייצר תשואות מסיביות תוך מספר ימים/שבועות בסיכון מינימלי.

וורן באפט בעצמו תיאר את המחזוריות הזו במילים הבאות: "פעם ב-7 שנים אני הופך לשחקן NBA שקולע שלשות מאיפה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה".

ככה תנצל את המחזוריות הקבועה בשוק ההון לפני שחלון ההזדמנויות נסגר ל-7 שנים לפחות

קוראים לי עידו חדד

את טבילת האש הראשונה עשיתי בניו יורק ב-1996. סחרתי שם בצורה מקצועית לצד הסוחרים המובילים בעולם במשך 9 שנים. שם חוויתי על בשרי את המשבר הכלכלי של שנת 2000 עם התפוצצות בועת הדוט קום. לאחר מכן חזרתי לארץ וניהלתי את חדרי המסחר הגדולים במדינת ישראל. תחת ניהולי צלחנו פעם אחר פעם את המשברים הכלכליים הגדולים ביותר שהתרחשו בשני העשורים האחרונים: משבר האשראי העולמי ב-2008, המשבר כתוצאה ממלחמת הסחר עם סין ב-2018 ומשבר הקורונה ב-2020 שכולנו עדיין זוכרים.

ויש מסקנה קריטית שזיקקתי מניסיון של 26 שנים בשוק ההון:

"הדרך הטובה ביותר להרוויח תשואות מסיביות היא באמצעות מסחר לטווח קצר-בינוני"

תבין, כשזה נוגע למשברים כלכליים מילת המפתח היא חוסר ודאות. ולכן, הטעות הכי גדולה שאתה יכול לעשות זה להשקיע לטווח הארוך. בעיצומה של בועת הדוט-קום, עשרות אלפי משקיעים בכל העולם קנו מניות טכנולוגיה בזול במחשבה שהם ימכרו אותן ביוקר ברגע שהמשבר יסתיים. ואתה רוצה לדעת מה קרה?

תוך מספר חודשים המניות האלה נמחקו לחלוטין!

אבל, החדשות הטובות הן שיש דפוס קבוע שמתרחש במשברים כלכליים בשוק ההון ומאפשר לנו לחזות בהסתברות גבוהה מה הולך לקרות בימים/שבועות הקרובים – ולנצל את זה לטובתנו. במהלך השנים זיקקתי את הדפוס הזה לאסטרטגיה יעילה שעזרה לי להרוויח תשואות של מאות אחוזים בכל אחד מהמשברים הכלכליים שהתרחשו ב-20 השנים האחרונות.

חשוב שתדע: לאחר מגפת הקורונה, ממרץ 2020 ועד סוף 2021 השווקים הפיננסים היו בעלייה חסרת תקדים. כל מי שפתח תיק מסחר וקנה קצת מניות ומטבעות דיגיטליים הצליח להרוויח תשואות יפות בלי שום מאמץ וקרא לעצמו "מומחה מסחר".

אבל כמו שאתה בטח יודע, מתחילת 2022 השווקים הפיננסים נמצאים בהתרסקות חזיתית.
וכמו שאומרים בשייטת, "כשהגלים מתחזקים – החזקים מתגלים".

במקרה הזה, החזקים, המשקיעים המנוסים, צפו את המשבר, נערכו אליו בהתאם כבר לפני מספר חודשים וניצלו אותו כדי להתעשר עוד יותר בזמן שתיקי המסחר של המשקיעים הלא מנוסים נחתכו במעל ל-60% תוך פחות משבוע.

אז תעשה לעצמך טובה – גם אם תחליט שלא ללמוד ממני בסוף, אל תלמד מאף "סוחר" שלא ראה משברים קודמים בשוק במו עיניו (או במילים אחרות – אדם שיש לו ניסיון של לפחות 14 שנה בתחום) כי אתה עלול להפסיד עשרות אלפי שקלים.

אסטרטגיה מפתיעה למסחר 'סווינג' בטווח קצר ובינוני תאפשר לך להרוויח מהתנודתיות בשווקים

אז בוא נתחיל מהבסיס.

מה בעצם גורם לעליות וירידות בשוק ההון?

אם יותר אנשים רוצים לקנות מניה (ביקוש) מאשר למכור אותה (היצע), אז המחיר עולה. לעומת זאת, אם יותר אנשים היו רוצים למכור מניה מאשר לקנות אותה, היה היצע גדול יותר מהביקוש, והמחיר ירד.

העניין הוא, שבתקופות של משברים בשווקים (ממש כמו עכשיו) המשקיעים נכנסים לפאניקה. כתוצאה מכך, התרחשויות שונות בעולם יכולות להוביל ל-2 מצבי קיצון: מכירה מסיבית או קנייה מסיבית.

לדוגמה: העברת כוחות של סין לגבול עם טייוואן תגרום לצניחה של מניות שבבים בגלל שהמשקיעים יחששו ממחסור שבבים עולמי שעתיד להתרחש ובכך יפגע בחברות השבבים.

לעומת זאת, שיחות שלום בין סין לטייוואן יזניקו את המניות של חברות השבבים.

המצב הזה בא לידי ביטוי בגרף באמצעות עליות וירידות חדות שמתרחשות תוך מספר ימים או שבועות

ויוצרות צורת W:

החדשות הטובות הן, שבאמצעות ניתוח הגרף אנו יכולים לחזות באחוזי הצלחה גבוהים איזה מהתרחישים הולך להתממש בגרף, עלייה או ירידה, ולתזמן את נקודת ההתרחשות שלהם בצורה מדויקת.

בשביל להצליח לעשות את זה באופן מקצועי אנחנו חייבים שתהיה לנו אסטרטגיה ברורה, שילוב של פרמטרים שכאשר הם מתחברים יחד הם יוצרים דרך פעולה מלאה וברורה שתאפשר לנו לתזמן את השוק בטווחים של ימים או שבועות.

האסטרטגיה למסחר סווינג כוללת את העקרונות הבאים:

יתרונות של מסחר סווינג לטווח קצר-בינוני

מצריך השקעה מינימלית של 2-3 בשבוע

הודות למסגרת הזמן שבה פועל סוחר הסווינג, סגנון זה מצריך ממך פחות ניתוח שוטף. אתה לא צריך לשבת מול המסך ולנתח גרפים 6-7 שעות ביום ולהיות ברכבת הרים רגשית. לכן, זה מאפשר לך להפסיק "להתעסק באובססיביות" בשווקים.

תסחר בשלוות נפש

אתה יכול לנצל את הטרנדים הארוכים יותר (שבועי, חודשי, שנתי). זה מאפשר לך לקחת צעד אחורה כדי לנתח וללמוד את הנתונים שלך. אתה יכול לקחת יותר זמן כדי לקבל החלטות רגועות.

תהנה מעמלות מינימליות

העלויות ועמלות המסחר נמוכות יותר ולכן יש להן פחות השפעה והרווחים לכל פעולה גבוהים יותר.

תגדיל את פוטנציאל הרווח שלך

בגלל שהעסקאות מתבצעות לטווחים ארוכים יותר ממסחר יומי, פוטנציאל הרווח שלך גדל בהתאמה ככל שהעליות והירידות נמשכות זמן רב יותר.

תרוויח מכל מצב בשוק

אסטרטגיית מסחר סווינג מתאימה לפוזיציות 'לונג' ו-'שורט' כאחד, כלומר, אתה יכול להרוויח גם כשהשוק עולה וגם כשהוא יורד.
נותרו 23 מקומות אחרונים בלבד!

לראשונה בישראל:

תלמד איך להרוויח מהעליות והירידות הקיצוניות "והבלתי צפויות" בשוק המניות באמצעות הכשרה מקצועית למסחר סווינג

קודם כל, אזהרה. ההכשרות שלנו הן בדרך כלל Sold Out תוך זמן קצר… האסטרטגיות, הכלים והטכניקות הפרקטיות והפשוטות שלנו להצלחה במסחר סווינג גורמים למקומות להיגמר תוך שעות בודדות… ככה שאם אתה רוצה להרוויח תשואות של מאות אחוזים מהעליות והירידות הקיצוניות בשווקים… אל תחכה לדקה ה-90! 

הנה מה שתקבל בהכשרה:

הכשרה #1

מבוא לשוק ההון: מחממים מנועים

מרצה

עידו חדד

שיעורים

משך הקורס

הכשרה #2

לראשונה בישראל: קורס מסחר סווינג שלא נראה קודם הכולל 12 שיעורי לייב מלאים עם מומחה בורסת וול סטריט

מרצה

עידו חדד

שיעורים

משך הקורס

שירות #3

תקבל גישה לסימולטור תרגול מסחר חדשני

שירות #4

תהנה מגישה אקסקלוסיבית ל-365 ימים לחדר המסחר + מועדון המשקיעים הגדול בישראל

נותרו 23 מקומות אחרונים בלבד!

כשאתה מצטרף היום אתה מקבל גם 4 בונוסים:

הבונוסים האלה יאפשרו לך ליישם את האסטרטגיות שתלמד בהכשרת הסווינג על נכסים פיננסיים נוספים, כך שתוכל לנצל הזדמנויות נוספות ולהגדיל משמעותית את מספר אפיקי ההכנסה שלך

קורס מקצועי למסחר במט"ח וסחורות

שווי ההטבה: 3,799 ש"ח חינם!

הכשרת מבוא למסחר בקריפטו

גישה אקסקלוסיבית לקהילת הדיסקורד הסגורה שלנו

שווי ההטבה: 679 ש"ח חינם!

בדיקת צ'ק אפ פיננסי: פגישה אחד על אחד עם מתכנן פיננסי מוסמך

בעקבות הירידות שהתרחשו בשווקים בחודשים האחרונים הפנסיות, קופותת החיסכון והגמל נפגעו משמעותית. אבל, מצד שני נוצרה פה גם הזדמנות למנף את הכסף שלכם ברגע שהירידות יגמרו ויתחילו העליות. לכן, סידרנו לך פגישה עם מתכנן פיננסי מוסמך מטעמנו שיעשה לך סדר בנכסים הפיננסיים, יעזור לך לחסוך אלפי שקלים בשנה וידאג לגבש עבורך תוכנית כלכלית מותאמת אישית שתעזור לך לייצר מנוע צמיחה פיננסי שיעזור לך להגן על הכסף שלך מהירידות, ולהגדיל אותו משמעותית בעליות שיבואו.

שווי ההטבה: 4,870 ש"ח חינם!

וגם… בונוס זהב מיוחד ל-10 המצטרפים הראשונים בלבד:

פגישת ייעוץ 1X1 עם מומחה
בורסת וול סטריט, עידו חדד

שתי הכשרות בונוס בשווי 1,500 שקלים

נותרו 23 מקומות אחרונים בלבד!

הנה מה שהתלמידים שלנו אומרים על ההכשרות שלנו:

מבצע לחודש יוני בלבד!

שריין מקום עכשיו בהכשרה למסחר סווינג ב-50% הנחה:

נותרו 23 מקומות אחרונים בלבד!

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy