סרטון מיוחד וחדש יראה לך:

איך ליצור לעצמך משכורת שנייה מהשקעה בטסלה

מנייה שמאיצה הכי מהר בשוק המפתחות כבר בפנים 

מהמכוניות הכי חדשניות, למנהרות שחוצות חצי כדור ועד לנסיעה למאדים

אילון מאסק הוא ללא ספק אחד הממציאים הגדולים של זמננו.

כל ההמצאות האלו נורא רווחיות לנו. הן גם משפרות את איכות החיים שלנו, אנחנו יכולים לסוע מהר יותר,להגיע ליותר מקומות, להרוויח יותר ממה שיש לחיים האלו להציע לנו.

וגם להרוויח ממה שיש למנייה הזו להציע. לא מאמינים? תראו בעצמכם

עם גדילה ברמה כזו, טסלה היא מניה שללא ספק נחשבת מובילה בשוק. אם הידע והתזמון הנכון – למי שישקיע במנייה יש הזמדנות לייצר המון רווחים מהפיתוח העצום של החברה שלא נראה שהולך להיגמר.

המנייה של טסלה הגיע לשיא של כל הזמנים בנוב 2019, שיא של כמעט 64 מיליארד דולר!


לפי HYPERBEAST, אחד המגזינים העכשווים הכי נחשבים – לטסלה יש שווי שוק הרבה יותר גדול מכל המתחרים שלה גם יחדיו.

הסיבה שזה קרה – ההתלהבות העצומה שהייתה בעולם סביב החברה מה שהביא לכניסה שלה למדד הS&P 500 (המדד של 500 החברות הכי חזקות בארה"ב)
מה שהעלה את ההתלהבות אפילו יותר וגרם למנייה לזנק למעלה ברמה שלא נראתה כמוהה עד אז.

right-drawn-arrow-02 (1) (1)
התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
לקבלת פרטים נוספים השאירו לנו פרטים ונחזור אליך​

*אנחנו מאמינים בשמירה על פרטיות ומבטיחים שלא לעשות שימוש שלא כנדרש