ההדרכות ירדו מהאויר בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות
הזמן נגמר

קבל גישה להדרכות אקסלוסיוביות:

עם תחזיות שמוכיחות את עצמן פעם אחר פעם:

ריכזנו עבורכם, לזמן מוגבל, את כל ההדרכות המקצועיות שלנו על מנת שתהפכו לסוחרים המקצועיים ביותר. הירשם עכשיו וקבל במתנה את חבילת ההדרכות שהולכות לצפות את התקופה הקרובה.

מניות המזון

הזמנתם משלוח? סקטור המזון המהיר משגע את וול סטריט או ממזון מהיר למכרה זהב: אלה מניות המזון בוול סטריט שחייבים להכיר.

דומינוס פיצה (2,000%+), צ'יפוטלה (500%+). במי כדאי להשקיע ואיך אפשר להרוויח מזה?

חידת המניות הסיניות

הממשל הסיני מתערבת לחברות ששוות מיליארדים בפעילותן העסקית ומרעיד את וול סטריט. לא מעט אנליסטים מזהירים: אל תשקיעו במניות הסיניות. יחד עם זאת, חברות ענק כמו עליבאבא נסחרות במחירי רצפה. מה כדאי לעשות? ואיפה מרוויחים כאן? יוסי כהן ואילן טננבאום, מומחי המניות של ביג שוט עושים סדר בפאניקה

לא עוצרים בירוק

מי המניות שמצליחות לקרר את הכדור תוך כדי שהן מחממות את השוק?
אחרי שראינו את מניית NIO שהתפוצצה בכ1,093% וטסלה שעלתה ב-665%, אנחנו מנתחים לעומק את סקטור האנרגיה הירוקה, ומבינים את כל האפשרויות שיש לנו לראות עתיד ירוק יותר בשוק ההון.

משבר השבבים הגדול

תעשיית השבבים תופסת מקום רציני גם בשוק ההון. מניית סקילז נחתכה ביותר משליש לעומת השיא שהיה לה בפברואר, מניית Airbnb הגיעה למחיר נמוך ממחיר ההנפקה שלה,אבל אינווידה וAMD הולכות לכיוון אחד לגמרי והשוק פתאום מתנהג בצורה מאוד לא ברורה. איך עושים משהו עם כל זה?

מבול של הנפקות

וול סטריט בגל הנפקות חסר תקדים. עם גל ענקי של הנפקות ישראליות, שנראה שעולות על הגל שהתחילו מניות קודמות כמו פייבר שכבר עלתה ב740%.

מה אפשר ההנפקות הללו, כמה מהן ספאק והאם מדובר בנורת אזהרה?

זה האיש הכי חשוב בתעשיית הקריפטו בארץ

אחרי תקופה לא פשוטה בשוק הקריפטו, ישבנו לשיחה עם האיש שאולי יכול לתת כמה תשובות. צפו בשיחה עם אלי בז'רנו, מנכ"ל BIT2C, ברוקר הקריפטו הכי חשוב בישראל.

הוובינרים עם המקצוענים שלנו

רוצה לצפות בפרק שבחרת ובעוד המון הדרכות מעניינות אפילו יותר?

כל זה מחכה לך במתנה! רק השאר פרטים: