לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

הכסף שלך שוכב בבנק? נשחק ומעלה אבק? יש לך כבר תיק השקעות, אבל התשואות שלו מבאסות אותך? זה לא חייב להיות ככה!​

שירות חדש שיקח את התיק שלך לעתיד כלכלי בטוח

ספריית הדרכות הוידאו הגדולה בישראל בשוק ההון אשר נבנתה על ידי מומחי הסוחרים בישראל. אם אתה רוצה לקחת את תיק ההשקעות שלך לשלב הבא – אתה יכול ללכת עם העדר ולנסות לעשות את זה כמו כולם… או שתוכל לעשות את זה נכון – עם TradeFlix של ביג שוט

360° של מסחר למקסם את ההשקעות, לשפר רווחים, להנות מחיים טובים יותר

זה סיכון להשאר בחוץ: מה מקבלים בשירות?

לקחנו את מיטב הסוחרים שלנו, כל אחד מהם עם קבלות ורקורד של תשואות אדירות, שכל אחד היה רוצה לראות בתיק שלו. וביניהם גם המומחים הגדולים שלנו, בכל אחד מתחומי המסחר: השקעות ארוכות טווח, מסחר יומי, סווינג, אופציות, קריפטו, סחורות, ומט"ח – במטרה להרכיב ביחד את הפתרון המושלם לבניית תיק השקעות. תיק שלא תלוי בסוג נכסים אחד, ואינו מותאם לתקופה או אקלים פיננסי מסוים. תיק אחד חזק ויציב, שבניהול נכון – יהיה אפשר לבנות עליו חיים שלמים.

הכרות עם שוק ההון

הכשרת בזק למתחילים

חדש בעולם המסחר? הכנו עבורך את המדריך המושלם שייקח אותך צעד צעד, מהפעולות הבסיסיות ביותר ועד פתיחת תיק השקעות, כולל: המונחים והרעיונות החשובים בשוק ההון, זיהוי טרנדים חדשים, לקרוא ולמצוא מידע חשוב על חברות, ללמוד את הכלים והטכנולוגיה שנחוצים להצלחה העתידית שלך.
בסוף הקורס תבין איזה סוג מסחר מתאים לך ומה הצעדים הבאים שלך כדי להשיג את המטרות שהצבת לעצמך.

מרצה

גיא ברנד

קהל ידע

מתחילים

שעות

משך הקורס

מקצועני שוק ההון

בין אם אתה סוחר יומי במשרה מלאה, משקיע לטווח בינוני או ארוך – אתה חייב להבין כיצד שוק ההון עובד על בסיס יומי. מדובר בקורס מקיף שמכסה ידע נרחב, כולל: מניות ערך, מניות צמיחה, מניות דיבידנד ואפילו מניות "אגורה".
ריכזנו את תוכנית ההדרכה האולטימטיבית שנועדה לעזור לך לבנות את האסטרטגיה שלך ולזהות את אפשרויות ההשקעה המושלמות – לטווח קצר וארוך. 

מרצה

אלון קריאף

קהל יעד

עניין בשוק ההון

tipranks HEBROW-52

שעות

משך הקורס

שוק ההון למתקדמים

שיגעון הקריפטו

המקום ללמוד בו על כל שיגעון הקריפטו, כולל תובנות חשובות למטבעות עולים.
הקורס מציע לך לקבל הזדמנות ייחודית להבין את היסודות והטכנולוגיה העומדים מאחורי כל המטבעות המובילים, כך שתוכל לזהות את המטבע הגדול הבא עוד לפני שהוא הופך להיות כזה. אנחנו נלמד אותך גם את טכניקות המסחר הייחודיות לשוק הקריפטו, כך שתוכל לנצל באופן מלא את התנודתיות של המטבעות, תוך תרגול טכניקות ניהול סיכונים.

מנחה מומחה

פז טוכמן

קהל יעד

מתענייני קריפטו

שעות

משך הקורס

מסחר באופציות: ממש לא רק שורט

רוצה להבין את העולם שמאחורי המניות, ללמוד כיצד להבטיח את ההשקעות שלך וליצור זרם קבוע של הכנסות בשיטות ובטקטיקות שלנו? אנחנו מזמינים אותך ללמוד כיצד למנף את התנודתיות בשווקים ולהגדיל את הרווחים שלך עם מסחר באופציות.

יתרונות המסחר באופציות מגוונות. סוחרים רבים נמנעו ממסחר באופציות בעקבות הנחה שזהו כלי מסובך מדי להבנה, ואף ייתכן שסחרו באופציות ללא ידע מקדים ונגרם להם נזק. יש להבין את המסחר באופציות לעומק לפני שאנו ניגשים לסחור בהן, בעיקר כדי שנוכל לבחון את הערך האמיתי.

מנחה מומחה

לירון לב

קהל יעד

תיק השקעות

שעות

משך הקורס

מסחר במטבעות: מהלירה הטורקית ועד לדולר האמריקאי

שוק המט"ח הוא השוק הפיננסי הגדול בעולם, עם יותר מ-5 טריליון דולר שמחליפים ידיים מדי יום ביומו במטבעות וסחורות. אם אתם חושבים שיש דרמה של ממש בשוק המט"ח – אתם לא טועים. מטבעות מובילים כמו הדולר או הלירה הטורקית מאבדים גובה.

 

שוק המט"ח עובר רעידת אדמה של ממש וכולנו צריכים להיות ערוכים לזה.

מנטור מומחה

אילן טננבאום

קהל יעד

יזמים

שעות

משך הקורס

איך להפוך לסוחר מצליח

הפסיכולוגיה של המסחר: הכל מתחיל ונגמר בזה

סוחר מצליח לא שולט רק בידע ובתאוריות השקעות בשוק – הוא גם יודע לשמור על אורח חיים נכון, שנדרש כדי לנווט בדרך העקלקלה והסוערת לפעמים בחייו של סוחר. סוחר שיודע להשיג איזון פנימי ושקט למרות התנודות בשווקים ולמרות רווחים והפסדים- זה מאפשר לו גם לעבד מידע נוסף חשוב, לבצע ניהול סיכונים טוב יותר ולקבל החלטות מדויקות. קורס זה לא ישנה רק את דרך המסחר שלך, אלא גם את דרך החיים שלך.

מנטור מומחה

צוות הסוחרים

קהל יעד

מתעניינים

שעות

משך הקורס

מפגשיים אישיים עם סוחר

למי שרוצה ללמוד ולחקור את כל הנכסים הרלוונטים לתיק ההשקעות שלהם, לשלב אותם בצורה נכונה וללמוד כיצד להתאים את עצמם לפי כל תרחיש או אקלים פיננסי –

מפגש אישי בארבע עיניים, במפגש הזה תוכל לשאול את השאלות שיעזרו לך להרוויח. החל משאלות טכניות ועד שאלות מהותיות לגבי אפיקי השקעה חמים בתחום.

זאת תהיה ההזדמנות שלך לחקור באופן פרטני שמתאים לכמות הכסף שאתה רוצה להשקיע, למידת הסיכון שאתה רוצה להיחשף אליה ולזמן שתרצה להשקיע במסחר בכל יום.

מנטור מומחה

צוות הסוחרים

קהל יעד

מתעניינים

שעות

משך הקורס

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

חבילות התוכן המקצועיות שאנחנו בונים עבורך מיועדות למי מכם שהבין, שללמוד מסחר בשוק ההון, זה עסק למקצוענים. זה ללמוד מהמוחות הטובים ביותר, שמנהלים תיקי השקעות שכל משקיע היה חולם עליהם, ולא להסתפק במעקב אחרי "מומחים" ברשתות  חברתיות.

בין אם אתה סוחר מתחיל, מקצוען או כל מה שבאמצע – יש לנו את התוכן הנכון עבורך, המקיף והרחב ביותר שיאפשר לך לנהל תיק השקעות מגוון, ייחודי ורווחי. תיק השקעות 360 מעלות שיוכל לנצח כל בית השקעות שתכיר.

אבל רגע, זה לא הכל!

החלטתנו להפתיע אתכם בעוד כמה שירותים, שבכנות, רק בשבילם שווה להצטרף.

שידורי LIVE מחדר מסחר

כל יום שני עד חמישי מהשעה 16:00 עד 21:00, שידור לייב מחדר המסחר שלנו. אם תמיד חלמת לראות איך אותו קמצוץ של סוחרים מצליחים מנהל את העסקאות בזמן אמת, ומה הם הסודות שלו – הנה ההזדמנות שלך חדר המסחר ביג שוט בשיתוף פעולה עם בית השקעות גולד.

*חשוב שתדע שהשירות שלנו מנוהל מקצועית על-ידי בית ההשקעות "גולד ניהול פיננסי" ועומד בהנחיות הרגולטוריות, ולכן כחלק מההצטרפות תעבור שאלון בירור צרכים וחתימה על טפסי יעוץ כדי שנוכל לתת לך את המידע המדוייק ביותר ממומחים בעלי רישיון ייעוץ!

חדשות שוק ההון ב- LIVE

אנחנו בביגשוט מייצרים שעות רבות של תוכן חינמי לכלל העוקבים שלנו ברשתות, אבל את התוכן המתקדם, המקצועי והרווחי ביותר – אנחנו שומרים לך בלבד.

מדי חודש נציע לך להשתתף בסקר מיוחד, לבחירת הנושא החם של הקהילה. בהתאם לתוצאות הסקר אנחנו נפיק שיעור מיוחד שיסקור עבורך את הסקטורים, טכניקות ההשקעה, והסודות המקצועיים שהכי מעניינים אותך.

שירות דיסקורד עם טיפים חמים

לעמוד הדיסקורד שלנו יעלו תכנים רלוונטיים ועדכניים כמו מיילים עם מידע מהיועצים שלנו ושל בית השקעות גולד, עדכונים על עסקאות עבר, קישורים לשיעורי העשרה ועוד הרבה!

5 מפגשים עם מנטור

מפגש אישי בארבע עיניים עם אילן או פז. במפגש הזה תוכל לשאול את השאלות שיעזרו לך להרוויח. החל משאלות טכניות כמו איך להשתמש בבינאנס או איך למשוך את הכסף לחשבון הבנק ועד שאלות מהותיות לגבי אפיקי השקעה חמים בתחום.

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

החבר'ה הטובים ביותר שיש כיום בשוק

מי שמעביר את תוכנית ההכשרה הם אותם מומחים שהרכיבו את השיטה – נבחרת מנטורים מיומנת, שבעזרתה כל מי שרוצה – יכול לקחת את תיק ההשקעות שלו, לנתח אותו, לפרק אותו לגורמים, ולהרכיב אותו מחדש – בשיטה המנצחת של ביג שוט.

ולא רק זה – הצוות שלנו גם יהיה זה שיספק למי שיסיים את ההכשרה את מעטפת הליווי והתמיכה שיסייעו לו בניהול השוטף של התיק.

נגן וידאו

התוכנית מלווה אתכם באופן צמוד במשך שנה, ומורכבת משלושה חלקים:​

בחלק הראשון - פרק המבוא המקצועי

נערוך לך היכרות מקיפה עם כלל אפיקי ההשקעה הקיימים עבורכם - מדדים, תעודות סל, חוזים, מניות, מטבעות קריפטו וטכנולוגיות בלוקצ'יין, סחורות, מט"ח וגם אופציות.

בחלק השני - פרק האסטרטגיה

תקבל את עקרונות הברזל שלנו לבניית תיק השקעות מנצח, את כל הכלים התיאורטיים והמעשיים שאתה צריך כדי להשתמש בידע שצברת, ולבצע את ההתאמות הנכונות, בזמן הנכון, ומתי שנוח לך, תוך ניהול סיכונים מדויק - כדי לבצע אופטימיזציה לתיק ההשקעות שלך ככל שחולף הזמן.

בחלק השלישי - הפרק המעשי

אחרי שבנינו את התיק שמתאים לך, נפתח לך את הגישה להיות חלק מקהילת המשקיעים שלנו, ונסייע לכם בניהול השוטף של התיק. תוכל להיות חלק מוועידת ההשקעות שלנו בתחילת כל שבוע, ולהצטרף לשידורים החיים מחדר המלחמה שפתחנו במיוחד לתלמידי הכשרה זאת - בו תקבל הצצה לדרך שבה אנחנו מנהלים את העסקאות שלנו, וגם תוכל לשאול שאלות ולהתייעץ.

כל מה שאתה הולך לקבל בהכשרה ובשירותים כשתצטרף ל- TradeFlix

ועכשיו לכבוד ההשקה ולזמן מוגבל

מחיר מיוחד ל-15 הראשונים שיצטרפו (20% הנחה)

אחריות

חשוב לנו שתרגיש בטוח ושתבין שאין לך מה להפסיד כשאתה מצטרף לטריידפליקס – רק להרוויח. זו הסיבה שאנחנו מציעים התחייבות להחזר כספי מלא!

וזהו, לא תשלם עוד שקל!

הצטרפת עוד היום לטריידפליקס, ולא אהבת את מה שקיבלת? לא מרגיש שזה השירות שיעזור לך להשיג את ההון שאתה רוצה להרוויח? זה בסדר גמור… פשוט שלח לנו מייל לכתובת: [email protected]
תוך 14 יום מרגע הרכישה אתה תקבל את הכסף שלך בחזרה! בלי שאלות מיותרות

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

מי אנחנו?

נצל את ההזדמנות. תהיה שמח.

תרוויח כסף​

את Big Shot הקימו, גיא ברנד ואלון קריאף בשנת 2016, וזאת במטרה אחת ברורה: לעזור לאנשים להגיע לעצמאות כלכלית דרך מגוון הקורסים שאנחנו מציעים. אנחנו מאמינים שכל אחד יכול להיות "ביג שוט" ולסחור בשוק ההון ולדעתנו השקעה בשווקים הפיננסים צריכה להיות כיפית, מעניינת והכי חשוב – רווחית. אלה הדברים שאנחנו מאמינים בהם וזה מה שכבר הטמענו ב-7,800 הסטודנטים שעברו דרכנו. לכן פיתחנו את פורמולת ההשקעות הייחודית של TraderFlix. כשמדברים TraderFlix אנחנו באים עם שלוש בשורות: תמהיל ההשקעות החדשני שלנו, והנכנסים הפיננסיים שבהם אנחנו נמליץ לך להשקיע בהם והליווי האישי שניתן לך.

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

וככה עשו את זה אחרים.

אז במקום להאמין לנו, הבאנו לך את הסיפור האישי שלהם

שאלנו את התלמידים שלנו מה הם חושבים על ההכשרות. זה מה שהם אמרו שוק ההון מתאים כמעט לכל גיל, מין ואינו תלוי מה המקצוע העיקרי שלך בחיים. כל מה שצריך זה רצון ורצינות. הנה דוגמה למגוון האנשים שהחליטו להיכנס לשוק ההון והצליחו

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

לבנות תיק השקעות כמו המקצוענים

כשאתה מצטרף לאחת מתכניות ההכשרה שלנו, חשוב שתבין:​ אנחנו לא רק מלמדים אותך - אנחנו מדריכים אותך.​