מעולה!

המדריך המבוקש עם 15 תבניות המסחר נשלח ברגע זה ישירות אל תיבת המייל שלך!

בינתיים - קבל בונוס חינם ולזמן מוגבל: צפה בהדרכה וגלה את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מהרווחים שלנו בשוק ההון

הדרכת וידאו מלאה שחושפת את האסטרטגיה שמאפשרת לסוחרים שלנו לייצר רווחים משמעותיים בשוק ההון – אפילו אם הם מפסידים ב-50% מהעסקאות שלהם!

לאחר הצפייה בהדרכה, אתה מוזמן על שאלון קצר שיבדוק אם אתה מתאים להיות סוחר נוסטרו שסוחר על ההון שלנו ומתחלק איתנו ברווחים. המבחן כולל 20 שאלות בלבד ולוקח כ-4 דקות לסיים אותו

*רוב האנשים שפונים אלינו בוחרים לעצור כאן. ממש בדף הזה. הם פשוט מוותרים. תראה לנו שאתה שונה ושכן שווה לנו להשקיע בך.

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy