תכלס? התחלקנו על השכל הפעם…

מבצע סוף שנה שערורייתי בביגשוט:
תוכניות הכשרה למסחר במחיר "פסיכי" לחלוטין!

גלה איך להפוך לסוחר מקצוען במסלול ההכשרה 'שובר השוק' שלנו והתחל לייצר לעצמך הכנסה חודשית נוספת - לכל החיים!

(ובלי לסכן שקל מהכיס שלך!)

הכשרת NO RISK למסחר במניות שוק ההון

נוסטרו קריפטו למסחר במטבעות דיגיטליים

הכשרת השקעות ערך לטווח הארוך

הכשרת מסחר סווינג מקצועית

לרגל סוף השנה (ול-72 שעות בלבד) הרמנו לך הצעה שפשוט אסור לך לפספס: 2 תוכניות הדגל שלנו NO RISK + נוסטרו קריפטו ו-2 הכשרות "חדשות מהניילונים" מסחר סווינג + השקעות לטווח ארוך 

בהנחה 'מקוממת' של יותר מ-60%!

כאן מגיעים ליועץ המסחר שלנו ושמים את היד על ההצעה החד פעמית הזאת

מה כוללת החבילה?

חלק א:
הכשרת NO RISK למסחר במניות

איך להפוך לסוחר מצליח שמסיים כל חודש עם הכנסה שלא תבייש את הסוחרים המנוסים של Wall-Street

₪17,290

קבל את תכנית הנוסטרו שלנו - No Risk! הנה בדיוק מה שכלול בתכנית ההכשרה

תיק מסחר על סך $10,000

העיניים שלך לא מטעות אותך. אנחנו נספק לך תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון, ונאפשר לך לסחור במניות על הכסף שלנו מבלי לסכן אפילו שקל אחד מהכיס שלך. זו הצעת WIN - WIN מטורפת שתאפשר לך לנטרל את אלמנט הפחד במסחר (כי אתה סוחר על הכסף שלנו ולא מסכן את הכסף שלך). יאפשר לך לעבוד על תיקי מסחר הגדולים באמת.

ההכשרה המקיפה ביותר בישראל למסחר בשוק ההון

אתה תקבל מאיתנו את תכנית ההכשרה המקיפה והמעמיקה ביותר שאי פעם נראתה בישראל, שלא רק תלמד אותך תיאוריה, אלא תתן לך כלים והדרכות פרקטיות שיעזרו לך להתחיל לטרוף את שוק ההון מהרגע שתסיים לצפות בקורס.

מיילים מיועצים + חדר לימודים

דמיין לעצמך כמה קל יהיה לך להרוויח ממסחר, אם יועץ השקעות ישלח לך בכל יום אימייל עם המניות החמות ביותר. מייל שיחסוך לך זמן יקר וימקסם את הרווחים שלך. תן לצוות הסוחרים שלנו לעבוד בשבילך, ולהוריד ממך את העול של ישיבה ממושכת מול מסכים בניסיון לנתח את השוק. אנחנו עושים את העבודה הקשה בשבילך! כדי שאתה תתרכז במה שחשוב…

הכשרה מלאה ואיכותית

הכשרה מלאה הכוללת 15 שיעורים שתלמד אותך את הכל. מהשלב הראשון ועד לאסטרטגיות מסחר מתקדמות בוול-סטריט.

חשבון מסחר עם 10 אלף דולר

חשבון מסחר עם 10 אלף דולר כוח קנייה, שגדל עד ל-100 אלף דולר ככל שהעסקאות שלך יהיו טובות יותר. חשבון שיקנה לך ניסיון מעשי מבלי לסכן את הכסף הפרטי שלך.

תכנית עבודה לגדילת החשבון

תכנית עבודה מסודרת והדרגתית לגדול מחשבון מסחר קטן לחשבון ענק

טכנולוגיית מסחר

טכנולוגיית מסחר ותוכנה לבקרת סיכונים שתמנע ממך הפסדים לא רצויים

מייל יומי מיועץ

מייל יומי שישלח לך ישירות מחדר המסחר והסוחרים שלנו ובו סקירת שווקים יומית, המלצות למעקב אחרי מניות והזדמנויות חדשות בשוק ההון

קהילה

קהילה עוטפת שסוחרת ולומדת יחד למען מטרה אחת > להצליח כלכלית בעזרת השקעה חכמה במניות עם פוטנציאל הרווח הגדול ביותר.

קבוצת פייסבוק

קבוצת פייסבוק בלעדית לקהילת הסוחרים - להתייעצות, תמיכה וסיעור מוחות.

ערוץ דיסקורד

תקבל התראות בזמן אמת על עסקאות חמות

המחיר הרגיל של תכנית ה-No Risk: ₪17,290

חלק ב'
הכשרת נוסטרו קריפטו למסחר במטבעות דיגיטליים

למד איך להגדיל את אפיקי ההשקעות שלך ולדאוג לעתיד כלכלי חזק עבור הילדים שלך המשפחה שלך והעצמך

₪15,550

קבל את תכנית הקריפטו נוסטרו שלנו - הנה בדיוק מה שכלול בתכנית ההכשרה

תיק מסחר על סך $20,000

מודל מהפכני ופורץ דרך דרכו תוכלו להרוויח ממטבעות דיגיטליים מבלי לסכן שקל מהכיס הפרטי עכשיו יש לך הזדמנות להצטרף לצוות סוחרי הקריפטו שלנו שהרוויחו תשואות של מאות ואלפי אחוזים בשנה האחרונה ע"י ליווי צמוד של מיטב המומחים בארץ וטכנולוגיות מסחר המגנות עליהם מהפסדים גדולים. העיניים שלך לא מטעות אותך. אנחנו נספק לך תיק על סך $20,000 כח קנייה למסחר במטבעות דיגיאטליים, זו הצעת WIN - WIN מטורפת שתאפשר לך לנטרל את אלמנט הפחד במסחר (כי אתה סוחר על הכסף שלנו ולא מסכן את הכסף שלך). יאפשר לך לעבוד על תיקי מסחר הגדולים באמת.

ההכשרה המקיפה ביותר בישראל למסחר במטבעות דיגיטליים

אנחנו מאמינים שנמאס לך לשמוע על הטירוף שקורה בשוק הקריפטו ולא לקחת חלק בחגיגה. אז אם אתה רוצה להרוויח ממהפכת המטבעות הדיגיטליים אבל פחדת להפסיד את החסכונות - הדרך הטובה ביותר בשבילך לעשות זאת ועכשיו היא ע"י מודל מהפכני בו אתה תהיה חלק מקהילת סוחרים שכבר הרוויחו מאות ואלפי אחוזים בשנה האחרונה. אתה תקבל מאיתנו את תכנית ההכשרה המקיפה והמעמיקה ביותר שאי פעם נראתה בישראל, שלא רק תלמד אותך תיאוריה, אלא תתן לך כלים והדרכות פרקטיות שיעזרו לך להתחיל לטרוף את שוק ההון מהרגע שתסיים לצפות בקורס.

CRYPTO-X

הטכנולוגיה היחידה בישראל המקנה לך כרטיס כניסה לעולם הקריפטו ומעניקה לך חוויית מסחר מלאה בזירת השוק האמיתית – מבלי שתסכן שקל מהכיס שלך ולפני שאתה שולף את האשראי ושופך כסף על קורסים. החלטנו לצאת בפרויקט מהפכני שמטרתו לחשוף אנשים להזדמנות הענקית של עולם הקריפטו ולתת להם אפשרות להתנסות במסחר ולחוות הצלחה עוד לפני שהם שמים שקל על קורסים או מסכנים כסף בפלטפורמת המסחר.

חשבון מסחר עם 20 אלף דולר

חשבון מסחר עם 20 אלף דולר בתור התחלה שגדל עד ל-200 אלף, שיקנה לך ניסיון מעשי בלי לסכן את הכסף הפרטי שלך.

הכשרה מלאה ואיכותית

הכשרת קריפטו מלאה הכוללת 12 שיעורים בלייב שתלמד אותך את הכל. מהשלב הראשון ועד לאסטרטגיות מתקדמות.

תכנית עבודה לגדילת החשבון

תכנית עבודה מסודרת והדרגתית לגדול מחשבון מסחר קטן לחשבון ענק

טכנולוגיית מסחר

טכנולוגיית מסחר ותוכנה לבקרת סיכונים שתמנע ממך הפסדים לא רצויים

חמ"ל קריפטו לייב

חמ"ל קריפטו לייב פעמיים בשבוע עם טובי סוחרי הקריפטו בישראל בו נסקור את השוק ונחפש הזדמנויות חדשות יחד עם אפשרות לשאול שאלות בזמן אמת.

קהילה

קהילה עוטפת שסוחרת ולומדת יחד למען מטרה אחת > להצליח כלכלית בעזרת השקעה נכונה במטבעות דיגיטליים.

קבוצת פייסבוק

קבוצת פייסבוק בלעדית לקהילת הסוחרים - להתייעצות, תמיכה וסיעור מוחות.

ערוץ דיסקורד

תקבל התראות בזמן אמת על עסקאות חמות ועל מטבעות שהולכים להתפוצץ

המחיר הרגיל של תכנית ה- קריפטו נוסטרו: ₪15,550

חלק ג:
הכשרת השקעות ערך לטווח הארוך

למד איך לזהות מניות לטווח ארוך וצור אפיק נוסף להגדלת ההון האישי שלך

₪6,600

איך מחפשים חברות להשקיע בהן?

צוות הסוחרים שלנו יצייד אותך בידע פרקטי שיהפוך אותך "לבלש" לזיהוי חברות להשקיע בהן לצד סט מיומנויות מקצועי שיעזור לך להבין מאיפה עדיף לך להתרחק.

השקעה במניות דיבידנד

השקעה במניות דיבידנד היא דרך ריאלית ומעולה להגדיל משמעותית את תיק ההשקעות שלך. דיבידנד הוא חלק או עודף מרווחיה של חברה מסוימת המחולק ישירות לחשבון המשקיעים - עפ"י תקופות מוגדרות מראש. מומחי המסחר שלנו יספקו לך הכוונה מקצועית כדי שתדע איך לאתר חברות סולידיות שמשלמות דיבידנדים קבועים כמו "שעון שוויצרי" לחשבון שלך.

השקעות במדדים

מומחי המסחר שלנו יעניקו לך את הכלים שיעזרו לך לקרוא את "מפת המדדים" הגלובלית ולדעת לזהות אינדיקציות מקדימות על כדאיות ההשקעה במדד כזה או אחר. מ-ת"א 25 ועד ה-S&P500, השקעה במדדים היא דרך חכמה להגדיל רווחיות בתיק ההשקעות שלך עם יכולת שליטה מסוימת ברמת הסיכון הכוללת. למעשה, השקעה במדדים המכילים קבוצת מניות ולאו דווקא השקעה במניה אחת בודדת, לרוב מוכיחה את עצמה כאפקטיבית יותר לטווח הארוך. אפילו וורן באפט, המשקיע האמריקאי המיתולוגי, מאמין מאוד בגישה הפסיבית של השקעה ישירה במדדים.

השקעה באיגרות חוב

איגרות חוב הן ניירות ערך המהווים תעודת התחייבות לתשלום של חובות. למעשה, זהו מכשיר פיננסי שחברות, תאגידים ואפילו ממשלות משתמשים בו כדי ללוות כסף מציבור המשקיעים ולהחזיר אותו בהמשך בתוספות ריבית ו/או הצמדה.

אסטרטגיות לבניה וניהול של תיקי השקעות

סשן המוקדש כולו לעולם תיקי ההשקעות: מהם השלבים לבניית תיק השקעות? איך בוחרים נכסים להשקעה? איפה עדיף לסחור - בנק, בית השקעות או אולי באופן עצמאי…? על כל אלה ועוד צוות המומחים שלנו יספק לכם תשובות מלאות ויעזור לכם לעשות את צעדיכם הראשונים (או המתקדמים) לעבר תיק השקעות בעל פוטנציאל רווחיות גבוה.

ניתוח דוחות עסקיים וכספיים של חברות

אתה לא יכול לרוץ ולהתחיל להשקיע בחברה מסוימת אלא רק לאחר שביצעת ניתוח כלכלי ועסקי שלה. להשקיע בחברה מסוימת וצוות המומחים שלנו יעניק לך את סט הכלים הפרקטיים שיעזור לך לעשות זאת בהצלחה יתרה.

המחיר הרגיל של תכנית השקעות ערך לטווח הארוך ₪6,600

חלק ד:
הכשרת סווינג מקצועית

למד איך לזהות מניות לטווח ארוך וצור אפיק נוסף להגדלת ההון האישי שלך

₪5,900

הכשרת מסחר במניות לטווח הבינוני

טווחי המסחר של סוחרי הסווינג יכולים לנוע בין יום למספר חודשים. מצד אחד, זה נותן גמישות ומשחרר מהעול של ישיבה ממושכת מול המסך. מצד שני, זה נותן מספיק זמן לזהות מגמות חיוביות שאפשר להפיק מהן רווח. איך בוחרים מניות בסווינג? צוות המומחים שלנו מחכה לחשוף בפניך את הסוד.

הכשרת ניתוח תבניות טכניות

מומחי המסחר שלנו הולכים ללמד אותך כיצד לרתום את הכוח של התבניות הטכניות כדי לזהות יחסי כוחות ומגמות בולטות בשווקים.

בניית יומן השקעות לשיפור מיומנויות המסחר

בין אם אתה מתחיל, מתקדם או סוחר תותח בוולסריט, ניהול יומן השקעות הוא כלי עבודה מתבקש עבורך. הוא מאפשר לך לעקוב אחרי כל עסקה שביצעת ולהבין, תכלס, האם אסטרטגיות המסחר שלך הן טובות (או שעליך לפעול כדי לשפר אותן). צעד אחרי צעד, צוות המומחים שלנו הולך להראות לך כיצד לבנות לעצמך יומן השקעות מסודר ואיך להשתמש בו בצורה חכמה ואפקטיבית.

כלים מתקדמים למסחר

פינביז ו-אינווסטינג הם 2 אתרים פופולריים המספקים כלים פיננסיים עבור סוחרים בשוק ההון: גרפים, חדשות, ניתוחים, ציטוטים, סינון וסריקת מניות ועוד. בעזרת צוות המומחים שלנו תגלה איך להשתמש באתרים האלה ותוכל להפיק מהן תועלת שעשויה למקסם עבורך רווחים.

הכשרת ניתוח סקטורים

ידע = כוח. אם תדע לפלח ולהסתכל על השוק ברמת הסקטורים שמרכיבים אותו (נדל"ן, בנקאות, תיירות, תעופה וכו') תהיה לך תמונה מלאה ועדכנית שתכלס תעזור לך "לקרוא את המפה" נכון ולהגדיל את פוטנציאל הרווח. לא לדאוג, גם את זה נלמד אותך לעשות.

אסטרטגיית הנפקות (IPO)

הנפקה הוא הרגע שבו חברה הופכת לציבורית ומנפיקה ניירות ערך כדי לגייס משקיעים שישקיעו בה. בחלק מן המקרים, הנפקות הן הזדמנות "להכות בברזל החם" ולייצר רווחים משמעותיים כמתבקש, מומחי המסחר שלנו הולכים ללמד אותך כל מה שעליך לדעת על עולם ההנפקות וכמובן איך לאתר הזדמנויות בתחום.

המחיר הרגיל של תכנית השקעות ערך לטווח הארוך ₪5,900

BONUS​

כל הכלים שיעזור לך וילוו אותך ואת אפיקי ההשקעות לך לעצמאות כלכלית

קבל את השירות לפרוש מיליונר עם פרופ' ירון זליכה

הקורס שיחזיר לך את השליטה על חשבון הבנק והמצב הפיננסי שלך. נכון, לא קיבל חינוך פיננסי מההורים, מבית הספר וכמובן לא בצבא, אבל אף פעם לא מאוחר ללמוד איך לחסוך אלפי שקלים ברמה המיידית ולצמוח כלכלית.

קבל מאיתנו צ'ק אפ פיננסי מלא

כמו שאתה כבר יודע, אנחנו בביגשוט תופסים את שוק ההון ככלי מינוף ליצירת הכנסה נוספת (או עיקרית). אבל בעיקר אנחנו מאמינים שלכל אדם, ללא קשר לרקע או למצבו הפיננסי, חייבות להיות תודעה וראייה כלכלית מחושבות לטווח הרחוק. אז בדיוק בגלל זה התכנסו כאן ויצרנו עבורך "צ'ק אפ פיננסי" מקיף ואקסקלוסיבי שיעזור לך "להעיף" את ההוצאות המיותרות שלך ולחסוך מאות אם לא אלפי שקלים כל חודש!

קבל את הכשרת מסחר באופציות האקסקלוסיבית והיחידה במדינת ישראל

מסחר באופציות הוא הכלי שייתן לך את ההבנה הכי עמוקה ויסודית בשוק ההון. אם אתה באמת רוצה להבין את האסטרטגיות המתוחכמות ביותר שמתאימות לכל מצב שוק, ו/או לגדר את תיק המניות שלך, אתה חייב ללמוד מחסר באופציות ונגזרים פיננסים.

קבל את קורס הנדל"ן המלא של ביגשוט

אנחנו מזמינים אותך לגלות צעד אחרי צעד איך להפוך ליזם או משקיע נדל"ן מצליח בעזרת כלים וידע פרקטיים שיתנו לך את הסיכוי הטוב ביותר למצוא את העסקה החמה הבאה בשוק. זו ההזדמנות הנדירה שלך להפוך ל"כריש" בתחום הנדל"ן.

הנה השווי של כל מה שמקבלים בתוכנית:

סה״כ שווי: ₪31,340

מעל 60% הנחה על כל חבילת התוכן

אז כמו שאתה רואה אנחנו נותנים לך את כל הכלים וההכשרות שאתה צריך כדי לצאת לחופש כלכלי אמיתי.

אבל השאלה החשובה באמת היא: במה אתה מתכוון להשקיע את הכסף שלך?

אופציה א'

לשרוף את הכסף שלך על מוצרים שיגרמו לך "להרגיש עשיר"

אופציה ב'

להשקיע את הכסף שלך בהכשרות המקיפות ביותר שאי פעם יצאו לאור בישראל שכנראה יסדרו לך את שנת 2022

את מי אנחנו מחפשים

את מי אנחנו לא מחפשים

בטח שאלת את עצמך

למה בכלל שניתן לך לסחור על הכסף שלנו?

אנחנו בביג שוט מגדלים את סוחרי הנוסטרו הבאים של מדינת ישראל ובעולם, מה שאומר שאנחנו מאפשרים לתלמידים שלנו לסחור בשוק ההון על הכסף שלנו מבלי לסכן את הכסף שלהם. הדבר יוצר סיטואציית WIN-WIN מדהימה גם לנו וגם לתלמידים שלנו מהסיבה הפשוטה שאם התלמיד מפסיד הוא מפסיד את הכסף שלנו, אבל אם הוא מרוויח אנחנו מתחלקים 50-50 ברווחים.

נכון להיום קיימים בביג שוט למעלה מ-1,000 סוחרי נוסטרו שסוחרים על הכסף שלנו ברגעים אלו. מדובר במעל 5 מיליון דולר שכרגע נסחרים ע"י אנשים שהיו במקום בו אתה נמצא ממש עכשיו.

לא משנה באיזה סטטוס אתה כרגע בחיים בין אם אתה עובד או בחל"ת תוכל לקבל הזדמנות שווה להצטרף למשפחת ביגשוט ולצוות סוחרי העילית שלנו ולהפוך לסוחר מצליח בשוק ההון.

אנחנו רוצים שתשקיע אצלנו את הכסף שלך ותקבל את כל תכניות ההכשרה שאי פעם הוצאנו לאור, כדי שתוכל להרוויח הרבה יותר ממה שאתה מרוויח היום וסוף סוף תחיה את החיים שמגיעים לך.

אם אתה להוט להתחיל ולהרוויח, עכשיו זה הזמן שלך לפעול! אנחנו יודעים שאתה מצפה לכך שתג המחיר על כל ההכשרות שאי פעם הוצאנו לאור יהיה גבוה. וזה הגיוני, המחיר הכולל של כל מה שאתה מקבל היום עולה על 50,000 ש"ח.

ההצלחה שלך = הרווח של שנינו

הסיבה השנייה היא:

עשרות שנים של מסחר ולימודי השקעות לימדו אותנו שהמפתח להצלחה בשוק ההון הוא ניהול סיכונים. או במילים פשוטות: לא שמים את כל הביצים בסל אחד. הדבר הזה קורה כאשר הכסף מנוהל על ידי הרבה סוחרים מיומנים במספר חשבונות קטנים, במקום בחשבון אחד גדול. איך אמר המיליארדר ג'ון פול גטי?

"אני מעדיף 1% ממאמץ של 100 אנשים,
מאשר 100% ממאמץ של אדם אחד".

תלמידים מספרים

שאלנו את התלמידים שלנו מה הם חושבים על ההכשרות. זה מה שהם אמרו שוק ההון מתאים כמעט לכל גיל, מין ואינו תלוי מה המקצוע העיקרי שלך בחיים. כל מה שצריך זה רצון ורצינות. הנה דוגמה למגוון האנשים שהחליטו להיכנס לשוק ההון והצליחו

מסר מגיא ברנד

מנכ"ל ביגשוט

קורא יקר.
הרבה מאוד פעמים אנחנו רואים הבטחות מכל מיני "יזמים אינטרנטיים" שמנסים למכור לנו קורסים או שירותים.
אני חושב שההבטחה הרווחת ביותר היא: "קנה את הקורס שלי וצא לחופש כלכלי".

אבל השאלה שלי אליך היא: מה זה חופש כלכלי בשבילך?

אני יכול לומר לך שעבורי, חופש כלכלי זה לא יאכטות, רכבי פאר ושמפניות ליד קוויאר. אם זו המשמעות שאתה נותן לחופש כלכלי, בבקשה אל תעלב ממני.

אבל תסגור את הדף הזה ובוא ניפרד כידידים, כי ההצעה המיוחדת שלנו ל לשנת 2022 לא מתאימה לך.

עבורי, חופש כלכלי זה להיות רגוע.

רגוע כי אני יודע שאת החודש אני לא רק סוגר, אלא גם פורח בו. רגוע כי אני יודע שאני יכול לתת לילדים שלי ולבת הזוג שלי את כל מה שהם צריכים כדי לקיים חיים מלאים ומספקים מבלי לחשוב פעמיים.

רגוע כי אני יכול הרשות לעצמי להנות מבלי ל"אכול סרט" על כל שקל שאני מוציא.

כמה פעמים אתה רואה זוגות שיוצאים לארוחת ערב במסעדה, אבל התחושה שלהם רעה, כי במקום להנות אחד עם השנייה, הם רק חושבים על הכסף שהם היו "צריכים" להוציא על המנות שלהם.

לעומת זאת, דמיין אותך לוקח את בן או בת הזוג שלך איתך במסעדה.

דמיין אתכם צוחקים, נהנים כמו שלא נהנתם כבר המון זמן…

יוצאים יחד מחובקים לרכב וחוזרים הביתה להמשך ערב רומנטי…

כל זה אפשרי כשיש לך את האפשרות ל"הרשות לעצמך" את ההנאות הקטנות של החיים.

זה חופש כלכלי אמיתי. ואם זה מה שאתה רוצה להשיג, ההצעה שלנו תביא אותך לשם!

אם נמאס לך לחיות חיים ממוצעים אם נמאס לך להוציא כסף על דברים שלא מכניסים לך כסף תעשה את הצעד הזה, השאר פרטים כאן בדף וקבל את כל תכניות הכשרה שאי פעם הוצאנו לאור במחיר רצפה שלא יחזור אף פעם.
בהצלחה!

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy

כאן מדברים ישירות עם יועץ המסחר שלנו כדי לשמור מקום