שידור חירום מיוחד

איך תצילו את הכסף שלכם מהעלאת הריבית השערורייתית של הפדרל ריזרב?

עליית ריבית מטורפת של 0.75%! זו המזימה הבאה שהפדרל ריזרב זומם להוציא אל הפועל. זה הולך להשפיע ישירות על מחירי הדלק, המזון, החשמל… אנשים הולכים לאבד את הבית שלהם למען השם.

ואם זה לא מספיק, אז כל החסכונות הרגישים שלנו; קרן הפנסיה, ההשתלמות וקופות הגמל למיניהן הם כולם מושקעים בשוק ההון. וכידוע, אם יש דבר אחד שהשווקים הפיננסיים עלולים להיפגע ממנו הכי הרבה הוא כמובן העלאות ריבית. לכן, העלאת הריבית בארה"ב צפויה לפגוע באופן דרמטי בכל החסכונות החשובים הללו. 

אבל זה ממש לא חייב להיות ככה…

בשידור חירום מיוחד

מומחה בורסת וול סטריט, עידו חדד, ילמד אותך איך להציל את הכסף שלך מגזר הדין של הפדרל ריזרב באמצעות אסטרטגיית השקעה הדרגתית במניות שעזרה לו לצלוח את העלאות הריבית הרצחניות ב-26 השנים האחרונות.

לשריון מקום בשידור
מלאו פרטים בטופס ולחצו על הכפתור הכתום

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy