וובינר חירום מיוחד

השוק חווה את חצי השנה הגרועה ביותר מ-1970. מה הצעד הבא שלכם???

ישראלים עם תיקי מניות או תוכניות השקעה לפנסיה יעדיפו כנראה לשכוח את ששת החודשים האחרונים.

ה-S&P 500, המדד המייצג של 500 החברות הגדולות ביותר בוול סטריט איבד עד סוף יוני כ-20% מהערך שלו (המדד צנח לשוק דובי ב-13 ביוני והוא נמצא כעת ב-20.4% מתחת לשיא שלו מאז ה-3 בינואר).

מבחינה היסטורית זוהי חצי השנה הגרועה ביותר בשוק המניות מאז 1970.

בניסיון לבלום אינפלציה שכבר לא נראתה כמותה 4 עשורים, הבנק הפדרלי העלה ריבית בחדות והכניס בבת אחת מיליוני משקיעים למעגל מסוכן של אי ודאות על ההון שלהם. מצד אחד, שיעורי ריבית גבוהים יכולים להוריד את האינפלציה. אבל מצד שני? הם מאטים את הכלכלה ומעלים את הסיכוי למיתון.

מתחילת השנה – השוק הולך וקורס ממש כמו אבני דומינו ובעיקר בשווקים שנחשבו "חזקים" כדוגמת סקטור הטכנולוגיה: טסלה רשמה ירידות של מעל 35%, מטא "כמעט מתה" עם ירידה של יותר מ-50% ונטפליקס, ענקית הסטרימינג הפופולארית, התרסקה לקרשים עם נפילה קיצונית של 70% מהערך שלה. כתוצאה מכך, מדד הנאסד"ק רשם ירידה של 29.5% מאז תחילת השנה.

האם בקרוב הגלגל יתהפך?

לשריון מקום בשידור
מלאו פרטים בטופס ולחצו על הכפתור הכתום

וזה מה שמחכה לכם במשדר:

תמונת המצב בשוק: חצי השנה הגרועה ביותר מאז 1970

סיכום חציון 2022: נפילות חדות של עשרות אחוזים בכל המדדים המובילים. מקור: FactSet.

ההיסטוריה מראה, פעם אחר פעם, ששנים שהתחילו בצורה גרועה עם ירידות של למעלה מ-15% בששת החודשים הראשונים – הציגו התאוששות בחצי השני עם עליות מרשימות של 24% (בממוצע).

השאלה הגדולה כמובן:

איך תדעו לזהות את 'ההזדמנות הגדולה' הבאה?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשריין מקום במשדר כדי לגלות במדויק את אסטרגיית המסחר שלנו להשקעה בתקופות מאתגרות.
לשריון מקום בשידור
מלאו פרטים בטופס ולחצו על הכפתור הכתום

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy