יש לך תיק בשוק ההון? שוקל להיכנס?

החורף מגיע ואלו הפעולות שחייבים להכיר למקרה של זעזועים בבורסות

המדדים בשיא כל הזמנים, חברות והנפקות טריות צוללות לתחתית ו"מניות חלום" נחתכו בשבועות האחרונים במיליארדים. אנליסטים קובעים: הכסף "הקל" של 2020 נגמר, החוקים ב-2021 מצריכים אסטרטגיית ניהול סיכונים שונה לגמרי. חייבים להכיר את הכלים הטכניים והפיננסיים שיגנו על הכסף

אחרי שלמדת והבנת שיש הזדמנות גדולה בשוק ההון. תדע שאנחנו מגייסים...

כן כן. אנחנו מגייסים סוחרים שיסחרו על ההון שלנו. אז הכנו סרטון קצר שמגלה על האסטרטגיה שאחראית על חלק ניכר מהרווחים שלנו ושל סוחרי נוסטרו שמצליחים בשוק ההון. צפה בה ואם תתאים אולי תוכל לסחור על ההון שלנו ולקבל תיק מסחר ע"ס 10,000 דולר.

רוצה לנצל את הפוטנציאל המקסימלי שלך

ולסדר לעצמך הכנסה נוספת של עוד כמה אלפי שקלים בחודש?

לחץ על הכפתור על מנת לצפות בסרטון הדרכה מיוחד שהכנו עבורך על שוק ההון

ומלא שאלון התאמה לתוכנית

*חשוב לציין שאנחנו לא מאמינים בכסף קל. שוק ההון מלא בהזדמנויות להרוויח אבל ללא ידע מוקדם וליווי מקצועי ההשקעות שלך יכולות להיות בסכנה.

אז אילו דברים חשוב לנו שתכיר?

יש כאן הרבה מושגים טכניים ופיננסיים ודיבורים על תיקון. אבל למה לא להמשיך להאמין בבורסות? הן הרי בשיא כל הזמנים!

מדד S&P 500 עלה ב-30% בשנה האחרונה 

מדד דאו ג'ונס עלה ב-26% בשנה האחרונה

וייתכן שהשוק יכול להמשיך לעלות...

אבל חשוב לזכור את ההיסטוריה. עם גודל הנסיקה ככה המכה יכולה להיות כואבת יותר..

אפשר להתכונןגלה את הדרכים שיגנו על ההשקעות שלך

למה משקיעים לא מתלהבים "ממניות החלום"?

"הכסף הטיפש" הפיל בפח לא מעט משקיעים מתחילת 2021. משקיעים רבים חשבו שיוכלו להרוויח מוויקס, פייבר, למונייד ועוד מניות חלום שנסחרות בוול סטריט. אבל בפועל המניות הללו נחתכו בעשרות אחוזים. 

בשבוע שעבר הזמינו אותנו להתארח ב"רשת 13" לדבר על הדרמה * צפו

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy