איפה היית כאשר...

מניות החלום חטפו 'סטירה לפנים' וירדו בעשרות אחוזים?

במשדר מיוחד שקיימנו על מניות סיניות הסברנו על הסכנות הטמונות בהשקעה בהן (ותכלס בהשקעה במניות זרות בכלל). ממש כמו נבואה המגשימה את עצמה, מניות החלום (וביניהן גם הסיניות שהזכרנו) ירדו מהשיא שלהן בלמעלה מ- 50% ויצרו, בחלק מהמקרים, הזדמנויות חסרות תקדים עבור מי שהקשיב לדברים שלנו

המשדר המלא מחכה לך ממש כאן

אחרי שצפית במשדר והבנת את גודל הפוטנציאל של מסחר בשוק ההון - הגיע הזמן גם לעשות עם זה משהו...

אנחנו מחפשים חבר'ה רציניים שמבינים את הפוטנציאל של מסחר בשוק ההון ומוכנים לתת ולהשקיע מעצמם כדי להפול לסוחרים רווחיים.

ולכן, הנה הצעה חסרת תקדים בשבילכם:

הכשרה מלאה למסחר במניות אמריקאיות וקבלת תיק מסחר ע"ס $10,000 כוח קנייה אמיתי - כאשר הסיכון הוא עלינו

רוצה לנצל את הפוטנציאל המקסימלי שלך

מאמינים שיש בכם את מה שצריך כדי להפוך ל-BIG SHOTS הבאים שלנו?

לחצו על הכפתור, צפו בסרטון וענו על שאלון ההתאמה

*חשוב לציין שאנחנו לא מאמינים בכסף קל. שוק ההון מלא בהזדמנויות להרוויח אבל ללא ידע מוקדם וליווי מקצועי ההשקעות שלך יכולות להיות בסכנה.

החלום ושברו...

Lemonade (LMND)

אחרי צניחה של יותר מ- 76.9% ממחיר השיא של המניה

Alibaba (BABA)

קמעונאית הענק התרסקה תוך חודש וחצי ב-64.47%

Oatly (OTLY)

יצרנית משקאות החלב מבוססי שיבולת שועל, מוצאת את עצמה בירידה של 71.35%

Robinhood (HOOD)

החברה ששינתה את עולם המסחר המקוון, שהציעה ללקוחותיה ביצוע עסקאות ללא עמלות ירדה ב 68.73%

"כשיש פאניקה ברחובות אני יוצא לעשות שופינג".​

*חשוב תמיד לזכור: לשווקים יש נטייה לתקן את עצמם ואפשר להפוך משבר להזדמנות עם נכנסים בטיימינג הנכון

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy