ללא עלות לזמן מוגבל

טכנולוגיה חדשה תראה לך איך עולם הקריפטו עובד

לפי שאתה מתחיל להשקיע כסף גדול בעולם הקריפטו, אנחנו מזמינים אותך להירשם לטכנולוגיה החדשה והמפהכנית של חברת ביג שוט, שכוללת סימולטור שמדמה מסחר אמיתי עם חשבון של 100 אלף דולרהירשמו להדרכה שבה תלמדו עוד על טכנולוגיית מסחר הדמו החדשנית של ביג שוט

היכרות עם טכנולוגיית מסחר הדמו של ביג שוט בקריפטו​

סחרת 7 ימים בתוכנת הדמו וקיבלת את התשואה הגבוהה ביותר?

קיבלת 5 מיליון מטבעות SHIBA INU! כל הפרטים על תחרות המסחר הגדולה של ביג שוט​

ניהול סיכונים נכון:

אלה 2 הסיבות שבגללן אתה פשוט חייב להתנסות בפלטפורמת הדמו של ביג שוט

סורקים, ניהול סיכונים, פקודות מסחר, איך לזהות מטבעות לפני שהם מתפוצצים.​

אודות CRYPTO X

קריפטוX היא פלטפורמת מסחר פורצת דרך, ראשונה מסוגה בישראל אשר פותחה בחברת ביג שוט על ידי מתכנתים מנוסים. המערכת מאפשרת לכל ישראלי השוקל ברצינות להתחיל לסחור בקריפטו – לצבור ניסיון פרקטי במסחר ולגלות איך לבנות אסטרטגיית השקעות מבלי הצורך לקחת סיכונים פיננסיים.

קריפטוX תצייד אתכם בתיק מסחר וירטואלי הטעון בכוח קנייה של $20,000 אותם תוכלו לנצל כדי לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטו כגון ביטקוין, איתריום, ועוד מאות נכסי קריפטו אחרים – בלי לסכן את הכסף שלכם.

קריפטוX תאפשר לכם לחוות (ואולי לראשונה בחייכם) איך זה מרגיש להרוויח תוך זמן קצר תשואות דרמטיות של מאות ואלפי אחוזים!

*נכון להרגע אנחנו היחידים בארץ המחזיקים בפלטפורמה למסחר דמו בקריפטו כך שיש לכם הזדמנות בלתי רגילה להתנסות במערכת ולא לסכן שקל!

למה אנחנו עושים את זה?
למה הקמנו מערכת דמו למסחר בקריפטו?

שוק הקריפטו מוצף במגוון רחב של חברות ופרטים שמציעים או שמתיימרים להציע קורסים, והכשרות שמבטיחים יצירת הכנסה מהירה מקריפטו בפרק זמן קצר. בפועל, יש מעט מאוד מומחי קריפטו בארץ ועוד יותר מעט מומחי קריפטו שיודעים ללמד ולהעביר את הידע והניסיון הלאה. 

ביג שוט היא מבין הבודדים בארץ שבאמת יודעת לשלב בין החומר התיאורטי לנסיון הפרקטי הדרוש כדי להצליח כסוחר וכמשקיע בתחום הקריפטו. עד כה הכשרנו מאות תלמידים מרוצים ודווקא בגלל שאנחנו מוסד גדול ויש לנו הצלחות עם "קבלות", היה חשוב לנו להזהיר מפני תרמיות בתחום (ויש לא מעט). 

כעת עם פיתוחה של טכנולוגיית מסחר הדמו החדשנית שלנו, אנחנו גאים להגיד שפיתחו סינרגיה מושלמת בין כל האלמנטים שסוחר קריפטו צריך כדי להצליח: ידע תיאורטי לצד ידע מעשי תוך שילוב של הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שיש כיום בתחום.

חשוב לציין שהמטרה של מערכת המסחר היא מטרה לימודית בלבד אנחנו לא ברוקר ואין לנו מערכת מסחר שאנחנו רוצים להציע. הסיבה שאנו מאפשרים לכם להירשם למערכת 'דמו' המדמה מסחר מלא ואמיתי בשוק המטבעות הדיגיטליים היא שתוכלו להתנסות ולחדד את כישורכם כסוחרים. 

בהמשך, במידה שתבחרו בכך, תוכלו לבדוק התאמה לתוכנית 'נוסטרו קריפטו' בה תוכלו לקבל מאיתנו תיק מסחר עם כוח קנייה אמיתי של 20,000 ועד 200,000 אלף דולר ולהתחלק איתנו לאחר מכן באופן שווה ברווחים.

לתרגל ולהכיר את שוק הקריפטו

באמצעות חשבון קריפטוX תוכלו להתנסות בתכונות מסחר מתקדמות:

הפעלת חשבון הדמו דרך דסקטופ או בנייד

מסחר בזמן אמת ביותר מ-300 נכסי קריפטו מכל רחבי העולם

ניתוח נזילות גלובלית ועומק השוק

אפשרות מעקב אישי אחר ביצועי הפורטפוליו שלכם

גישה לעדכונים, טרנדים וכל מה שחשוב לדעת

ניהול סיכונים חכם המעניק הגנה

פה כותבים על התחרות המסחר של ביג שוט

הטבה מיוחדת לרגל השקת טכנולוגיית הדמו

הסוחר שישיג את התשואה הגבוהה ביותר בחשבון הדמו בפרק זמן של 7 ימים יקבל פרס כספי 

5,000,000 מטבעות של שיבה אינו (SHIBA INU)

ההזדמנות האמיתית שלך בקריפטו להרוויח

השאיר פרטים כדי להרשם לסימולטור המסחר

שאלות ותשובות נפוצות

מסחר "דמו", המכונה גם "מסחר על הנייר", הוא סוג של סימולציית מסחר במטבעות קריפטוגרפיים לפיה משתמשים יכולים לסחור בהם ללא הסיכון פיננסי. באמצעות פלטפורמה זו – סוחרים מתחילים וותיקים כאחד יכולים לתרגל מסחר בקריפטו, להתחבר ולהבין את הלך הרוח בשווקים ולחדד/לגבש את אסטרטגיות ההשקעות שלהם מבלי שיצטרכו לרכוש נכסים דיגיטליים במציאות. 

חד משמעית כן! הפלטפורמה החדשנית שלנו מאפשרת לכם לעשות את "טבילת האש" בשוק הקריפטו מבלי שתאלצו לחשוב על הסיכון הפיננסי וכך תוכלו להיות ממוקדים בלבנות ולחדד את כישורי המסחר שלכם.

לא. מעבר ל-100 אלף דולר שמקבלים אין אפשרות להזרים עוד כסף

בוודאי! בכל שאלה או צורך בסיוע ניתן לכתוב לנו למס' הוואטסאפ 0512514341 אל כתובת הדוא"ל [email protected]. משך שעות הפעילות: 11:00-19:00.

ביג שוט איננה חברת ברוקראז, פלטפורמת מסחר. המטרה של תוכנת הדמו נועדה למטרה לימודית בלבד. 

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy