צפו במשדר המיוחד

איך להשתמש באסטרטגיית 'הדפוס הקבוע' כדי להגדיל את ההון שלך בכל משבר כלכלי!

(PLAY&WATCH)

תלמד איך להגדיל את ההון שלך באמצעות מסחר בשווקים הפיננסים!

במועדון המשקיעים 'אינווסט ארנה' אתה תלמד מעידו חדד, סוחר מקצועי עם ניסיון של 26 שנים בבורסת ניו-יורק, איך להגדיל את ההון שלך באמצעות מסחר בשווקים הפיננסים

מלא פרטים בטופס ולחץ על הכפתור הכתום כדי להצטרף:

*אחרי שתלחץ על הכפתור תועבר לשאלון קצר (3 דקות) שיבדוק את התאמתך להצטרף למועדון המשקיעים שלנו

נותרו 23 מקומות אחרונים בלבד!

לראשונה בישראל:

תלמד איך להרוויח מהעליות והירידות הקיצוניות "והבלתי צפויות" בשוק המניות באמצעות הכשרה מקצועית למסחר בשוק ההון

קודם כל, אזהרה. ההכשרות שלנו הן בדרך כלל Sold Out תוך זמן קצר… האסטרטגיות, הכלים והטכניקות הפרקטיות והפשוטות שלנו להצלחה במסחר סווינג גורמים למקומות להיגמר תוך שעות בודדות… ככה שאם אתה רוצה להרוויח תשואות של מאות אחוזים מהעליות והירידות הקיצוניות בשווקים… אל תחכה לדקה ה-90! 

הנה מה שתקבל בהכשרה:

הכשרה #1

מבוא לשוק ההון: מחממים מנועים

מרצה

עידו חדד

שיעורים

משך הקורס

הכשרה #2

לראשונה בישראל: קורס מסחר סווינג שלא נראה קודם הכולל 12 שיעורי לייב מלאים עם מומחה בורסת וול סטריט

מרצה

עידו חדד

שיעורים

משך הקורס

שירות #3

תקבל גישה לסימולטור תרגול מסחר חדשני

שירות #4

תהנה מגישה אקסקלוסיבית ל-365 ימים לחדר המסחר + מועדון המשקיעים הגדול בישראל

נותרו 23 מקומות אחרונים בלבד!

כשאתה מצטרף היום אתה מקבל גם 4 בונוסים:

הבונוסים האלה יאפשרו לך ליישם את האסטרטגיות שתלמד בהכשרת הסווינג על נכסים פיננסיים נוספים, כך שתוכל לנצל הזדמנויות נוספות ולהגדיל משמעותית את מספר אפיקי ההכנסה שלך

קורס מקצועי למסחר במט"ח וסחורות

שווי ההטבה: 3,799 ש"ח חינם!

הכשרת מבוא למסחר בקריפטו

גישה אקסקלוסיבית לקהילת הדיסקורד הסגורה שלנו

שווי ההטבה: 679 ש"ח חינם!

בדיקת צ'ק אפ פיננסי: פגישה אחד על אחד עם מתכנן פיננסי מוסמך

בעקבות הירידות שהתרחשו בשווקים בחודשים האחרונים הפנסיות, קופותת החיסכון והגמל נפגעו משמעותית. אבל, מצד שני נוצרה פה גם הזדמנות למנף את הכסף שלכם ברגע שהירידות יגמרו ויתחילו העליות. לכן, סידרנו לך פגישה עם מתכנן פיננסי מוסמך מטעמנו שיעשה לך סדר בנכסים הפיננסיים, יעזור לך לחסוך אלפי שקלים בשנה וידאג לגבש עבורך תוכנית כלכלית מותאמת אישית שתעזור לך לייצר מנוע צמיחה פיננסי שיעזור לך להגן על הכסף שלך מהירידות, ולהגדיל אותו משמעותית בעליות שיבואו.

שווי ההטבה: 4,870 ש"ח חינם!

וגם… בונוס זהב מיוחד ל-10 המצטרפים הראשונים בלבד:

פגישת ייעוץ 1X1 עם מומחה
בורסת וול סטריט, עידו חדד

שתי הכשרות בונוס בשווי 1,500 שקלים

נותרו 23 מקומות אחרונים בלבד!

הנה מה שהתלמידים שלנו אומרים על ההכשרות שלנו:

מבצע לחודש יוני בלבד!

שריין מקום עכשיו בהכשרה למסחר סווינג ב-50% הנחה:

נותרו 23 מקומות אחרונים בלבד!

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.
Privacy Policy