וובינר אד טק

הירשמו למשדר המיוחד

ענקיות האדטק שולטות ביד רמה בעולם הפרסום הדיגיטלי וכך ניתן לזהות הזדמנויות שעשויות לייצר רווח של עד מאות אחוזים (לפחות!)

איך להשקיע בשוק עם מחזור "פסיכי" של 378 מיליארד דולר בשנה?

על מה נדבר במשדר?

הירשמו למשדר המיוחד

ענקיות האדטק שולטות ביד רמה בעולם הפרסום הדיגיטלי וכך ניתן לזהות הזדמנויות שעשויות לייצר רווח של עד מאות אחוזים (לפחות!)

איך להשקיע בשוק עם מחזור "פסיכי" של 378 מיליארד דולר בשנה?

על מה נדבר במשדר?


✔️ גוגל: האם עכשיו זה זמן מתאים להשקיע ב"מפלצת" החיפוש הגדולה בעולם? 

✔️הכרזת מלחמה: כיצד (אם בכלל) אמורה להשפיע השקת Truth Social – הרשת החברתית שהקים דונלד טראמפ על ענקיות הסושיאל המובילות?

✔️ ראלי או "רע לי": האם הרכישה המסתמנת של פייפאל ע"י חברת פינטרסט תייצר הזדמנות טובה למשקיעים?

✔️מיהן חברות האדטק הישראליות שעושות חיל בוול סטריט?

✔️דרך אילו תעודות סל ניתן להשקיע בחברות אדטק?
✔️מה צופן העתיד למניית חברת סנאפצ'ט בעקבות הצניחה הדרמטית של כמעט 30%?


וזאת רק ההתחלה…

השאירו פרטים בטופס זה והבטיחו
את מקומכם במשדר המיוחד

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

נרשמת בהצלחה לוובינר אד טק!

נדאג גם לתזכר אותך במייל,
בנתיים אתה מוזמן להצטרף לקבוצה שלנו

לקהילה שלנו